Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Patpet 628

Výcvikový obojok Patpet 628 s funkciou zvuku, vibrácie a impulzu je inovatívny nástroj pre efektívny tréning a výchovu malých psov od 3 kg. Prijímač je malý, ľahký a vodeodolný s dosahom 600m a je možné ho použiť na výcvik 2 psov. Štvorcová vysielačka s prehľadným displejom a bezpečnostným zámkom klávesov zaistí jednoduchú manipuláciu.

 

 

 

 

Viac informácií ›

Skladom > 10 ks
82 € 67 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53995
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Moderný výcvikový obojok Patpet 628 ponúka funkciu zvuku, vibrácie a impulzu, ktoré môžete použiť na výcvik až 2 psov na dosah 600 m. Obojok je vyrobený z kvalitných materiálov, ktoré sú pohodlné pre psa, je navrhnutý s ohľadom na bezpečnosť, citlivosť a efektivitu. Malé rozmery prijímača a nastaviteľný obojok vyhovuje rôznym veľkostiam a typom psov od 3 kg. Jednoduché a bezpečné pripevnenie zaisťuje, že obojok zostane na mieste aj pri aktivite vášho psa. Funkcia zvuku umožňuje využiť audio signál ako upozornenie, alebo pozitívnu spätnú väzbu pre psa. Vibrácia v 32 úrovniach je ďalšou možnosťou, ktorá poskytuje jemnú a citlivú stimuláciu, ktorá môže pomôcť psovi vnímať signály a inštrukcie. V prípadoch, keď je to nevyhnutné, je možné využiť 8 úrovní impulzu, ktorá poskytuje jemnú korekciu pre neprijateľné správanie. Patpet 628 je vybavené vodeodolným prijímačom aj vysielačom, ktoré je možné súčasne nabíjať pomocou priloženého USB kábla. Štvorcová vysielačka vreckových rozmerov disponuje malým prehľadným displejom bezpečnostným zámkom, ktorý zabraňuje náhodnému dotyku a poraneniu.

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Patpet 628 ponúka 3 druhy korekcie, psa môžete usmerniť pomocou vibrácie v 8 úrovniach a impulzom v 32 úrovniach, režim zvuku má 1 úroveň. Úroveň intenzity je možné jednoducho zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači a nastaviť obojok na mieru pre vášho psíka.

 

Dosah obojku:

Výcvikový obojok Patpet 628 umožňuje majiteľovi komunikovať a ovládať psa na vzdialenosť až 600 metrov. To znamená, že môžete vysielať signály a inštrukcie na obojok a reagovať na správanie psa aj na tejto vzdialenosti. Dosah je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov.

 

Baterie a nabíjení:

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú dobíjacie pomocou duálneho USB kábla (súčasťou balenia). Rýchlosť dobitia zaznamenáva 2 -3 hodiny do plného dobitia. V pohotovostnom režime potom prijímač zotrvá po dobu 11 dní, vysielačka vydrží až 30 dní v závislosti od použitia.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet 628 dohliadnete až na 2 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť prijímače, potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej:

Patpet 628 disponuje malým podsvieteným a prehľadným LCD displejom. Na displeji sa zobrazuje ukazovateľ sily korekcie, stav batérie, ukazovateľ zvoleného psa a ikonu uzamknutia/odomknutia vysielača.

 

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Patpet 628 je iba vodeodolný s označením ochrany IPX5. Možno ho používať iba v slabom daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr na základné použitie, nie však na výcvik psov vo vode. Vysielač má len najzákladnejšiu ochranu proti vode s označením IPX1.

 

Délka obojku:

Nastaviteľný nylonový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre takmer všetky typy psov rôznej veľkosti a rasy. Obojok je vhodný na obvod krku 20 – 53 cm.

 

Váha a rozměry:

Vysielačka má šírku 5 cm, výšku 10,5 cm (s anténou), hĺbku 2,8 cm a jej váha je 60 gramov (s batériami). Prijímač má šírku 3 cm, výšku 5,5 cm, hĺbku 2,8 cm a jeho váha je 79 gramov.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Podľa plemena Pre najmenšie psy Pre malé psy Pre stredné psy Podľa dosahu 300 až 600 metrov Podľa značky Patpet Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Vodotesné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, Vibrace, Impuls
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk
Dosah 600 m
Dosah 600 m
Počet psov 1 - 2 psy
veľkosť Pre nejmenšie psy, Malé psy, Stredné psy
Displej áno
Vodotěsnost Vodotěsné
Napájení USB nabíjení
Vodotěsnost Voděodolné
Délka obojku 20 - 53 cm
Výdrž přijímače 11 dní
Výdrž vysílače 30 dní
Napájení přijímače USB nabíjení
Napájení vysílače USB nabíjení
Úroveň zvuku 1
Úroveň vibrace 8
Úroveň impulsu 32
Hmotnost vysílače 79 g
Hmotnost přijímače 40 g
Rozměr vysílače 5 x 10,5 x 2,8 cm
Rozměr přijímače 3 x 5,5 x 2,8 cm
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Patpet 628
Varianty (2)
pre 1 psa pre 2 psov

Patpet 628

Skladom
82 €

Porovnať