PetSafe Standard 600m

Elektronický výcvikový obojok PetSafe 600 m s korekciami zvuk, vibrácie a impulz vyhovuje výcviku citlivých psov vďaka extra jemným prechodom medzi impulzy. Funkčne aj vzhľadovo vyladený obojok umožňuje cvičiť psa na vzdialenosť až 600 m. Vodotesnosť, výborná čitateľnosť na displeji a design predstavujú ďalšie superlatívy zariadenia.

211 € 174 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 25. 01. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

PetSafe Standard 600m

Elektronický výcvikový obojok v elegantnej úprave PetSafe 600 m s korekciami zvuk, vibrácie a 15 úrovní impulzu vyhovuje výcviku citlivých psov vďaka extra jemným prechodom medzi úrovňami impulzov. Funkčne aj vzhľadovo vyladený obojok umožňuje cvičiť psa na vzdialenosť až 600 m. Vodotesné vlastnosti, výborná čitateľnosť na displeji a design predstavujú ďalšie superlatívy zariadenia. Zaobstarajte si jeden obojok navyše a môžete trénovať 2 psy zároveň pomocou jedného ovládača PetSafe 600 m.

Hlavné funkcie:

 • Výcvik psa na vzdialenosť do 600 m
 • Možnosť cvičiť až 2 psy
 • Pre malé a stredné psy
 • 3 druhy korekcií: tón, vibrácie, impulz
 • 15 úrovní intenzity impulzu
 • Extra jemné prechody medzi úrovňami impulzu
 • Bezpečnostný zámok proti prenastaveniu pre úroveň impulzu 8 - 15
 • Vodotesná ochrana

 

PetSafe 600 m: vkusné a šetrné riešenie vášho výcviku

Do rúk dostanete dizajnové zariadenie, ktoré vám ponúka vysoký užívateľský komfort. Výcvik psa môžete viesť až na vzdialenosť 600 m, čo postačí pre bežný domáci výcvik bez vodítka. Prijímač zaobstaráte v dvoch variantoch veľkostí.

 

Prepracovaný ľahký prijímač zaistí psovi pohodlné nosenie, a vďaka dvom dĺžkam elektród môžete obojok prispôsobiť na mieru vášmu psovi. Dlhšie elektródy nasadzujte pre dlhosrsté psy, aby dosadali ku koži na krku psa. Krátke elektródy budú pohodlné psom so stredne dlhou a krátkou srsťou. Obe varianty elektród sú súčasťou balenia, a preto si v pokoji vyskúšate, čo vášmu psíkovi sedí.

Sila bude v jemnosti: najlepšia technológia pre výcvik citlivých a menších psov

3 druhy korekcií predstavujú pre výcvik žiaducu výbavu, pretože vám umožnia signály kombinovať a napr. využívať okrem klasickej korekcie na pokarhanie ešte iný typ signálu ako pochvalu alebo predstupeň výchovnej korekcie. Zabezpečíte preto flexibilný tréning s možnosťou niekoľkých výcvikových stratégií.

Impulz je možné nastaviť na škále 15 stupňov s veľmi postupným navýšením sily pre každú úroveň. Nastavenie zodpovedajúcej úrovne je tak veľmi šetrné a uľahčí vám nájdenie vhodnej úrovne aj pre psov s citlivou povahou. Zodpovedajúcu úroveň nastavíte postupným zvyšovaním od úrovne jedna bez toho, aby psík jednotlivé zvýšenie korekcie vnímal ako silne nepríjemnú zmenu oproti predchádzajúcemu stupňu. S modelom výcvikového obojku PetSafe 600 m navyše zabránite nechcenému zvýšeniu impulzu napr. náhodným stlačením tlačidla. Funkciu zaisťuje bezpečnostný zámok, ktorý môžete nastaviť od úrovne impulzu 8 až po úroveň 15.

 

Prehľad a čitateľnosť pri každom kroku...

