PetSafe Standard 100m

Elektronický výcvikový obojok PetSafe 100 m s korekciami zvuk, vibrácie a impulz vyhovuje výcviku stredných a veľkých psov. Funkčne i vzhľadovo vyladený obojok umožňuje cvičiť psa na vzdialenosť 100 m. Vodotesnosť, výborná čitateľnosť na displeji a dizajn predstavujú ďalšiu superlatívy zariadenia.

128 € 106 € bez DPH
Skladom 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 21. 09. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

PetSafe Standard 100m

Elektronický výcvikový obojok v elegantnej úprave PetSafe 100 m s korekciami zvuk, vibrácie a 15 úrovní impulzu vyhovuje výcviku citlivých psov vďaka extra jemným prechodom medzi úrovňami impulzov. Funkčne i vzhľadovo vyladený obojok umožňuje cvičiť psa na krátku vzdialenosť maximálne 100 m. Vodotesné vlastnosti, výborná čitateľnosť na displeji a dizajn predstavujú ďalšiu superlatívy zariadenia.

Hlavné funkcie:

 • Výcvik psa na vzdialenost do 100 m
 • Pre stredné a veľké psy
 • 3 druhy korekcie: tón, vibrácia, impulz
 • 15 úrovní intenzity impulzu
 • Extra jemné prechody mezi úrovňami impulzu
 • Bezpečnostný zámok proti prenastavení pre úroveň impulzu 8 - 15
 • Vodotesná ochrana

 

PetSafe 100 m: vkusné a šetrné řešení vašeho výcviku

Do rúk dostanete dizajnové zariadenie, ktoré vám ponúka vysoký užívateľský komfort. Výcvik psa môžete viesť na maximálnu vzdialenosť 100 m, čo postačí pre bežný výcvik v meste. Prijímač zaobstaráte v dvoch variantách veľkostí, verzia štandard je vhodná pre stredné a veľké psy.

 

Prepracovaný ľahký prijímač zaistí psovi pohodlné nosenie, a vďaka dvom dĺžkam elektród môžete obojok prispôsobiť na mieru vášmu psovi. Dlhšie elektródy nasadzujte pre dlhosrsté psy, aby dosadali ku koži na krku psa. Krátke elektródy budú pohodlné psom so stredne dlhou a krátkou srsťou. Obe varianty elektród sú súčasťou balenia, a preto si v pokoji vyskúšate, čo vášmu psíkovi sedí.

3 druhy korekcie predstavujú pre výcvik žiadúcu výbavu, pretože vám umožní signály kombinovať a napr. využívať okrem klasickej korekcie pre pokarhanie ešte iný typ signálu ako pochvalu alebo predstupeň výchovnej korekcie. Zabezpečíte takto flexibilný tréning s možnosťou niekoľkých výcvikových stratégií.

Zodpovedajúce úroveň nastavíte postupným zvyšovaním od úrovne jedna, bez toho, aby psík jednotlivé zvýšenie korekcie vnímal ako silnú nepríjemnú zmenu oproti predchádzajúcemu stupňu. S modelom výcvikového obojku PetSafe 100 m navyše zabránite nechcenému zvýšeniu impulzu napr. náhodným stlačením tlačidla. Funkciu zabezpečuje bezpečnostný zámok, ktorý môžete nastaviť od úrovne impulzu 8 až po úroveň 15.

 

Prehľad a čitateľnosť pri každom kroku...

Ovládač PetSafe 100 m zvýhodňuje oproti iným produktom aj šikovne spracovaný priestranný digitálny displej, ktorý je podsvietený a údaje sú na ňom výborne čitateľné. Jeho použitie bude pohodlné a prehľadné aj za sťažených podmienok viditeľnosti. Pre vašu kontrolu displej ukazuje úroveň korekcie, stav batérie a tiež psa (pre prípad výcviku dvoch psov zároveň). Tvar ovládače pripomína mobilný telefón, jeho vzhľad a tvar je subtílne, ale materiál odolný. Nezľaknite sa preto ani mierneho zapršení.

Vaše zariadenie bude potrebovať asi 4 - 5 hodín pre plné dobitie. Nabíjanie zaistíte pomocou bežného sieťového adaptéra s napojením cez USB kábel. Komponenty, rovnako ako manuál sú súčasťou balenia.

Ak máte vyššie nároky na dosah funkcií pre výcvik, využite ponuku modelov PetSafe 300 m, PetSafe 600 m, alebo PetSafe 900 m.

 

 

 

Dosah obojku

S obojkom PetSafe 100 m zaistíte výcvik vášho psa na vzdialenosť maximálne 100 m. Hodí sa preto k menej náročnému výcviku v domácom prostredí alebo na záhrade, kde nie je veľmi členitý terén.

 

 

Typ korekcie

PetSafe 100 m má vo výbave 3 druhy korekcie: zvuk, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý môžete nastaviť na škále 15 úrovní.

 

 

Baterie a nabíjanie

Plné dobitie výcvikového obojku PetSafe 100 m vyžaduje cca 4 - 5 hodín. Zariadenie sa dobíja cez štandardný sieťový adaptér, ktorý je súčasťou balenia.

 

Vodotesnosť

Prijímač a ovládač disponuje výbavou pre použitie v miernom daždi alebo vlhku. Nesmie však dôjsť k ponoreniu a vystavenie príliš prudkému alebo trvalému dažďu.

 

 

Počet psov

S vysielačkou PetSafe 100 m možno cvičiť 1 alebo 2 psy.

 

 

Displej

Ovládač zariadenia má digitálny podsvietený displej, ktorý je rozmerný, údaje na ňom sú prehľadné a výborne čitateľné. Displej zobrazuje úroveň korekcie, stav batérie a číslo psa, takže sa ľahko zorientujete pre prípad výcviku 2 psov.

 

Dĺžka obojku

Remienok obojku z nylonu je nastaviteľný pre maximálny obvod krku psa 71 cm. Zariadenie môžete z obojku zložiť a nasadiť na iný ľubovoľný remienok.

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Vynikajúci dizajn s prehľadným displejom
 • 3 druhy korekciou
 • 15 úrovní impulzu
 • Zámok proti nechcenému prepínanie
 • Možnosť výcviku pre 2 psov
 • Vhodné aj pre stredné a veľké psy
 • Vodotesné zariadenie
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Pohodlný a ľahký prijímač

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Dosah 100 m
Sila impulzu 15 úrovní
Dĺžka obojku objem krku max. 71 cm
Napájanie nabíjacie
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Vodotesnosť vodotesný
Displej LCD podsvietený
Počet psov 1 pes
Dĺžka obojku 15 - 70 cm
Druh korekcie zvuk + vibrácie + impulz
Nastavenie impulzov 15 úrovní
Počet psov 1 až 2 psov
Vodotesnosť Vodotesný
Displej LCD podsvietený
Napájanie Nabíjací

Obsah balenia

 • Vysielačka s digitálnym displejom
 • Přijímač
 • Krátke a dlhé elektródy
 • USB kábel pre dobitie
 • Nastaviteľný nylonový remienok do 71 cm
 • Uživatelský manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.