Martin System Micro Trainer TT 400 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Martin System Micro TT 400 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorý je chýrny svojim technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná malá vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System Micro TT 400 SSC je výcvikový obojok na vzdialenosť 400 metrov. Micro TT 400 SSC disponuje funkciami vibrácie, zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 9 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať zo 4 nastavení zvuku a impulzu. Zapnutie pomocou magnetu a možnosť výcviku až 2 psov - Micro TT 402 SSC.

392 € 324 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 17. 05. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Martin System Micro Trainer TT 400 SSC

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Martin System Micro TT 400 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorý je chýrny svojim technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná malá vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí celkom pohotový výcvik vášho psa. Martin System Micro TT 400 SSC je výcvikový obojok na vzdialenosť 400 metrov. Micro TT 400 SSC disponuje funkciami vibrácie, zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až v 9 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať zo 4 nastavení zvuku a impulzu (impulz bez zvuku, impulz so zvukom, zvukové upozornenie, nasledované impulzom, alebo len zvukové upozornenie). zmeniť pomocou USB kľúča Emily. Vďaka progresívnej technológii SSC máte zaistenú rovnako silnú stimuláciu za najrôznejších vonkajších podmienok. Zapnutie pomocou magnetu. Varianta pre výcvik dvoch psov. Obojok Micro TT 400 SSC je vhodný aj pre tie najmenší psy. 

 

Dosah obojku

Martin System Micro TT 400 SSC vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti 400 metrov. Dosah 400 metrov je vhodný pre základný ale aj profesionálny výcvik psov. Martin System TT 400 SSC je ideálnou voľbou pre použitie predovšetkým v meste, ale poslúži aj v lese.

 

Typ korekcie

Martin System Micro TT 400 SSC má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornení a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 9-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka.Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Batéria a nabíjanie

Vysielačka je u Martin System Micro TT 400 SSC osadená 3V batériou typu CR2430. V pohotovostnom režime vydrží vysielačka až 2 roky. Prijímač je nabíjací polymerovou batériou 3,7V 200mAh.

 

Vodotesnosť

Martin System Micro TT 400 SSC je dodávaný len s vodotesným prijímačom. Prijímači nevadí bežný dážď, sneh alebo blato a môže dojsť k jeho krátkodobému ponoreniu do vody. Vysielačka je odolná len proti miernemu dažďu. 

 

Počet psov

Martin System Micro TT 400 SSC nie je možné rozšíriť pre výcvik dvoch psov. Pre výcvik dvoch psov je potreba kúpiť verziu pre dva psy Micro TT 402 SSC.

 

Displej 

Martin System Micro TT 400 SSC má kvalitný LCD displej. Na displeji máte všetky ikonky - typ korekcie, počet psov, silu impulzu.

 

 

Dĺžka obojku

Martin System Easy ET 1000 SSC má veľmi pevný a kvalitný obojok z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 55 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 7,2 cm, výšku 4 cm, hĺbku 2 cm. Hmotnosť 42g. Prijímač má šírku 5,5 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 2,2 cm a jeho váha je 34 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • možnosť upozornenia len zvukom
 • impulz v 9 úrovniach
 • LCD displej
 • kvalitný a prepracovaný materiál
 • nabíjací prijímač
 • veľká výdrž batérie
 • malá vysielačka
 • veľmi ľahký kompaktný prijímač
 • dosah len 400 metrov
 • pre výcvik dvoch psov nutnosť kúpiť verziu TT 402 (iný vysielač)

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 200 mAh
Hmotnosť vysielača 42 g
Výdrž vysielača 1 - 2 roky
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Displej LCD nepodsvietený
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjecie + na batérie
Frekvencia 869,5 MHz
Hmotnosť prijímača 34 g
Batérie vo vysielači 3V CR2
Rozmer vysielača (š/v/h) 7,2 x 4 x 2 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 5,5 x 3,5 x 2,2 cm
Dĺžka obojku 20 - 55 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 9
Dosah 400 m
Počet psov 1 pes

Obsah balenia

 • Vysílačka
 • Přijímač Micro Trainer
 • Kontaktní body 11 mm
 • Polyuretanový řemínek šíře 19 mm
 • Magnetický klíč
 • Lithiová baterie 3V CR2430 1x
 • Nabíjecí modul obojku
 • Síťový adaptér pro nabíjecí modul obojku
 • Neonová zkušební výbojka
 • Zajišťovací řemínek na ruku pro ovladač
 • Křížový šroubovák (pro otevírání bateriového prostoru ovladače)
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.