Patpet 776

Patpet 776 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 99 úrovniach. Na dosah 800 m je možné cvičiť až 3 psy pomocou jedinej vysielačky. Plne dobíjacie zariadenie má podsvietený displej a vydrží aj slabý dážď. Disponuje plávajúcimi kódmi proti rušeniu signálu z okolia. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

131 € 108 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 28. 03. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet 776

Patpet 776 je vodeodolný výcvikový obojok s dosahom 800 m pre všetky plemená psov od 5 kg do 90 kg váhy. Je vhodným asistentom výcviku pre psích nadšencov, psovody i profesionálnych kynológov. Elektronický obojok Patpet disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulzom v 99 úrovniach intenzity. Výcvik je možné rozšíriť až pre 3 psy zároveň. Ponúka jednoduché ovládanie, takže pre každú funkciu nájdete samostatné tlačidlo. Dohliadajte s výcvikovým obojkom Patpet 776 spoľahlivo na bezprizorné šantenie alebo zabráňte bezhlavému úteku psa za zverou! S obojkom Patpet 776 ľahko zvládnete zabezpečiť psieho cvičenca v širokej škále situácií na vzdialenosť až 800 m. Krotiť s ním zvládnete až 3 psy az dozoru ich nestratíte ani v tme!

 

 

S výcvikovým obojkom Patpet 776 uvítate možnosť využitia 3 druhov korekcií. Vibrácie, zvuk a impulz, ktorý je možné nastaviť v 99 úrovniach intenzity. Vďaka tomu je obojok vhodný ako pre malé, tak pre veľké psy. Hlavnou výhodou sú gumové krytky, ktoré sú umiestnené na kontaktných bodoch. Vďaka tomu je obojok veľmi šetrný a vhodný aj pre plemená ako je naháč alebo psy, ktoré sú citlivé či náchylné k vyrážkam. Elektronický obojok pre psov Patpet 776 využíva technológiu plávajúcich kódov. Signál medzi vaším vysielačom a prijímačom tak nebude narušený iným zariadením. Intenzívne osvetlenie LED na obojku psa, nestratí vášho spoločníka ani v tme. Výcvikový obojok psov Patpet 776 je iba vodeodolný. Je možné ho používať v miernom daždi, ale nesmie dôjsť k ponoreniu. Po 2 hodinovom nabití vydrží obojok Patpet 776 v pohotovostnom režime až 14 dní.

 

 

 

Typ korekcie:

Výcvikový obojok Patpet 776 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibráciou alebo elektrostatickým impulzom, ktorý je možné regulovať. Úrovne intenzity sú nastaviteľné v 99 úrovniach.

 

Dosah obojka:

S výcvikovým obojkom Patpet 667 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 800 metrov. Vďaka technológii plávajúcich kódov sa nemusíte báť rušenia funkcií okolitými signálmi. Obojok je tak vhodný pre výcvik v rôznom teréne – na cvičisko, v meste, ale aj napr. v lese.

 

Batérie a nabíjanie: 

Vysielač aj prijímač sú opatrené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitia zaznamenáva 2 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom zotrvá po dobu 14 dní.

 

Počet psov:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet 776 dohliadnete až na 3 psy zároveň, jednoducho si stačí dokúpiť ďalšie prijímače. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

                   

Displej:

Patpet 776 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj na výcvik v noci. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav nabitia batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Patpet 776 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Je možné ho používať iba v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode.

 

Délka obojku:

Nastaviteľný plastový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre takmer všetky typy psov rôznej veľkosti a rasy. Komfortný pre obvod krku 20 - 65 cm.

 

Váha a rozměry:

Ovladač: šířka – 4,3 cm; výška – 8,5 cm; hloubka 1,5 cm. Přijímač: šířka - 4,8 cm; výška - 3,2 cm; hloubka 2,4 cm

 

  

 

 

 

 

 

 

 
Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Dosah až 800 metrov
 • 99 úrovní impulzu
 • Zabezpečenie proti rušeniu signálu
 • Podsvietený LCD displej
 • Pre každú funkciu tlačidlo
 • Zvuk, vibrácie aj impulz
 • Výdrž batérie až 14 dní
 • Vhodný až pre 3 psov
 • Miniatúrny prijímač
 • Elektródy s vodivou gumou
 • Nie je vodotesný

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 800 m m
Rozmer prijímača (š/v/h) 4,8 cm x 3,2 cm x 2,4 cm
Výdrž vysielača 2 - 3 týždne
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Vodotesnosť vodeodolný
Funkcie impuls + vibrácie + zvuk + svetlo
Počet psov 1 - 3 psy
Frekvencia 433,92 MHz
Hmotnosť vysielača 65 g
Hmotnosť prijímača 35 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,3 cm x 8,5 cm x 1,5 cm
Druh korekcie zvuk + vibrácie + impuls + LED svetlo
Nastavenie impulzov 99 úrovní
Počet psov 1-3 psy
Vodotesnosť vodeodolný
Dĺžka obojku 20 až 65 cm
Napájanie vysielača dobíjací akumulátor
Výdrž vysielača až 14 dní
Výdrž prijímača až 14 dní
Displej LCD podsvietený
Napájanie Nabíjací akumulátor
Napájanie prijímača dobíjací akumulátor

Obsah balenia

 • Přijímač
 • Vysielač
 • Nabíječka
 • Obojek
 • Elektrody
 • Testovacie dióda
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.