Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Fontána Petkit Eversweet 3 Pro

Inteligentná vodná fontána s kapacitou 1,8 l s bezdrôtovým čerpadlom a pokročilým filtračným systémom pre malé psy a mačky. Kvalitná fontána z nerezovej ocele ponúka inteligentný, normálny a nočný režim. Viacvrstvový filtračný systém filtruje vlasy a prach, odstraňuje zápach a ťažké kovy. Vyrobené zo zdravotne nezávadných materiálov. Extrémne nízka hlučnosť do 35 dB. Prepojenie s aplikáciou PetKit pre Android a IOS.

Viac informácií ›

Skladom 7 ks Viac informácií › Objednávky do 25. 7. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 29. 7.
97.88 € 80.89 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53007
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(2)
Fontána Petkit Eversweet 3 Pro
Fontána Petkit…
97.88 €

Popis produktu

PETKIT Eversweet 3 PRO je automatická vodná fontána pre domácich miláčikov s bezdrôtovým čerpadlom (základňa produktu je káblová, vodné čerpadlo je bezdrôtové). Bezdrôtový dizajn ponúka bezpečný zážitok z pitia a zároveň sa ľahko čistí, pretože bezdrôtové vodné čerpadlo a hlavnú jednotku je možné umývať samostatne. Viacvrstvový filtračný systém obsahuje filter s vysokou hustotou, aktívne uhlie zo škrupín kokosových orechov a iontomeničovú živicu, filtruje vlasy, prach a ďalšie nežiaduce látky. 3 pracovné režimy ponúknuť inteligentný (aktivácia v intervale 3 minút), normálny režim (neustáli prevádzku) a nočný režim (vypne ľad indikátory), možno nastaviť pomocou jediného tlačidla na fontáne, alebo bezplatnú aplikáciu PETKIT cez bluetooth vášho smartfónu, ktorá môže pomôcť pri sledovanie zostávajúcej vody a stavu filtra.

Kapacita fontány: 1,8 l, rozměry: 19,5 x 19,5 x 14,8 cm, hmotnost: 1,28 kg. 

 

 

  • Fontánka má kapacitu 1,8l a vďaka správnej výške umožňuje Vášmu miláčikovi udržať si dobrú polohu pri pití, 1 až 2 mačkám obstará čerstvú vodu na 5-7 dní, keď nie ste práve doma. Jej vnútro je vyrobené z kvalitnej vysoko teplotne odolnej nerezovej ocele 304, ktorú môžete umývať v umývačke riadu a samotná fontána využíva bezdrôtové čerpadlo, nemá tak žiadne vnútorné drôty a pitie je pitie je tak bezpečnejšie. Hlavná časť zariadenia je navyše odnímateľná, bezdrôtový dizajn zaistí ľahké čistenie.

 

  • Fontána pre psy a mačky je vybavená profesionálnym filtrom, ktorý sa skladá z viacerých vrstiev a zaručuje čistotu filtrovanej vody. S vysokou presnosťou vás zbaví chĺpkov a prachu a použitie aktívneho uhlia zo škrupín kokosových orechov pomáha eliminovať nepríjemné pachy. Filter tiež obsahuje iónomeničovú živicu, ktorá odstraňuje ťažké kovy z vody, to zaistí, že váš maznáčik bude mať prístup k čistej vode kedykoľvek počas dňa alebo v noci. Fontána má tiež tichý čerpací systém s prevádzkovým hlukom pri úrovni spánku 35 dB, takže vás v noci nebude rušiť tečúca voda, alebo kvapkanie vody. Fontána pre domácich miláčikov je napájaná káblom USB.

 

  • Inteligentná bezdrôtová fontána pre psov a mačky využíva na ovládanie pomocou Bluetooth mobilnej aplikácie PETKIT, takže si môžete užívať pohodlné ovládanie na diaľku. Špeciálna bezplatná aplikácia PETKIT vám umožňuje ovládať stav filtra a tiež stav zariadenia. Výhodou je tiež svetelný indikátor, ktorý vás bude informovať o zvolenom režime prevádzky a zaistí vašim maznáčikom neustály prístup k čerstvej vode. Fontána PETKIT ponúka inteligentný režim (aktivácia v intervale 3 minút), normálny režim (neustáli prevádzku) a nočný režim (vypne ľad indikátory).

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

SmartPet Chovateľstvo Misky a dávkovače Fontány Fontány podľa plemena Pre mačky Pre malé psy Pre stredné psy Podľa značky PetKit

Zobraziť celý popis

Parametre

Farba Biela
Objem vody 1,8 litrů
Veľkosť Pre nejmenšie psy, Pre mačky, Malé psy
Napájanie Nabíjací
Rozmer 19,5 x 19,5 x 14,8 cm
Typ Funguje len po pripojení k sieti

Návody k stiahnutie

Fontány

V čom vám fontána pomôže?

  • Kvalitný pitný režim znamená zníženie rizika vytvorenia močového piesku a kameňov
  • Nabáda všetkých miláčikov k dostatočnému príjmu tekutín
  • Vašim zvieracím zverencom poskytujú vodu v potrebnej kvalite, to znamená bez chlpov, zvyškov krmiva a ďalších nečistôt.
  • Predchádza prevrhnutým miskám, kalužiam vody a prázdnej miske na vodu
  • Prispieva k lepšiemu estetickému dojmu prostredia
  • Buduje zdravú kondíciu a prevenciu obezity, obličkových a iných závažných ochorení

 

 

Súvisiace produkty

Fontána Petkit Eversweet 3

Skladom, v pondelok 29. 7. u vás
74.26 €

Porovnať

Eversweet Solo SE
Varianty (2)
biela sivá

Eversweet Solo SE

Skladom, v pondelok 29. 7. u vás
50.67 €

Porovnať

Fontána Petkit Eversweet 5 Mini

Skladom, v pondelok 29. 7. u vás
58.53 €

Porovnať

Petkit fontána Eversweet Solo 2

Skladom, v pondelok 29. 7. u vás
86.09 €

Porovnať

Fontána Petkit Eversweet Solo
Varianty (3)
Modrá oranžová zelená

Fontána Petkit Eversweet Solo

Skladom, v pondelok 29. 7. u vás
46.74 €

Porovnať

Bezdrátové

Fontána Eversweet MAX

2 měsíce
93.95 €

Porovnať

Fontána Petkit Eversweet 2S

Skladom, v pondelok 29. 7. u vás
62.47 €

Porovnať