Patpet T600

Patpet T600 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuku, vibrácie a impulzu, ktorý je možné nastaviť v 16 úrovniach. Na dosah 600 m môžete cvičiť až 2 psov zároveň pomocou jednej vysielačky. Vysielačka má oddelená tlačidlá pre každú funkciu zvlášť s LCD podsvieteným displejom. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 - 60 kg.

 

 

 

Výber varianty produktu
 • Počet psov

84 € 69 € bez DPH
Skladom 5 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 08. 02. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet T600

Nabíjací obojok Patpet T600 je vodeodolný výcvikový obojok s dosahom až 600 metrov, vhodný pre výcvik v rôznom teréne - na cvičisko, v meste, ale aj napr. V lese. Výcvikový obojok Patpet T600 ponúka korekciu zvuku, vibrácie a elektrostatický impulz. Zvukové upozornenie má 3 nastaviteľné úrovne intenzity, vibrácie 8 úrovní a elektrostatický impulz možné nastaviť až v 16 úrovniach. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť až pre výcvik 2 psov naraz pomocou jednej vysielačky. Patpet T600 je vhodný pre všetky plemená psov od 5 - 60 kg. Výcvikový obojok je dodávaný s vodeodolným prijímačom a vysielačkou, vydrží slabý dážď a sneh, nesmie však dôjsť k jeho ponorenie. Vysielačka aj prijímač sú osadené dobíjacím akumulátorom, ktorý sa dobíja pomocou micro USB kábla, pohotovostný režim je až 90 dní.

 

   

              

Typ korekcie 

Patpet T600 má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibráciu a elektrostatický impulz. Zvukové upozornenie má 3 nastaviteľné úrovne intenzity, vibrácie 8 úrovní a elektrostatický impulz možné nastaviť až v 16 úrovniach. Nastavenie úrovne intenzity možné jednoducho zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači.

 

Dosah obojku

Patpet T600 Vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 600 metrov. Dosah 600 metrov je dostatočný, ako pre základné tak i profesionálny výcvik väčšiny psov. Výcvikový obojok môžete využiť ako v meste, tak aj v lese.

 

Batérie a nabíjanie

Ako vysielačka, tak i prijímač sú u Patpet T600 osadené dobíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou 250mAh, ktorý sa nabije počas 3 hodín. Patpet T600 má dlhý pohotovostný režim (nečinný režim) až 90 dní. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou micro USB kábla, ktorý je súčasťou balenia.

 

Počet psov 

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet T600 dohliadnete až na 2 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť prijímač. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke, alebo ich môžete ovládať súčasne.

 

Displej 

Patpet T600 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj pre výcvik v noci. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav nabitia batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost 

Patpet T600 je dodávaný s plne vodeodolným prijímačom s označením IPX6 (nevadí mu slabý dážď ani sneh, nesmie dôjsť k jeho ponorenie). Vysielač je tiež vodotesný s označením IPX5.

 

Dĺžka obojku

Súčasťou balenia je pevný nylonový obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Psíkovi nebude jeho nosenia nepríjemné. Obojok si ľahko nastavíte podľa potreby. Nastaviteľný remienok pre objem krku 26 až 65 cm.

 

Váha a rozměry

Vysielačka má šírku 6 cm, výšku 13 cm (vrátane antény a hĺbku 3 cm, váha 57 g. Prijímač má šírku 3 cm, výšku 7 cm a hĺbku 5 cm, hmotnosť je 89 g.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Pohotovostný režim až 90 dní
 • Korekcia: zvuk, vibrácie a impulz
 • Vodeodolný prijímač aj vysielač
 • Dosah až 600 m
 • Dobíjacie výcvikový obojok
 • S vysielačkou možno cvičiť až 2 psov naraz
 • Tlačidlo pre každú funkciu zvlášť
 • Podsvietený LCD displej
 • Rýchle a jednoduché párovanie
 • Obojok nie je ponoriteľný

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy
Pre tvrdohlavé psy

Technické parametre

Dosah 600 m
Sila impulzu 16
Sila vibrácie 8
Sila zvuku 3
Protištekací mód nie
Dĺžka obojku 26 - 65 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 3 x 7 x 5 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 6 x 13 x 3 cm
Hmotnosť prijímača 89 g
Hmotnosť vysielača 57 g
Napájanie nabíjacie
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Vodotesnosť vodeodolný
Displej LCD podsvietený
Počet psov 1 - 2 psy

Obsah balenia

 • Přijímač
 • Vysielačka
 • Nylonový obojok
 • Micro USB kabel
 • Šňůrka na krk
 • Krátke, dlhé elektródy
 • Testovacie výbojka
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.