Patpet T330

Novinka

Spoľahlivý elektronický výcvikový obojok Reedog T330 má zvukové, vibračné a pulzné funkcie pre všetky plemená psov od 15 kg. Pomocou jedného ergonomicky navrhnutého vysielača s prehľadným displejom možno trénovať až 2 psy na vzdialenosť až 300 m. Plastový obojok je vodotesný a má špeciálne zabudované kontaktné body.

 

Výber varianty produktu
 • Počet psov

97 € 80 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 06. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet T330

Spoľahlivý elektronický výcvikový obojok Reedog T330 má zvukové, vibračné a pulzné funkcie pre všetky plemená psov od 15 kg. Pomocou jedného ergonomicky navrhnutého vysielača s prehľadným displejom možno trénovať až 2 psy na vzdialenosť až 300 m. Plastový obojok je vodotesný a má špeciálne zabudované kontaktné body.

 

 

Typ korekce 

Výcvikový obojok Patpet T330 má možnosť používať zvukové upozornenia ako korekciu, vibrácie a elektrostatický impulz možno nastaviť v 16 úrovniach. Obojok si môžete jednoducho nastaviť tak, aby vyhovoval vášmu psovi. Silu impulzu alebo vibrácie môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť jednoducho pomocou tlačidla na vysielači, zvuk nie je možné nastaviť.

 

Dosah obojku

Patpet T330 vám pomôže trénovať psa bez použitia vodítka až do vzdialenosti 300 metrov. Dosah obojku je dostatočný na základný aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Výcvikový obojok môžete používať v meste aj v lese.

 

Baterie a nabíjení

Vysielač je vybavený dobíjateľnou lítium-iónovou batériou s kapacitou 240 mAh, prijímač s kapacitou 300 mAh. Obojok má veľmi nízku spotrebu energie, v pohotovostnom režime potom vydrží až 12-15 dní.

 

Počet psů 

S výcvikovým obojkom Patpet T330 môžete dohliadať na 2 psy súčasne. Pridaním ďalšieho prijímača môžete zariadenie ľahko rozšíriť a trénovať viac psov súčasne. Medzi psami potom môžete prepínať pomocou ľahko dostupných tlačidiel na ergonomicky navrhnutom vysielači. Obojok je vhodný pre stredne veľké až veľké psy.

 

Displej 

Hodinky Patpet T330 majú moderný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému sú vhodné na tréning v noci. Na displeji máte prehľadné indikátory sily korekcie, stavu nabitia batérie a indikátor vybraného psa.

 

Vodotěsnost 

Patpet T330 sa dodáva s plne vodotesným prijímačom s krytím IPX5 (nevadí mu ľahký dážď ani sneh, nesmie byť ponorený!). Vysielač má len najzákladnejšiu ochranu proti vode s krytím IPX1.

 

Délka obojku

Súčasťou je tvrdý plastový obojok, ktorý je nastaviteľný a pohodlný. Vaše šteňa sa v ňom nebude cítiť nepohodlne. Obojok obsahuje kontaktné body, obojok nie je možné vymeniť. Nastaviteľný popruh pre objem krku 20 až 65 cm.

 

Váha a rozměry

Vysielač je 4,5 cm široký, 15 cm vysoký - vrátane antény a 1,7 cm hlboký, váži 57 g. Prijímač je 3,5 cm široký, 7 cm vysoký a 2 cm hlboký, hmotnosť 132 g

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Korekcia zvuku, impulzu a vibrácie
 • Pre každú funkciu tlačidlo zvlášť
 • Pre výcvik až 2 psov
 • Zámok klávesnice
 • Nie je ponoriteľný
 • Obojok nie je možné vymeniť

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 300 mAh
Batérie vo vysielači 240 mAh
Dosah 300 m
Sila impulzu 16
Sila vibrácie 16
Rozmer prijímača (š/v/h) 3,5 x 7 x 2 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,5 x 15 x 1,7 cm
Hmotnosť prijímača 132 g
Hmotnosť vysielača 57 g
Napájanie nabíjacie
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Vodotesnosť vodeodolný
Displej LCD podsvietený

Obsah balenia

 • Vysielač
 • Přijímač
 • Obojek
 • Testovacia výbojka
 • Magnetický USB kabel
 • Šnúrka na ruku
 • Manuál

Návody

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.