Petrainer PET998N

Petrainer PET998N je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk a vibrácie v 10tich úrovniach. Na dosah max 300 m je možné cvičiť až 2 psy zároveň pomocou jedinej ergonomickej vysielačky. Zariadenie má podsvietený displej, je dobíjacie a vodeodolné. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

81 € 67 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 25. 07. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petrainer PET998N

Elektronický vibračný výcvikový obojok Petrainer PET998N je bez elektrickej stimulácie. Petrainer PET998N disponuje funkciami vibrácie a zvuk. Odporúčame ho pre základný výcvik malých, stredných a aj veľkých psov. Dokúpením ďalšieho obojka ho je možné použiť aj pre výcvik 2 psov súčasne. Elektronický vibračný obojok Petrainer PET998N je praktický a jednoducho ovládateľný výcvikový obojok s dosahom 300 metrov. Je vhodný pre psy, u ktorých vibračné pôsobení postačuje a pre majiteľov, ktorý nechcú používať elektrostatickú stimuláciu. Ovládač umožňuje posielať psovi signály dvojakého druhu: vibračný (chvením obojku na krku psa, sprostredkované dvomi plastovými kontaktnými body) a zvukové, ktoré je možné využiť k výcviku podľa potreby rôznym spôsobom. Tento výcvikový obojok teda nie je vybavený elektrostatickou stimuláciou pomocou impulzov. Kompaktný ovládač je malých rozmerov a bez vonkajšej antény, je veľmi šikovný do ruky, má pohotové ovládanie a je veľmi odolný. Obojok je naviac plne vodotesný a je osadený nabíjacím akumulátorom o kapacite 240mAh, ktorý vydrží v prevádzke až niekoľko dní. 

 

 

Dosah obojka

Petrainer PET998N vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka až do 300 metrov. Tento obojok je vhodný ako pre amatérsky, tak aj profesionálny výcvik psov.

 

Typ korekcie 

Petrainer PET998N má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie a vibrácie. Silu vibrácií si môžete nastaviť v 10-tich úrovniach, zvuk len vo 2 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre Vášho psíka.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielačka u Petrainer PET998N je osadená nabíjacím Lithium-Ion akumulátorom o kapacite 550mAh a jej výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 14 dňov.  V prijímači je tiež nabíjací akumulátor s kapacitou 240mAh a jeho výdrž sa pohybuje okolo 3 až 7 dňov.

 

Vodotesnosť 

Petrainer PET998N je dodávaný s vodeodolným prijímačom aj vysielačkou s označením IPX6 (odolný do slabého dažďa). Je tak ideálnou voľbou aj pre výcvik psov v zhoršených podmienkach alebo daždi.

 

Počet psov 

Petrainer PET998N je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 2 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojka

Petrainer PET998N má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 12,5 cm (s anténou), hĺbku 2,2 cm a jej váha je 86,8 gramov (vrátane antény a batérie). Prijímač má šírku 6 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 3 cm a jeho váha je 41,1 gramov. 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Nízka cena
 • Veľká výdrž akumulátora
 • Malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná vysielačka
 • Možnosť nastavenia 10-tich úrovní vibrácií
 • Možnosť výcviku až 2 psov naraz
 • Zvukové upozornenie, vibrácie
 • Dobíjací prijímač aj vysielačka
 • Podsvietený displej
 • Vhodné pre hluché psy
 • Horšie ovládanie (pre každú funkciu nie je tlačidlo)
 • Iba zvuk a vibrácie
 • Dosah len 300 metrov
 • Iba vodeodolný prijímač

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 240 mAh
Frekvencia 433,92 MHz
Výdrž vysielača 10 - 14 dní
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodeodolný
Funkcie vibrácie + zvuk + svetlo
Napájanie nabíjacie
Batérie vo vysielači 550 mAh
Počet psov 1 - 2 psy
Hmotnosť vysielača 87 g
Rozmer prijímača (š/v/h) 6 x 3,5 x 3 cm
Dosah 300 m
Rozmer vysielača (š/v/h) 4 x 12,5 x 2,2 cm
Sila vibrácie 10
Sila zvuku 2
Protištekací mód nie
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Hmotnosť prijímača 41 g
Bateria v prijímači 550 mAh
Bateria vo vysielači 240mAh
Napájanie vysielača dobíjací akumulátor
Napájanie prijímača dobíjací akumulátor
Rozmer vysielača š.4 x v.12,5 x h.2,2 cm
Rozmer prijímača š.6cm x v.3,5cm x h.3cm
Hmotnosť prijímača 41g
Hmotnosť vysielača 87 g

Obsah balenia

 • Prijímač 
 • Vysielač 
 • Nabíjačka
 • Elektrody
 • Nastaviteľný obojok
 • Akumulátor do prijímača
 • Akumulátor do vysielača
 • Testovacia výbojka 
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.