Pawz Away vysílač
Nehodnotené

Pawz Away vysílač

Rozšiřte váš existující ohradník Pawz Away o extra vysílač aby jste ochránili víc vnitřních, nebo venkovních prostorů. S obojkem Pawz Away vašeho domácího mazlíčka bude pracovat neomezený počet vysílačů.

65 € 54 € bez DPH
Skladom 5 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 05. 10. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Pawz Away vysílač

Pawz Away vysílač přenáší eliptický rádiový signál nastavitelný až na poloměr 0,76 metru. Vaše zvíře nosí přijímač s kontaktními body, které se dotýkají jeho krku. Když se váš miláček přiblíží k nežádoucímu místu, uslyší sérii pípnutí z přijímače a pocítí bezpečnou, progresivní statickou stimulaci. Stimulace je progresivní a je určena k překvapení zvířete a ne k jeho potrestání. Statická stimulace získá pozornost vašeho domácího mazlíčka, ale neublíží mu. Váš miláček se rychle naučí vyhnout se místům (vysílačům), které jste vytvořili. Máte-li více než jedno domácí zvíře, můžete si dokoupit další obojky. Do systému může být přidán neomezený počet domácích zvířat. 
Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.