Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Fontány a napájanie mačiek a psov v horúcom letnom počasí

V horúcom počasí je dôležité, aby mali naši domáci miláčikovia dostatok čerstvej vody. Fontány, alebo ak chcete dávkovače vody, sú skvelý spôsob, ako im zaistiť čistú čerstvú vodu po celý deň.

Fontány fungujú tak, že v nich pravidelne cirkuluje voda, ktorá navyše preteká cez filter. To pomáha udržať vodu dlhšie čerstvú a čistú – teda viac atraktívnu na pitie. Vodu vo fontáne je v letných mesiacoch vhodné meniť každý týždeň, v ostatných potom 1x za 2-3 týždne. Pri výmene vody je potrebné vykonať aj základné očistenie.

Okrem toho fontány ponúkajú mačkám a psom zaujímavejší spôsob, ako piť vodu. Tečúca voda je pre nich jednoducho atraktívnejšia na pitie. Veľa mačiek a psov má rado, keď sa hrajú s vodou, a fontány im to umožňujú. To môže pomôcť zvýšiť ich denný príjem vody, čo je dôležité pre ich zdravie obzvlášť v horúcich dňoch.

Výhody a rozdiely medzi 4 modelmi fontán Petkit Eversweet:

  • Petkit Eversweet Solo: Tato fontána je základním modelem v řadě Eversweet. Je vhodná pro 1-2 kočky nebo psy. Fontána Eversweet Solo má kapacitu 1,8 litru a je vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Je také velmi snadná na údržbu.
  • Petkit Eversweet Solo 2: Tato fontána je inovovaným modelem fontány Petkit Eversweet Solo. Má větší kapacitu (2 litry oproti 1,8 litru) a je vyrobena z odolnějšího materiálu. Je také vybavena novým typem filtru, který lépe odstraňuje nečistoty a bakterie z vody.
  • Fontána Eversweet 3: Tato fontána další inovací v řadě Eversweet. S kapacitou 1,35 l je vhodná pro menší kočky nebo psy. Fontána Eversweet 3 Oproti modelu Eversweet 2 je asi o 25% tišší a je vybavená záložní baterií. Je také velmi snadná na údržbu.
  • Petkit Eversweet 5 Mini: Tato fontána je nejmenším modelem v řadě Eversweet s objemem vody 1 l. Její povrch z prémiové keramiky usnadňuje čištění a zpomaluje šíření bakterií ve vodě. Jejím velkým benefitem je ultra tichý provoz a ovládání pomocí bezplatné mobilní aplikace.

Všetky štyri modely fontán Petkit Eversweet sú vybavené filtrom, ktorý pomáha odstrániť nečistoty a baktérie z vody. Filter je vymeniteľný a je potrebné ho vymieňať každých 30-60 dní v závislosti od používania.

Fontány Petkit Eversweet sú k dispozícii v rôznych farbách, takže si môžete vybrať takú, ktorá sa hodí do vášho interiéru.

Fontány sú skvelý spôsob, ako zaistiť vašim domácim miláčikom čerstvú vodu v horúcom letnom počasí. Pri výbere fontány je potrebné zvážiť niekoľko faktorov, ako je veľkosť vášho domáceho maznáčika, počet domácich maznáčikov alebo váš rozpočet.


Súvisiace produkty