Patpet 661

Patpet 661 je moderný elektronický výcvikový obojok, ktorý ponúka funkciu zvuk, vibrácie, alebo zvuk + vibrácie s dosahom 300 metrov. Obojok bez korekcie impulzu je dobíjací pomocou USB kábla a má základnú ochranu proti dažďu. Umožní Vám cvičiť 2 psy pomocou jedinej vysielačky. Výcvikový obojok Patpet je vhodný pre stredné a veľké plemená od 15 do 90 kg.

 

 

Výber varianty produktu
  • Počet psov

81 € 66 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 08. 07. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet 661

Patpet 661 je výcvikový obojok bez korekcie impulzu, ktorý je vhodný pre stredné a veľké plemená od 15 do 90 kg. Obojok ponúka funkciu zvuku, vibrácie a spoločnú funkciu zvuk + vibrácie. Úrovne intenzity vibrácie je nastaviteľná v 8 úrovniach, zvuk nastaviť nemožno. Nastavenie úrovne intenzity je možné jednoducho zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači a nastaviť obojok na mieru pre vášho psíka. S výcvikovým obojkom Patpet 661 zaistíte výcvik vášho psa na vzdialenosť maximálne 300 m, je tak vhodnou voľbou pre základný terén - ako záhrada, park alebo cvičák. Prikúpením prijímača je možné výcvik rozšíriť až pre 2 psy zároveň. Obojok je bez korekcie impulzu, nemá teda žiadne elektródy, vďaka tomu je obojok veľmi šetrný a vhodný pre plemená ako je naháč, alebo psy, ktoré sú citlivé či náchylné k vyrážkam. Patpet 510 je iba vodeodolný a prijímač aj vysielač sú dobíjacie. Nízka hmotnosť vysielača a tlačidla pre každú funkciu zvlášť zaistí pohodlné ovládanie a LCD podsvietený displej s ukazovateľom sily korekcie, stavu batérie a zvoleného psa.

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Patpet 661 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibráciou alebo zvuk plus vibrácie dohromady. Úrovne intenzity vibrácie je nastaviteľná v 8 úrovniach, úrovne intenzity je možné jednoducho zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači a nastaviť obojok na mieru pre vášho psíka.

 

Dosah obojku:

Výcvikový obojok Patpet 661 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 300 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov.

 

Baterie a nabíjení:

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú dobíjacie pomocou USB kábla (súčasťou balenia). Rýchlosť dobitia zaznamenáva 2 -3 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom prijímač zotrvá po dobu 11 dní, vysielačka vydrží až 30 dní v závislosti od použitia.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet 661 dohliadnete až na 2 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť dva prijímače. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej:

Patpet 661 disponuje malým podsvieteným LCD displejom s prehľadnými a dobre dostupnými tlačidlami. Na displeji máte ukazovatele sily korekcie, stav batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Patpet 661 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Je možné ho používať iba v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode. Vysielač má len najzákladnejšiu ochranu proti vode s označením IPX1.

 

Délka obojku:

Nastaviteľný plastový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre takmer všetky typy psov rôznej veľkosti a rasy. Komfortný pre obvod krku 20 - 65 cm.

 

Váha a rozměry:

Vysílačka má šířku 4,5 cm, výšku 10,5 cm (s anténou), hloubku 1,5 cm a její váha je 59 gramů (s bateriemi). Přijímač má šířku 3,5 cm, výšku 8 cm, hloubku 2,5 cm a jeho váha je 72 gramů (s bateriemi). 

 

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 300 m
Sila vibrácie 8
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 3,5 x 7,5 x 5,4 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,5 x 10,5 x 1,5 cm
Hmotnosť prijímača 59 g
Hmotnosť vysielača 72 g
Napájanie nabíjacie
Funkcie vibrace + zvuk + vibrace, zvuk
Vodotesnosť vodeodolný
Displej LCD podsvietený
Výdrž prijímača 9 - 11 dní
Výdrž vysielača 27 - 30 dní
Počet psov 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.