Patpet 320

PatPet 320 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 16 úrovniach. Na vzdialenosť 300 m môžete cvičiť až 2 psov pomocou jedinej ergonomickej vysielačky s podsvieteným displejom a tlačidlom pre každú funkciu zvlášť. Pogumovaná tlačidlá s vlysom umožní ovládanie funkcií "na slepo", zariadenie má 2 dĺžky elektród a je nabíjateľná.

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
116 € 96 € bez DPH
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet 320

PatPet 320 je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 16 úrovniach. Na vzdialenosť 300 m môžete cvičiť až 2 psov pomocou jedinej ergonomickej vysielačky s podsvieteným displejom a tlačidlom pre každú funkciu zvlášť. Pogumovaná tlačidlá s vlysom umožní ovládanie funkcií "na slepo", zariadenie má 2 dĺžky elektród a je nabíjateľná.

 

Výcvikový obojok PetPet P-Collar 320: Flexibilita a jednoduché zaobchádzanie

Výcviková súprava PatPet 320 je navrhnutá pre jednoduché ovládanie základného výcviku psa. Vysielačka - ovládač má ergonomický tvar, ktorý pohodlne padne do ruky. Pogumovaná tlačidlá umiestnené na prednom paneli sú rozdelené samostatne pre impulz, vibráciu, zvuku a ovládanie prijímača 1 alebo 2. Na bočnej strane regulujete silu korekcia impulzom alebo vibrácie tlačidlami "+" a "-". Tlačidlá sú opatrené vlysom, takže je spoznáte po hmate a môžete vďaka tomu prepínať medzi funkciami, bez sledujete vysielačku.

 

 

 

 

 

Výcviková súprava, s ktorou môžete vziať aj 2 psami na prechádzku k vode ...

Na vysielači možno jedným tlačidlom prepínať medzi prijímačom 1 a 2 tzn., Že v prípade dokúpenia ešte jedného prijímača môžete s jednou vysielačkou cvičiť až 2 psy zároveň.

Maximálny dosah pre váš výcvik činí 300 m a za touto hranicou vzdialenosti medzi vami a psom nebude možné vysielať na prijímač psa funkcie. Dosah je, čo sa týka využitia, skôr základné a v praxi je potrebné vždy ešte počítať s jeho znížením vplyvom členitosti a prekážok v teréne. Dosah sa v závislosti na týchto podmienkach skracuje u všetkých elektronických výcvikových obojkov až o 60%. Tento model preto najlepšie vyhovie pri výcviku v doma alebo napríklad na záhrade, lúke pod. Pre výcvik psa na kratšiu vzdialenosť či v bežnom teréne je vzdialenosť plne dostačujúca.

 

 

S 16ti úrovňami pre nastavenie sily impulzu nájdete tú primeranú úroveň pre menšie, väčšie, citlivé aj temperamentné povahy psov. Intenzita zodpovedá použitie pre psov s váhou až do 60 kg.

Čo sa týka ďalších praktických funkcií, obojok disponuje ochranou proti vode. Stupeň vodotesnosti zodpovedá použitie v nepriaznivom počasí napr. V daždi, snehu alebo keď psík prolítne kaluží. Obojok vydrží aj náhodné ponorenie maximálne však do hĺbky 1,5 m. Obojok nie je určený pre plávanie psa alebo výcvik vo vode.

 

S korekciami zvuk a vibrácie v 8mi stupňoch môžete rôzne nastaviť metódu vášho výcviku. Je možné používať zvuk ako privolanie psa z väčšej vzdialenosti, signál pre pochvalu alebo upozornenie pred následnou korekciou.

Vibrácie vám u citlivejších psov vystačí ako plná korekcia, alebo ju možno využiť ako upozornenie na pochvalu psa, ale aj predstupeň následné korekcie impulzom. Silu vibrácií máte k dispozícii pre nastavenie 1 - 8.

 

Impulz si nastavíte podľa povahy psa na úroveň od 0 - 16 tak, aby psík zareagoval, ale aby ho korekcia nezabolela. Impulz v nižšej sile môžete používať ako pochválenie psa pri pozitívnej metóde výcviku alebo nastaviť optimálnu silu k upozornenie psa pri nevhodnom správaní. Korekcia impulzom vám umožní získať pozornosť psa, keď ignoruje povely alebo ho vyrušiť z nežiadúcej činnosti.

