Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Reedog P11

Spoľahlivý výcvikový obojok Reedog P11 ponúka funkciu zvuku, vibrácie a impulzu pre odstránenie nežiaduceho správania vášho psa. Na vzdialenosť 550 m je možné cvičiť až 2 psy pomocou jedinej ergonomicky tvarovanej vysielačky s podsvieteným displejom a tlačidlom pre každú funkciu zvlášť. Zariadenie je plne dobíjacie a vodeodolné. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 15 do 90 kg.

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 19. 6. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 21. 6.
60.29 € 49.82 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53794
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Použitie výcvikového obojku môže pomôcť pri odstránení nežiaduceho správania u psa, ako je nadmerné štekanie, neslušné skákanie, alebo ťahanie na vodítku. Tento revolučný výcvikový obojok pre psov má dosah 550 m a môže byť použitý v interiéri, na vašom dvore aj okolo vody, pretože má vodeodolnú ochranu. Farebne a veľkostne rozlíšiteľné tlačidlá umožňujú ovládanie jednou rukou a duálny kanál vám umožní cvičiť 2 psy súčasne, prikúpením ďalšieho prijímača. Obojok s diaľkovým ovládaním je možné dobíjať súčasne pomocou ľubovoľného adaptéra USB. Lítium-polymérové batérie sa nabijú iba za 2-3 hodiny a poskytujú až 14 dní funkčnosti. Pevný plastový obojok od 20 do 65 cm a hodí sa pre väčšinu psov s hmotnosťou od 15 do 90 kg. Vyberte si z režimu zvuku, 100 úrovní impulzu a vibrácie, ochranné režimy sa aktivujú, pokiaľ odošlete príliš veľa stimulácií za sebou. Súčasťou sú aj krátke a dlhé silikónové nástavce na kontaktné body, ktoré zaisťuje maximálne pohodlie vášho chlpatého priateľa.

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Reedog P11 ponúka 3 tréningové režimy. Psa usmerníte zvukom, vibráciou alebo elektrostatickým impulzom. Vibrácie a impulz ponúkajú 100 tréningových režimov, zvuk nie je možné nastaviť.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Reedog P11 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 550 metrov. Dosah je dostatočný, ako pre základný tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Výcvikový obojok môžete využiť ako v meste, tak aj v lese.

 

Baterie a nabíjení:

Vysielač aj prijímač Reedog P11 sú vybavené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitia zaznamenáva 2 -3 hodiny do plného dobitia, pomocou priloženého duálneho USB kábla. Výdrž vysielača až 60 dní, výdrž prijímača je cca 14 dní.

 

Počet psů:

Prikúpením ďalšieho obojku môžete Reedog P11 jednoducho rozšíriť výcvik až pre 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať jednoducho medzi jednotlivými psami.

 

Displej:

Reedog P11 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj pre výcvik v noci. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav nabitia batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Reedog P11 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Možno ho používať iba v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode. Vysielačka má najzákladnejšiu ochranu proti vode s označením IPX1.

 

Délka obojku:

Nastaviteľný plastový obojok s reflexným prúžkom je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre takmer všetky typy psov rôznej veľkosti a rasy. Komfortný pre obvod krku 20 – 65 cm a šírkou 2 cm. Použiť môžete aj vlastný obojok.

 

Váha a rozměry:

Rozmery prijímača sú: šírka 3,6 cm; výška 6 cm; hĺbka 3 cm a váha je 60 gramov. Rozmery vysielačky sú: výška 14,3 cm, šírka 4,5 cm, hĺbka 2,5 cm a váha je 59 gramov.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 300 až 600 metrov Podľa značky Reedog Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, vibrácie, Impuls
Funkcia Impuls, Vibrácie, Zvuk
Dosah 550 m
Dosah 550 m
Počet psov 1 - 2 psy
Veľkosť Pre tvrdohlavé psy, Veľké psy, Stredné psy
Displej áno
Vodotesnosť Vodeodolné
Napájanie Nabíjanie USB
Vodotesnosť Vodeodolné
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Výdrž prijímača 14 dní
Výdrž vysielača 60 dní
Napájanie prijímača Nabíjanie cez USB
Napájanie vysielača Nabíjanie cez USB
Úroveň vibrácií 100 úrovní
Úroveň impulzov 100 úrovní
Hmotnosť vysielača 59 g
Hmotnosť prijímača 60 g
Rozmery vysielača 14,3 x 4,5 x 2,5 cm
Rozmery prijímača 3,6 x 6 x 3 cm
Elektródy Krátke a dlhé elektródy

Návody k stiahnutie

Súvisiace produkty