Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Patpet T200

Patpet T200 je elektronický výcvikový obojok s nastaviteľnými funkciami zvuku, vibrácie a impulzu. Na dosah 300 m je možné cvičiť až 3 psy pomocou jedinej ergonomicky navrhnutej vysielačky s bezpečnostným zámkom. Plne dobíjacie zariadenie má podsvietený LED displej a vydrží aj slabý dážď. Obojok je vhodný pre všetky plemená od 5 do 90 kg.

Viac informácií ›

Skladom 10 ks Viac informácií › Objednávky do 12:00, predpokladané dodanie: u vás v utorok 23. 4.
106.48 € 87.99 € bez DPH
ks
Kód produktu: P51256
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Patpet T200 je vodeodolný výcvikový obojok s dosahom 300 m pre všetky plemená psov od 5 kg do 90 kg. Obojok disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz, všetky funkcie sú nastaviteľné a ich úroveň je možné regulovať. Prikúpením ďalšieho prijímača je možné rozšíriť výcvik pre 3 psy zároveň. Ergonomicky navrhnutý vysielač s LED displejom ponúka jednoduché ovládanie, pre každú funkciu nájdete samostatné tlačidlo. Vysielač je vybavený bezpečnostným zámkom, ktorý zabráni nechcenému stlačeniu tlačidla, napr. vo vrecku. Obsahom balenia sú krátke a dlhé elektródy s gumovými krytmi, vďaka čomu je obojok veľmi šetrný a vhodný aj pre plemená ako je naháč alebo psy, ktoré sú citlivé či náchylné k vyrážkam. Po 2 hodinovom nabití pomocou magnetického kábla vydrží obojek Patpet T200 v pohotovostnom režime až 30 dní.

 

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Patpet T200 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibráciou alebo elektrostatickým impulzom, ktoré je možné regulovať. Úrovne intenzity sú nastaviteľné: zvuk 3 úrovne, vibrácie 8 úrovní a impulz v 16 úrovniach.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Patpet T200 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 300 metrov. Tento obojok je vhodný ako pre amatérsky, tak aj profesionálny výcvik psov.

 

Baterie a nabíjení:

Vysielač aj prijímač sú opatrené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitia zaznamenáva 2 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom zotrvá prijímač v prevádzke 30 dní a vysielač až 90 dní.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet T200 dohliadnete až na 3 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť dva prijímače. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej:

Patpet T200 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj pre výcvik v noci. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav nabitia batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Patpet T200 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Je možné ho používať iba v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode. 

 

Délka obojku:

Nastaviteľný nylonový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre takmer všetky typy psov rôznej veľkosti a rasy. Komfortné pre obvod krku 20 – 65 cm a šírku 2 cm. Je možné použiť aj vlastný obojok.

 

Váha a rozměry:

Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 11,5 cm, hĺbku 1,7 cm a jej váha je 43 gramov (vrátane batérie). Prijímač má šírku 3,5 cm, výšku 7 cm, hĺbku 2,5 cm a jeho váha je 64 gramov.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podľa značky Patpet Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov Pre 3 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 3 psy
Funkce Zvuk, vibrácie, Impuls
Funkcia Impuls, Vibrácie, Zvuk
Dosah 300 m
Dosah 300 m
Počet psov 1 - 3 psy
veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Displej áno
Vodotesnosť Vodeodolné
Napájanie Nabíjanie USB
Vodotesnosť Vodeodolné
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Výdrž prijímača 30 dní
Výdrž vysielača 60 dní
Napájanie prijímača Nabíjanie cez USB
Napájanie vysielača Nabíjanie cez USB
Úroveň zvuku 3
Úroveň vibrácií 8
Úroveň impulzov 16
Hmotnosť vysielača 43 g
Hmotnosť prijímača 64 g
Rozmery vysielača 4 x 11,5 x 1,7 cm
Rozmery prijímača 3,5 x 7 x 2,5 cm
Elektródy Krátke a dlhé elektródy

Návody k stiahnutie

Doporučené príslušenstvo

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Dogtrace d-control 600

Na ceste 1 ks, v pondelok 29. 4. u vás
173.76 €

Porovnať

Vysílač d-control 1040

Týždeň, v piatok 3. 5. u vás
150.01 €

Porovnať

Akumulátor do přijímačů Reedog

Skladom, v utorok 23. 4. u vás
13.82 €

Porovnať

Vysílač d-control easy

Týždeň, v piatok 3. 5. u vás
90.64 €

Porovnať