Petrainer PET916N

Vibračný obojok Petrainer PET916N je dobíjací a plne vodotesný obojok, pre amatérský aj profesionálný tréning psov. Tento výcvikový obojok má dosah až 200 metrov, podsvietený displej a disponuje funkciou zvuk a vibrácie. Obojok je vhodný pre malé, stredné aj velké psy a prikúpením ďalšieho obojku ho je možné použiť aj pre výcvik 2 psov naraz.

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
69 € 57 € bez DPH
Na ceste 16 ks
Kedy tovar dostanem?
dodanie 3 - 10 dní
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Petrainer PET916N

Varovanie: Naša spoločnosť je jediným oficiálnym distribútorom značky Petrainer v Českej a Slovenskej republike. Dôrazne varujeme pred nákupom podozrivo lacných produktov značky Petrainer od iných predajcov! Vo väčšine prípadov sa jedná o kópie alebo produkty, ktoré nie sú určené pre CZ a SK trh - tzv. šedý dovoz. Len u nás a v našej sieti autorizovaných predajcov vám garantujeme 100% pravosť, 2 roky záruky a CZ/SK návod. 

 

 

Popis produktu

Elektronický vibračný výcvikový obojok Petrainer PET916N je bez elektrickej stimulácie a dosah obojku je 200 metrov. Petrainer PET916N disponuje funkciami vibrácie a zvuk. Doporučujeme ho pro základný výcvik malých, stredných aj veľkých psov. Prikúpením ďalšieho obojku ho je možné rozšířit pro výcvik 2 psov naraz. Elektronický vibračný obojek Petrainer PET916N je praktický a jednoducho ovládateľný výcvikový obojok s dosahom 200 metrov. Je vhodný pre psy, u ktorých vibračné pôsobenie postačuje a pre majiteľov, ktorý nechcú používať elektrostatickú stimuláciu. Ovladač umožňuje posielať psovi signály dvojakého druhu: vibračný (chvením obojku na krku psa, sprostredkované dvomi plastovými kontaktními bodmi) a zvukové, ktoré je možné využiť k výcviku podľa potreby rôzným spôsobom. Tento výcvikový obojok teda nie je vybavený elektrostatickou stimulácou pomocou impulzov. Kompaktný ovládač je malých rozmerov a bez vonkajšej antény, je veľmi šikovný do ruky, má pohotové ovládánie a je veľmi odolný. Obojok je naviac plne vodotesný a je osadený dobíjacím akumulátorom o kapacitě 240mAh, ktorý vydrží v prevádzke až niekoľko dní. 

 

 

Dosah obojku

Petrainer PET916 Vám pomôže trénovať Vašeho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 200 metrov. Tento obojek je vhodný ako pro amatérský, tak aj profesionálný výcvik psov.

 

Typ korekcie 

Petrainer PET916N má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie a vibrácie. Silu vibrácií si môžete nastaviť v 10-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre Vašeho psíka. 

 

Batéria a nabíjanie

Vysielačka u Petrainer PET916N je osadená dobíjacím Lithium-Ion akumulátorom o kapacitě 550mAh a jej výdrž v prevádzke sa pohybuje okolo 14 dňov. V prijímači je tiež dobíjací akumulátor s kapacitou 240mAh a jeho výdrž se pohybuje okolo 3 až 7 dňov.

 

Vodotesnosť 

Petrainer PET916N je dodávaný s plne vodotesným prijímačom aj vysielačkou  (nevadí mu dážď a sneh, ale ani krátkodobé ponorenie do vody). Je tak ideálnou voľbou aj pre výcvik psov vo vode alebo zhoršených podmienkach.

 

Počet psov 

Petrainer PET916N je možné použiť pre ovládánie viacej psov naraz, bez stráty funkcií.  Prikúpením ďalších obojkov jej môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 2 psov naraz. Na  vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínáť medzi jednotlivými psami.

 

Dĺžka obojku

Petrainer PET916N má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 70 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4cm, výšku 8cm, hĺbku 2,2cm a jej váha je 63 gramov. Prijímač má šírku 6cm, výšku 3,5cm, hĺbbku 3cm a jeho váha je 49 gramov. 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • nízká cena
 • velká výdrž akumulátoru
 • vodotesný prijímač aj vysíelačka
 • malá, ľahká a ergonomicky tvarovaná vysielačka
 • možnosť nastavení 10-ti úrovní vibrácií
 • možnosť výcviku až 2 psov naraz
 • zvukové upozornenie, vibrácie
 • dobíjací prijímač aj vysielačka
 • podsvetený displej
 • horšie ovládanie (pre každú funkciu není tlačítko)
 • dosah len 200 metrov

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 240 mAh
Hmotnosť vysielača 63 g
Výdrž vysielača 10 - 14 dní
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjacie
Frekvencia 434 MHz
Hmotnosť prijímača 49 g
Batérie vo vysielači 500 mAh
Rozmer vysielača (š/v/h) 4 x 8 x 2,2 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6 x 3,5 x 3 cm
Dĺžka obojku 20 - 70 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 10
Dosah 200 m
Počet psov 1 - 2 psy

Obsah balenia

 • Prijímač 
 • Vysielač 
 • Nabíjačka
 • Elektrody
 • Nastaviteľný obojok
 • Akumulátor do prijímača
 • Akumulátor do vysielača
 • Testovacia výbojka 
 • Anglický návod
 • Slovenský návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.