Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Novinka

Patpet U01

Ručné zariadenie Patpet U01 je moderný prostriedok na výcvik všetkých psov, ktorý využíva dva tréningové režimy – ultrazvuk a zvuk. Malé zariadenie s vodeodolnou ochranou je vhodné pre vonkajšie a vnútorné použitie, funguje na batérie a je možné ho použiť na dosah až 10 m.

 

 

 

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks Viac informácií › Objednávky do 19. 6. 12:00, predpokladané dodanie: u vás v piatok 21. 6.
60.29 € 49.82 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53999
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Patpet U01
Patpet U01
60.29 €

Popis produktu

Ručné zariadenie Patpet U01 pre výcvik psov je moderný nástroj navrhnutý na pomoc majiteľom pri tréningu a výcviku svojich psov. Patpet U01 využíva dva tréningové režimy - ultrazvukový a zvukový, kombinácia týchto dvoch režimov ľahšie upúta pozornosť psa, aby sa dosiahlo efektu výcviku, alebo zamedzil nežiaducemu správaniu psa. Na rozdiel od iných typov výcvikového obojku, nedôjde k žiadnemu poškodeniu kože, zariadenie využíva najmodernejšiu technológiu. Zvuk neovplyvňuje ľudí, ale môže ľahko upútať pozornosť psa a zastaviť jeho zlé správanie. Zariadenie vydáva ultrazvukový zvuk s frekvenciou 23KHZ~27KHZ, ktorý je vhodný pre psy všetkých veľkostí. Zariadenie funguje na 4x AAA batérie, nemusíte sa tak obávať výpadku prúd, alebo že, nebudete mať kde obojok nabiť. Nízka spotreba energie zaistí výdrž batérie až na 30 dní, pokiaľ bliká červené svetlo, je batéria v zariadení vybitá. Malé zariadenie perfektne padne do ruky a ľahko sa používa na vonkajšie aj vnútorné použitie na dosah 10 m, používajte zariadenie v jasnom výhľade nasmerovaním svojho psa priamo.

 

 

Typ korekce:

Patpet U01 využíva korekciu pomocou ultrazvuku a zvuku, ktoré nemožno regulovať. Korekcia je poskytovaná s pevne stanovenou úrovňou a frekvenciou, ktorá je vhodná pre väčšinu psov. Tým je zaistené jednoduché použitie bez nutnosti nastavovania rôznych parametrov.

 

Baterie a nabíjení:

Patpet U01 sa nabíja pomocou batérií 4xAAA a má výdrž až 30 dní. Batérie sú široko dostupné a ľahko dokúpiť aj na našom eshope. Stačí mať niekoľko batérií pripravených av prípade potreby ich možno ľahko vymeniť za plne nabitú sadu. Indikátor slabej batérie Vás upozorní na výmenu.

 

Počet psů:

Patpet U01 je navrhnutý tak, aby bol vhodný pre neobmedzený počet psov, obojok je počuteľný pre všetky psy v okolí 10m, neodporúčame tak používať v blízkosti iných psov.

 

 

Vodotěsnost:

Patpet U01 je vybavený vodeodolnou ochranou, ktorá mu umožňuje odolávať dažďu a vlhkým podmienkam, nie je vhodné ho namáčať do vody alebo ponárať do vody na dlhšiu dobu. Odporúča sa dodržiavať pokyny výrobcu a neprekračovať limity vodeodolnosti obojku.

 

Váha a rozměry:

Patpet U01 pre psov je navrhnuté tak, aby perfektne padlo do ruky a umožňovalo ľahké ovládanie. Jeho rozmery sú obvykle kompaktné, čo zaisťuje pohodlné držanie a manipuláciu počas používania. Rozmery ovládača: šírka – 3,5 cm; výška – 9,8 cm; hĺbka 3 cm, váha je 47 kg.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podľa značky Patpet Podľa typu korekcie Ultrazvukové Zvukové Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre najmenšie Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Pro největší psy Podľa typu korekcie Ultrazvukové Zvukové Podľa vodotesnosti Vodeodolné Podľa značky Patpet

Zobraziť celý popis

Parametre

Funkcia Zvuk, Ultrazvuk
Dosah 10 m
Dosah 10 m
Ultrazvuk 1 úroveň
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Displej Nemá
Vodotesnosť Vodeodolné
Napájanie Batérie
Výdrž prijímača 30 dní
Batéria v prijímači 4x AAA
Úroveň zvuku 1 úroveň
Hmotnosť prijímača 47 g
Rozmery prijímača 9,6 x 3,5 x 3,2 cm

Návody k stiahnutie

Súvisiace produkty