Patpet T200

Novinka

Patpet T200 je elektronický výcvikový obojok s nastaviteľnými funkciami zvuku, vibrácie a impulzu. Na dosah 300 m je možné cvičiť až 3 psy pomocou jedinej ergonomicky navrhnutej vysielačky s bezpečnostným zámkom. Plne dobíjacie zariadenie má podsvietený LED displej a vydrží aj slabý dážď. Obojok je vhodný pre všetky plemená od 5 do 90 kg.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

114 € 94 € bez DPH
Skladom 9 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 07. 06. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie

Patpet T200

Patpet T200 je vodeodolný výcvikový obojok s dosahom 300 m pre všetky plemená psov od 5 kg do 90 kg. Obojok disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, všetky funkcie sú nastaviteľné a ich úroveň je možné regulovať. Prikúpením ďalšieho prijímača je možné rozšíriť výcvik pre 3 psy zároveň. Ergonomicky navrhnutý vysielač s LED displejom ponúka jednoduché ovládanie, pre každú funkciu nájdete samostatné tlačidlo. Vysielač je vybavený bezpečnostným zámkom, ktorý zabráni nechcenému stlačeniu tlačidla, napr. vo vrecku. Obsahom balenia sú krátke a dlhé elektródy s gumovými krytmi, vďaka čomu je obojok veľmi šetrný a vhodný aj pre plemená ako je naháč alebo psy, ktoré sú citlivé či náchylné k vyrážkam. Po 2 hodinovom nabití pomocou magnetického kábla vydrží obojek Patpet T200 v pohotovostnom režime až 30 dní.

 

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Patpet T200 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibráciou alebo elektrostatickým impulzom, ktoré je možné regulovať. Úrovne intenzity sú nastaviteľné: zvuk 3 úrovne, vibrácie 8 úrovní a impulz v 16 úrovniach.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Patpet T200 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 300 metrov. Tento obojok je vhodný ako pre amatérsky, tak aj profesionálny výcvik psov.

 

Baterie a nabíjení:

Vysielač aj prijímač sú opatrené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitia zaznamenáva 2 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom zotrvá prijímač v prevádzke 30 dní a vysielač až 90 dní.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet T200 dohliadnete až na 3 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť dva prijímače. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej:

Patpet T200 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj pre výcvik v noci. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav nabitia batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Patpet T200 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Je možné ho používať iba v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode. 

 

Délka obojku:

Nastaviteľný nylonový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre takmer všetky typy psov rôznej veľkosti a rasy. Komfortné pre obvod krku 20 – 65 cm a šírku 2 cm. Je možné použiť aj vlastný obojok.

 

Váha a rozměry:

Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 11,5 cm, hĺbku 1,7 cm a jej váha je 43 gramov (vrátane batérie). Prijímač má šírku 3,5 cm, výšku 7 cm, hĺbku 2,5 cm a jeho váha je 64 gramov.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Bezpečnostný zámok
 • Funkcia zvuk, vibrácie a impulz
 • Podsvietený LCD displej
 • Dlhá výdrž batérie
 • Pre výcvik 3 psov
 • Vodeodolný
 • Magnetické nabíjanie
 • Ergonomický ovládač
 • Dlhé / krátke elektródy
 • Nie je ponoriteľný
 • Nedá sa nabíjať súčasne prijímač aj vysielač

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 300 m
Napájanie nabíjacie
Počet psov 1 - 3 psy
Výdrž vysielača 90 dní
Výdrž prijímača 30 dní
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodeodolný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Hmotnosť vysielača 43
Sila impulzu 16
Hmotnosť prijímača 64
Rozmer vysielača (š/v/h) 4 x 11,5 x 1,7 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 3,5 x 7 x 2,5 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 3
Sila vibrácie 8
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody
Počet psov 1 - 3 psy

Obsah balenia

 • Přijímač
 • Diaľkový ovládač
 • Magnetický nabíjací kábel
 • Testovacia výbojka
 • Dlouhé / krátké elektrody
 • Dlhé / krátke gumové krytky
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.