Ovládač PetSafe 600 m zvýhodňuje oproti iným produktom aj múdro spracovaný priestorný digitálny displej, ktorý je podsvietený a údaje sú na ňom výborne čitateľné. Jeho použitie bude pohodlné a prehľadné aj za sťažených podmienok viditeľnosti. Pre vašu kontrolu displej ukazuje úroveň korekcie, stav batérie a tiež psa (pre prípad výcviku dvoch psov zároveň). Tvar ovládača pripomína mobilný telefón, jeho vzhľad a tvar je subtílny, ale materiál odolný. Nezľaknete sa preto ani mierneho zapršania.

Vaše zariadenie bude potrebovať asi 4 - 5 hodín na plné dobitie. Nabíjanie zaistíte pomocou bežného sieťového adaptéra s napojením cez USB kábel. Komponenty, rovnako ako užívateľský manuál sú súčasťou balenia.

Ak máte iné nároky na dosah funkcií pre výcvik, využite ponuku modelov PetSafe 100 m, PetSafe 300 m, alebo PetSafe 600 m.

 

 

 

Dosah obojka

S obojkom PetSafe 600 m zaistíte výcvik vášho psa na vzdialenosť maximálne 600 m. Hodí sa preto aj k náročnému výcviku na dlhšiu vzdialenosť.

 

 

Typ korekcie

PetSafe 600 m má vo výbave 3 druhy korekcií: zvuk, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý môžete nastaviť na škále 15 úrovní. Medzi jednotlivými úrovňami sú veľmi postupné a jemné prechody, upravené špeciálne pre výcvik citlivejších či bojazlivých psov.

 

 

Batéria a nabíjanie

Plné dobitie výcvikového obojku PetSafe 600 m vyžaduje cca 4 - 5 hodín. Zariadenie sa dobíja cez štandardný sieťový adaptér, ktorý je súčasťou balenia.

 

Vodotesnosť

Prijímač a ovládač disponuje výbavou pre použitie v miernom daždi alebo vlhku. Nesmie však dôjsť k ponoreniu a vystaveniu príliš prudkému alebo trvalému dažďu.

 

 

Počet psov

Pri dokúpení ďalšieho obojku - prijímača môžete s vysielačkou PetSafe 600 m cvičiť 2 psy zároveň.

 

Displej

Ovládač zariadenia má digitálny podsvietený displej, ktorý je rozmerný, údaje na ňom sú prehľadné a výborne čitateľné. Displej zobrazuje úroveň korekcie, stav batérie a číslo psa, takže sa ľahko zorientujete pre prípad výcviku 2 psov.

 

Dĺžka obojku

Remienok obojku z nylonu je nastaviteľný pre maximálny objem krku psa 71 cm. Zariadenie môžete z obojku zložiť a nasadiť na iný ľubovoľný remienok.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Vynikajúci dizajn s prehľadným displejom
 • 3 druhy korekciou
 • Výcvik na dlhú vzdialenosť
 • 15 úrovní impulzu
 • Extra jemné prechody medzi impulzy
 • Zámok proti nechcenému prepínanie
 • Možnosť výcviku pre 2 psov
 • Vhodné aj pre malé a citlivé psy
 • Vodotesné zariadenie
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Pohodlný a ľahký prijímač

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Dosah 600 m
Sila impulzu 15 úrovní
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjacie
Počet psov 1 - 2 psy
Hmotnosť prijímača 42,5 g
Hmotnosť vysielača 62,2 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 11,5 x 3,9 x 3 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,8 x 3,5 2,67 cm
Dĺžka obojku 71 cm
Druh korekcie zvuk + vibrácie + impulz
Nastavenie impulzov 15 úrovní
Napájanie prijímača Nabíjecí
Displej LCD podsvietený
Napájanie Nabíjací
Počet psov 1 - 2 psy

Obsah balenia

 • Vysielačka s digitálnym displejom
 • Prijímač
 • Krátke a dlhé elektródy
 • USB kábel pre dobitie
 • Nastaviteľný nylonový remienok do 71 cm
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.