Výhodu predstavujú tiež 2 dĺžky elektród v balení, ktoré vám umožní nasadiť psíkovi obojok správne, či už máte dlhosrsté alebo krátkosrsté plemeno. Elektródy by vždy mali dosadať ku koži psa.

265/5000Zariadenie sa jednoducho nabíja pomocou priloženej duálny nabíjačky, ktorú nabíjate vysielačku aj prijímač zároveň. Obojok bude úplne nabije za 2 - 3 h vďaka funkcii rýchlonabíjanie. Výdrž po plnom nabití v pohotovostnom režime bez využitia funkcií činí 3 mesiace.

 

 

Typ korekce

Model výcvikového obojku PatPet P-Collar 320 vám ponúka funkcie zvuk, vibrácie a impulz. Impulz je možné nastaviť v 16tich úrovniach a obojok je preto vhodný pre menšie, stredné aj väčšie psy. Vibračný signál ponúka 8 úrovní sily.

 

Dosah obojku

Prijímač výcvikového obojku PatPet P-Collar 320 môžete pomocou vysielačky ovládať až na vzdialenosť maximálne 300 m. Dosah obojku je vždy meraný v laboratórnych podmienkach, a je teda potrebné v teréne počítať so skrátením dosahu. Vzdialenosť je dostatočná a bude vyhovovať v menej náročnom teréne, na lúke, záhrade, cvičisku či doma.

 

Baterie a nabíjení

402/5000Zariadenie je kompletne dobíjacie a pre jeho plnej sprevádzkovanie postačí pripojiť prijímač aj ovládač na 2 - 3 h do zásuvky pomocou v balení prikladaného adaptéra. Nabíjačka je duálny, takže nabíjate prijímač aj vysielač zároveň. Pri prvom nabíjaní nechajte v zásuvke aspoň 4 h. Po nabití vydrží zariadenie v prevádzke až 3 mesiace (merané v ideálnom stave: zapnuté zariadenie bez používania funkcií).

 

Vodotěsnost

Zařízení disponuje vodotesne výbavou a vydrží hľa náhodné ponorením do hĺbka max 1,5 m. Obojok Moze používa v nepriaznivom počasí, dazd, snehu v blízkosti vody Alebo kaluží, ale nie je určený pre plávanie či potápanie psa.

 

Počet psů

Po dokúpení ešte jedného prijímača na obojok môžete s výcvikovým obojkom PatPet P-Collar 320 cvičiť aj 2 psami naraz, pomocou jednej vysielačky. Medzi jednotlivými prijímačmi na obojcích psov prepínate pomocou tlačidla na ovládači.

 

Displej

Vysielačka výcvikového obojku vám poskytne prehľad vášho nastavenia na podsvietenom LCD displeji. Displej zobrazuje zvolený prijímač (psa), stav batérie, nastavenú korekciu a úroveň impulzu.

 

Délka obojku

Remienok je z nylonu s možnosťou nastavenia pre objem krku 20 - 65 cm.

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Ponúka funkcie zvuk, vibrácie a impulz
 • Nastaviteľná sila impulzu v 16tich úrovniach
 • Vibrácie možno nastaviť v sile 1 - 8
 • S vysielačkou možno cvičiť až 2 psov naraz
 • Vodotesnosť pre krátke ponorenie
 • Tlačidlo pre každú funkciu zvlášť
 • Pogumovaná tlačidlá pre prepínanie "na slepo"
 • Podsvietený LCD displej
 • Duálny nabíjanie
 • Funkcia rychlodobití
 • Základní dosah pro výcvik 
 • Nie je určený pre plávanie či potápanie psa

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 300 m
Sila impulzu 16 úrovní
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjacie
Počet psov 1 - 2 psy
Rozmer prijímača (š/v/h) 8 x 3 x 3 cm
Hmotnosť prijímača 62 g
Dĺžka obojku 20 - 60 cm
Sila vibrácie 8 úrovní
Rozmer prijímača 8 x 3 x 3 cm
Dĺžka obojku 20 až 60 cm
Druh korekcie zvuk + vibrácie + impulz
Nastavenie impulzov 16 úrovní
Hmotnosť prijímača 62 g
Vodotesnosť Vodotesný
Napájanie prijímača Nabíjecí
Napájanie vysielača dobíjací akumulátor
Nastavenie vibrácií 8 úrovní
Displej LCD podsvietený
Napájanie Nabíjací
Počet psov 1 - 2 psy

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.