Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Eversweet Solo SE

Inteligentná fontána Petkit Eversweet Solo SE je dokonalým riešením pre malé a stredne veľké domáce zvieratá, ktoré si zaslúžia čistú a čerstvú pitnú vodu, aby boli zdravé a šťastné. Táto fontána s trojitým filtračným systémom zabezpečuje, že vaši chlpatí priatelia budú piť z bezpečného a čistého zdroja. Objem 1,85 l .

Viac informácií ›

Skladom 9 ks Viac informácií › Objednávky do 25. 7. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v pondelok 29. 7.
50.67 € 41.87 € bez DPH
ks
Kód produktu: P54013
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Uistite sa, že vaše zviera má správnu úroveň hydratácie. Nová fontána Petkit Eversweet Solo SE je špeciálne navrhnutá pre malé a stredne veľké domáce zvieratá. Fontána PetKit je vybavená filtračným systémom, ktorý zabezpečuje prístup k čistej vode. Zariadenie vodu nielen čistí, ale ju aj uvádza do neustáleho pohybu. Neustála cirkulácia a prúdenie sú ideálne pre mačky - priťahujú ich pozornosť a podnecujú ich k pitiu vody. Modulárna konštrukcia uľahčuje čistenie a farby indikátora vás informujú o funkčnom stave zariadenia. Zariadenie má starostlivo premyslený dizajn a využíva patentované čerpadlo PetKit, ktoré funguje bezdrôtovo. Vyniká tiež modulárnym dizajnom, vďaka ktorému sa výrobok ľahko čistí a bezpečne používa. Vďaka mimoriadne tichému čerpadlu (menej ako 35 dB), ktoré nebude vaše domáce zvieratá šokovať, ponúka aj nízku spotrebu energie - keď zistí nedostatok vody, automaticky sa vypne, a navyše sa ľahko čistí! Telo fontány pre domáce zvieratá, navrhnuté z priesvitného materiálu, ponúka lepší prehľad na sledovanie celkovej spotreby vody vášho domáceho maznáčika. Táto automatická miska na vodu, vyrobená z potravinárskych a odolných materiálov.

 • Bezdrôtové vodné čerpadlo: bezdrôtové vodné čerpadlo zabraňuje ponoreniu kábla do vody a zároveň uľahčuje demontáž čerpadla na dôkladné čistenie.
 • Odnímatelný design: odnímatelné tělo a základna zajistí, že nenamočíte základnu při doplňování vody nebo čištění vodní fontány
 • Mimoriadne tiché čerpadlo: (namerané pod 30 dB) má nízku spotrebu energie, čo vám a vašim domácim miláčikom zaručuje 100 % pokojný spánok. Čerpadlo prestane pracovať, keď zistí nedostatok vody vo fontáne. 
 • Viacvrstvový filtračný systém: filtruje chlpy a prach a odstraňuje zápach a ťažké kovy, aby vášmu miláčikovi poskytol čerstvú čistú vodu, vďaka 360° viacsmerovému toku ponúka na rozdiel od iných misiek vždy čerstvú vodu na vrchu. 
 • Priesvitný materiál: poskytuje lepšiu viditeľnosť na sledovanie celkovej spotreby vody
 • Inteligentné LED svetlá - fontána vás vždy inteligentne upozorní prostredníctvom svetelného senzora na výmenu filtra alebo nedostatok vody
 • Elegantný a moderný dizajn - ideálny do každej domácnosti, špeciálna cirkulačná konštrukcia povzbudzuje vášho domáceho miláčika, aby pil viac.

 

 

Trojitý filtračný systém
Súprava PetKit Eversweet SOLO SE používa filtračný systém 3.0, ktorý sa skladá z niekoľkých komponentov na dôkladné čistenie vody. Hustá sieťová časť účinne filtruje chlpy a prach, zatiaľ čo vrstva kokosových škrupín a aktívneho uhlia odstraňuje pachy a zlepšuje chuť vody. Tretí filtračný prvok medzitým využíva iónovo-výmennú živicu na odstránenie ťažkých kovov a ochranu mačiek pred chorobami.

Veľmi tiché bezdrôtové čerpadlo
Bezdrôtové vývojové čerpadlo eliminuje nechránené káble, aby mohli domáce zvieratá piť bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým. Ponúka tiež nízku spotrebu energie, je vymeniteľná a ľahko sa čistí. Automaticky sa vypne, keď zistí nedostatok vody.

Ľahko sa čistí
Hlavná jednotka nemá žiadne elektronické príslušenstvo ani potravinový kód, čo umožňuje jej samostatné umývanie bez akéhokoľvek bezpečnostného rizika.

Kontrolka LED
Fontána PetKit má zabudované kontrolky LED, ktoré príslušnou farbou signalizujú prevádzkový stav jednotky. Upozorní na nedostatok vody a na to, kedy je potrebné vymeniť filter. Stačí dvakrát kliknúť na tlačidlo, prevádzkový režim sa prepne medzi režimom Smart a Normal.

Produkt je zaradený v kategóriách

SmartPet Smart dávkovače Chovateľstvo Misky a dávkovače Fontány Fontány podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Podľa značky PetKit Príslušenstvo

Zobraziť celý popis

Parametre

Farba Biela
Rozmer 16 x 16 x 15,4 cm
Kapacita vody 1,85 l
Typ Funguje len po pripojení k sieti

Návody k stiahnutie

Doplňujúce informácie

Výhody

 • Informačné svetlá LED
 • 2 pracovné režimy
 • Mimoriadne tichá prevádzka fontány
 • Pre všetky psy a mačky
 • Vysokokvalitný materiál a dizajn
 • Bezdrôtové čerpadlo
 • Voľne padajúci prúd vody
 • Odnímateľná konštrukcia

 

Nevýhody

 • Žiadne

 

Obsah balenia

 • Fontána Petkit
 • USB-kábel
 • Filter Petkit
 • Manuál

Doporučené príslušenstvo

Súvisiace produkty

Novinka

Náhradní bezdrátová pumpa pro Petkit fontány

Na objednávku, vo štvrtok 1. 8. u vás
15.34 €

Porovnať

Novinka

Filtre pre fontánu Petoneer Fresco Ultra, 3 ks

4 týždne, v piatok 23. 8. u vás
13.72 €

Porovnať

Zľava -9%

Sada na čistenie fontány Drinkwell

Skladom, v pondelok 29. 7. u vás
15.30 €
13.92 €

Porovnať

Zľava -15%
Bezdrátové

Fontána Patpet WF08

Skladom, v pondelok 29. 7. u vás
46.78 €
39.77 €

Porovnať

Zľava -9%

Náhradná pumpa pre DrinkWell Platinum

Skladom, v pondelok 29. 7. u vás
34.95 €
31.80 €

Porovnať

Zľava -15%

Filter pre fontánu Eyenimal Bloom Pet

Skladom, v pondelok 29. 7. u vás
19.23 €
16.34 €

Porovnať

Bezdrátové

Fontána Eversweet MAX

2 měsíce
93.95 €

Porovnať

Filtr Petwant PW-101

Skladom, v pondelok 29. 7. u vás
11.37 €

Porovnať

Novinka

Inteligentná fontána Petoneer Fresco EzGo

Na objednávku, vo štvrtok 1. 8. u vás
46.78 €

Porovnať

Fontána Petkit Eversweet 2S

Skladom, v pondelok 29. 7. u vás
62.47 €

Porovnať

Zľava -15%

Náhradní filtry pro fontánu Eyenimal FON100

Skladom, v pondelok 29. 7. u vás
13.72 €
11.67 €

Porovnať