Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Patpet 776

Patpet 776 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 99 úrovniach. Na dosah 800 m je možné cvičiť až 3 psy pomocou jedinej vysielačky. Plne dobíjacie zariadenie má podsvietený displej a vydrží aj slabý dážď. Disponuje plávajúcimi kódmi proti rušeniu signálu z okolia. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks
127 € 104 € bez DPH
ks
Kód produktu: P11941
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Patpet 776 je vodeodolný výcvikový obojok s dosahom 800 m pre všetky plemená psov od 5 kg do 90 kg váhy. Je vhodným asistentom výcviku pre psích nadšencov, psovody i profesionálnych kynológov. Elektronický obojok Patpet disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulzom v 99 úrovniach intenzity. Výcvik je možné rozšíriť až pre 3 psy zároveň. Ponúka jednoduché ovládanie, takže pre každú funkciu nájdete samostatné tlačidlo. Dohliadajte s výcvikovým obojkom Patpet 776 spoľahlivo na bezprizorné šantenie alebo zabráňte bezhlavému úteku psa za zverou! S obojkom Patpet 776 ľahko zvládnete zabezpečiť psieho cvičenca v širokej škále situácií na vzdialenosť až 800 m. Krotiť s ním zvládnete až 3 psy az dozoru ich nestratíte ani v tme!

 

 

S výcvikovým obojkom Patpet 776 uvítate možnosť využitia 3 druhov korekcií. Vibrácie, zvuk a impulz, ktorý je možné nastaviť v 99 úrovniach intenzity. Vďaka tomu je obojok vhodný ako pre malé, tak pre veľké psy. Hlavnou výhodou sú gumové krytky, ktoré sú umiestnené na kontaktných bodoch. Vďaka tomu je obojok veľmi šetrný a vhodný aj pre plemená ako je naháč alebo psy, ktoré sú citlivé či náchylné k vyrážkam. Elektronický obojok pre psov Patpet 776 využíva technológiu plávajúcich kódov. Signál medzi vaším vysielačom a prijímačom tak nebude narušený iným zariadením. Intenzívne osvetlenie LED na obojku psa, nestratí vášho spoločníka ani v tme. Výcvikový obojok psov Patpet 776 je iba vodeodolný. Je možné ho používať v miernom daždi, ale nesmie dôjsť k ponoreniu. Po 2 hodinovom nabití vydrží obojok Patpet 776 v pohotovostnom režime až 14 dní.

 

 

 

Typ korekcie:

Výcvikový obojok Patpet 776 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibráciou alebo elektrostatickým impulzom, ktorý je možné regulovať. Úrovne intenzity sú nastaviteľné v 99 úrovniach.

 

Dosah obojka:

S výcvikovým obojkom Patpet 667 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 800 metrov. Vďaka technológii plávajúcich kódov sa nemusíte báť rušenia funkcií okolitými signálmi. Obojok je tak vhodný pre výcvik v rôznom teréne – na cvičisko, v meste, ale aj napr. v lese.

 

Batérie a nabíjanie: 

Vysielač aj prijímač sú opatrené dobíjacím akumulátorom. Rýchlosť dobitia zaznamenáva 2 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom zotrvá po dobu 14 dní.

 

Počet psov:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet 776 dohliadnete až na 3 psy zároveň, jednoducho si stačí dokúpiť ďalšie prijímače. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

                   

Displej:

Patpet 776 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj na výcvik v noci. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav nabitia batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Patpet 776 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Je možné ho používať iba v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode.

 

Délka obojku:

Nastaviteľný plastový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre takmer všetky typy psov rôznej veľkosti a rasy. Komfortný pre obvod krku 20 - 65 cm.

 

Váha a rozměry:

Ovladač: šířka – 4,3 cm; výška – 8,5 cm; hloubka 1,5 cm. Přijímač: šířka - 4,8 cm; výška - 3,2 cm; hloubka 2,4 cm

 

  

 

 

 

 

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Elektrické obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 600 až 1000 metrov Podľa značky Patpet Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Podľa počtu psov Pre 2 psov Pre 3 psov Pre 1 psa Vodeoodolné

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 3 psy
Funkce Zvuk, Vibrace, Impuls
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk, Světlo
Dosah 800 m m
Dosah 800 m
Počet psov 1 - 3 psy
veľkosť Veľké psy, Stredné psy, Malé psy
Displej áno
Napájanie Nabíjací
Vodotěsnost Voděodolné
Napájení USB nabíjení
Vodotěsnost Voděodolné
Délka obojku 20 - 65 cm
Výdrž přijímače 14 dní
Výdrž vysílače 14 dní
Napájení přijímače USB nabíjení
Napájení vysílače USB nabíjení
Úroveň impulsu 99
Rozměr vysílače 4,3 x 8,5 x 1,5 cm
Rozměr přijímače 4,8 x 3,2 x 2,4 cm
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Súbory

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Patpet 776
Varianty (3)
pre 1 psa pre 2 psov pre 3 psov

Patpet 776

Skladom
127 €

Porovnať