MICRO B & K9 & FINGER KICK
MICRO B & K9 & FINGER KICKMICRO B & K9 & FINGER KICKMICRO B & K9 & FINGER KICK
Nehodnotené

MICRO B & K9 & FINGER KICK

Novinka Novinka

Martin System Micro B patří mezi nejprodávanější elektronické výcvikové obojky s dosahem až 1000m. S funkcemi zvuku, impulzu a vibrace.  Jednoduché spouštění na magnet a možnost rozšíření soupravy až pro 2 psy

1 259 € 1 040 € bez DPH
Skladom 2 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 01. 02. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

MICRO B & K9 & FINGER KICK

Martin System Micro B patří mezi nejprodávanější elektronické výcvikové obojky s dosahem až 1000m. S funkcemi zvuku, impulzu a vibrace.  Jednoduché spouštění na magnet a možnost rozšíření soupravy až pro 2 psy. K9 je vysílač připojený přes Bluetooth a vybavený barevným podsvíceným displejem. Má dosah až 1000 metrů s ovladačem Chameleon®III B. Tento dálkový ovladač má 18 stimulačních úrovní a 8 programových režimů, které lze přizpůsobit prostřednictvím naší bezplatné aplikace Doggify. Ve výchozím nastavení umožňuje K9 trénovat dva psy na jednom vysílači (toto nastavení však lze v aplikaci Doggify změnit). Pro každého psa máte k dispozici 2 stimulační tlačítka, což vám v případě potřeby dává možnost pracovat se dvěma různými frekvencemi pro jednoho psa. Vysílač si automaticky pamatuje poslední zvolenou úroveň stimulace pro každé tlačítko. Patentovaný systém Finger Kick je spárován s vaším systémem Martin System®. a umožňuje bezdrátově spouštět stimulační tlačítko dálkového ovladače bez použití rukou.

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pre nejmenšie psy
Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 3,7 V - 200 mAh
Dosah 1000 m
Rozmer prijímača (š/v/h) 35 x 55 x 22 mm
Rozmer vysielača (š/v/h) 12,6 x 6,4 x 2,8 cm
Hmotnosť prijímača 34 g
Hmotnosť vysielača 152 g
Frekvencia 859,5 MHz
Vodotesnosť vodotesný
Výdrž prijímača 2 - 3 dny

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.