Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Patpet 620

Patpet 620 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 16tich úrovniach. Na vzdialenosť max 600 m môžete cvičiť až 2 psy pomocou jedinej ergonomickej vysielačky. Zariadenie s ochranou do dažďa je dobíjacie a vysielačka má podsvietený LCD displej. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 5 do 90 kg.

Viac informácií ›

Na ceste 20 ks
157 € 129 € bez DPH
ks
Kód produktu: P11935
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok Patpet 620 je nový vylepšený model výcvikového obojka Patpet 610. Vodotesný, ekologicky zodpovedný s dosahom 600 m. Výcvikový obojok patpet vám prináša neprehliadnuteľné vylepšenia. Zvyšuje kvalitu materiálu s certifikovanými vlastnosťami vodeodolnosti na prijímači a aj ovládači. Obojok Patpet 620 disponuje tromi možnosťami korekcie: tón, vibrácia a elektrostatický impulz. Venovať sa s obojkom Patpet 620 môžete výcviku 2 psov súčasne. Funkcie na ovládači sú ľahko prepínateľné a označené farebnými tlačidlami aj výraznými piktogramami na displeji - pre váš dokonalý prehľad! Každej funkcií je priradené samostatné tlačidlo ovládača, čo zjednodušuje prehľad aj manipuláciu s ovládaním funkcií. Sila impulzu sa pohybuje na škále 16 stupňov. Vhodný je pre každého psa s váhou až do 90 kg a obojok prispôsobíte psiemu krku s obvodom 20 až 55 cm. Kvalitnejším nastavením oproti modelu 610 disponuje tiež remienok so spoľahlivým uchytením k prijímaču. Nabíjanie lithiových batérií na ovládači a aj prijímači potrvá asi 2 hodiny a vydrží cca 8 týždňov.

 Hlavné funkcie:

 • Dosah až 600 m vhodný pre použitie v meste aj v lese
 • Prikúpením ďalšieho obojka je možné rozšíriť výcvik až pre 2 psy
 • Disponuje funkciami zvuk, vibrácie a impulz
 • 16 úrovní intenzity kontinuálnych impulzov
 • Pre funkciu tónu a impulzu je zvlášť tlačidlo na ovládači
 • Umožňuje ovládanie hmatom a sprostredkuje tak cvičiteľom pružnejšiu reakciu
 • Podsvietený LCD displej poskytuje prehľad o stave batérie a intenzite impulzov
 • Prijímač aj ovládač z vodotesného materiálu
 • Rýchle nabíjanie - dve hodiny na výdrž osem týždňov
 • Ergonomický tvar vysielačky aj prijímača

 

 

Typ korekcie

Elektronický výcvikový obojok Patpet 620 disponuje funkciou zvuku, vibrácie a elektrostatického impulzu. Sila impulzů a vibrácií je nastaviteľná v 16 úrovniach.

 

Dosah obojka

S obojkom Patpet 620 máte kontrolu nad svojim psom do vzdialenosti 600 m. Obojok je vhodný ako pre základný výcvik v meste, tak aj pre pokročilý výcvik na dlhšie vzdialenosti.

 

Batéria a nabíjanie

Paptpet 620 disponuje obrovskou výdržou batérie a rýchlonabíjaním. Batéria je k dispozícií po dvojhodinovom nabíjaní s výdržou až 8 týždňov.

 

Počet psov

Elektronický výcvikový obojok Patpet 620 vám bude pohodlne asistovať pri výcviku až dvoch psov zároveň. Stačí dokúpiť ďalší prijímač. Na vysielačke potom jednoducho prepínate medzi jednotlivými psami.

 

Displej

Na ovládači výcvikového obojka Patpet 620 je spracovaný kvalitný podsvietený LCD displej s ukazovateľom stavu batérie a ukazovateľom

 

Vodotesnosť

Patpet 620 je dodávaný s plne vodeodolným prijímačom s označením IPX5 (nevadí mu slabý dážď ani sneh, nesmie dôjsť k jeho ponoreniu!). Vysielač má len najzákladnejšiu ochranu proti vode s označením IPX1.

 

Dĺžka obojka

Pre pohodlie vášho psieho cvičenca nastavíte obojok pre obvod krku v rozmedzí 20 až 55 cm. Je tak vhodný pre väčšinu malých aj stredných plemien psov.

 

Váha a rozmery

Rozmery prijímača sú: šírka 6,9 cm, výška 3,8 cm, hĺbka 3,5 cm a hmotnosť je 54 gramov. Rozmery vysielačky sú šírka 4 cm, výška 10 cm, hĺbka 2 cm, hmotnosť 72 gramov. 

 

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 300 až 600 metrov Podľa značky Patpet Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, Vibrace, Impuls
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk
Dosah 600 m
Dosah 600 m
Počet psov 1 - 2 psy
veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Napájanie Nabíjací
Vodotěsnost Voděodolné
Napájení USB nabíjení
Vodotěsnost Voděodolné
Délka obojku 20 - 55 cm
Výdrž přijímače 8 týdnů
Výdrž vysílače 8 týdnů
Napájení přijímače USB nabíjení
Napájení vysílače USB nabíjení
Úroveň vibrace 16
Úroveň impulsu 16
Hmotnost vysílače 72 g
Hmotnost přijímače 54 g
Rozměr vysílače 10 x 4 x 2 cm
Rozměr přijímače 6,9 x 3,8 x 3,5 cm
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

Patpet 620
Varianty (2)
pre 1 psa pre 2 psov

Patpet 620

Na ceste 20 ks
157 €

Porovnať