Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Pet at School Pulse

Pet at School Pulse je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, svetlo a impulz v 5tich úrovniach. S obojkom kvalitnej francúzskej výroby Num Axes môžete cvičiť psa na vzdialenosť max 200 m. Zariadenie je na batérie, má vodotesný prijímač a vysielačka s tlačidlami pre každú funkciu nemá displej. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 15 do 90 kg.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 27. 5. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 29. 5.
120.91 € 99.92 € bez DPH
ks
Kód produktu: P1194
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok Num Axes Pet at School Pulse je praktický a jednoducho ovládateľný výcvikový obojok s dosahom 200 metrov. Ovládač umožňuje posielať psovy signály trojakého druhu: impulzy pre elektrostatickú stimuláciu, vibračné (chvením obojku na krku psa) a zvukové, ktoré ide využiť k výcviku podľa potreby rôznym spôsobom. Elektronický výcvikový obojok Pet at School Pulse má automatické zvyšovanie intenzity stimulácie v 5 stupňoch, čo je výhodná vlastnosť, ktorú ocenia predovšetkým bežní majitelia psov (bez skúseností napr. so športovým alebo služobným výcvikom). Prostým pridržaním tlačítka, obojok sám zvyšuje intenzitu pôsobenia až do potrebnej výšky, kedy pes reaguje. Vysoko svietivá červená LED v obojku - na povel z ovládača v tme zviditeľní vášho psa výraznými intenzívnymi záblesky omnoho výraznejšie aj než bežný svietiací obojok. Koncepcia všetko v jednom - pes nemusí mať v noci ďalší svietiaci obojok. Kompaktný ovládač malých rozmerov bez vonkajšej antény je veľmi šikovný do ruky, má pohotové ovládanie a je veľmi odolný.

 

 

 

Dosah obojku

Num Axes Pet at School Vám pomôže trénovať Vašeho psa bez použití vodítka do vzdialenosti až 200 metrov. Dosah 200 metrov je dostatočný pre väčšinu psov. Num Axes Pet at School je ideálnou voľbou pre základný výcvik povelov sadni, ľahni a ku mne.

 

Typ korekcie 

Výcvikový obojok Num Axes Pet at School má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie a impulz. Impulz je nastaviteľný v 5tich úrovniach. Je tak ideálny pre výcvik ako malých, stredných tak aj veľkých psov.

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač u Num Axes Pet at School je na 3V batériu s označením CR2 a vysielačka je na batérie CR2032. Obojok aj vysielačka vydrží veľmi dlho v prevádzke, výrobce udává až 6 mesiacov pri bežnom použití. Cena nových batérií sa pohybuje okolo 60,-Kč.

 

Vodotesnosť 

Prijímač Num Axes Pet at School je dodávaný s vodotesným prijímačom na krátke ponorenie s označným IPX7. Je ideálnou voľbou ako pre základné použitie, tak aj pre výcvik psov v zhoršených podmienkach či daždi. Vysielačka je bez ochrany.

 

Počet psov 

Num Axes Pet at School je špeciálne navrhnutý len pre výcvik jedného psa. Vďaka tomu má veľmi pohotové ovládanie, ktoré je veľmi jednoduché. Pre každú funkciu máte tlačítko zvlášť, takže nedochádza k oneskoreniam, keď potrebujete rýchlo reagovať.

 

 

Dĺžka obojku

Num Axes Pet at School má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,2cm x 9,8 cm x 1,7cm a jej váha je iba 36 gramů. Prijímač má šírku 6,8cm, výšku 4,3cm, hĺbku 3,8cm a jeho váha je 75 gramov vrátane obojku.

 

 

 

Pozor! Naše príslušenstvo je kompatibilné len s príslušenstvom Canicom zakúpeným v EÚ. Ak si u nás kupujete príslušenstvo pre už zakúpené produkty mimo Európskej únie, tieto produkty nebudú kompatibilné! Pracujú na rôznych frekvenciách.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podľa značky Num´Axes Pet at school Podľa typu korekcie Elektrické Zvukové Podľa vodotesnosti Vodotesné Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 pes
Funkce Zvuk, Svetlo, Impuls
Funkcia Impuls, Zvuk, Světlo
Dosah 200 m
Dosah 200 m
Počet psov 1 pes
Veľkosť Veľké psy, Stredné psy
Displej Nemá
Vodotesnosť Ponorný
Napájanie Batérie
Vodotesnosť Ponorné
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Výdrž prijímača 3 - 6 mesiacov
Výdrž vysielača 3 - 6 mesiacov
Batéria v prijímači 3V CR2
Batéria vo vysielači CR2032
Napájanie prijímača Batérie
Napájanie vysielača Batérie
Hmotnosť vysielača 36 g
Hmotnosť prijímača 75 g
Rozmery vysielača 4,2 x 9,8 x 1,7 cm
Rozmery prijímača 6,8 x 4,3 x 3,8 cm
Elektródy Krátke a dlhé elektródy

Návody k stiahnutie

Doplňujúce informácie

Výhody

 • Najmenšia a najľahšia vysielačka
 • Zvukové upozornenie a impulz v 5-tich úrovniach
 • Dosah až 200 metrov 
 • Jednoduché ovládánie - pre každú funkciu tlačítko zvlášť
 • Výdrž batérií až 6 mesiacov
 • Vodotesný prijímač

 

Nevýhody

 • Menší dosah obojku
 • Väčšie rozmery prijímača

 

Obsah balenie

 • Prijímač
 • Vysielač 
 • Krátké elektródy
 • Dlhé elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Batéria do vysielača
 • Batéria do prijímača
 • Putko na krk
 • Anglický návod
 • Slovenský návod

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Vysílač d-control 1640

Týždeň, vo štvrtok 6. 6. u vás
177.52 €

Porovnať

Vysílačka Dogtra ARC 1200S

10 dní, vo štvrtok 6. 6. u vás
262.44 €

Porovnať

Vysielačka Patpet T250

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
56.17 €

Porovnať

Patpet T680
Varianty (3)
pre 1 psa pre 2 psov pre 3 psov

Patpet T680

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
112.82 €

Porovnať

Dogtrace d-control 910 mini

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
230.09 €

Porovnať

Nabíjací kábel pre Patpet 680

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
15.73 €

Porovnať

Plastový obojok Reedog 2,5 cm

Skladom, v stredu 29. 5. u vás
12.10 €

Porovnať