Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick
Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSCMartin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSCMartin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick
Nehodnotené

Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Micro Pro Trainer PT 3000 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorá je vychýrená svojím technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí maximálne pohotový výcvik vášho psa. Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC je výcvikový obojok fungujúci na vzdialenosť až neuveriteľných 3000 metrov. Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC disponuje funkciami vibrácia, zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až na 18 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať až z 9 nastavení zvuku a impulzu. Zapnutie pomocou magnetu a možnosť výcviku až dvoch psov súčasne prikúpením ďalšieho obojku.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

766 € 633 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC + Finger Kick

Špeciálne navrhnutý výcvikový obojok Micro Pro Trainer PT 3000 SSC od svetoznámej značky Martin System, ktorá je vychýrená svojim technologickým náskokom. Ergonomicky tvarovaná vysielačka aj prijímač, kompaktné prevedenie vám zaistí maximálne pohotový výcvik vášho psa. Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC je výcvikový obojok na vzdialenosť až neuveriteľných 3000 metrov. Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC disponuje funkciami vibrácia, zvuk a impulz, ktorý si môžete nastaviť až na 18 úrovniach. Na ovládači si môžete vybrať až z 9 nastavení zvuku a impulzu. Zvukové upozornenie je (v nastavení od výrobcu) vždy doprevádzané vibráciami. Toto nastavenie je možné zmeniť pomocou USB kľúča Emily. Vďaka progresívnej technológii SSC máte zaistenú rovnako silnú stimuláciu za najrôznejších vonkajších podmienok. Zapínanie pomocou magnetu a možnosť výcviku až 2 psov súčasne prikúpením ďalšieho obojka. Obojok Micro TT SSC je vhodný aj pre tie najmenšie plemená. Vďaka priloženému Finger Kicku môžete ovládať obojok celkom jednoduchým spôsobom, ktorý vám nebráni v pohybe rúk a je veľmi užitočný pri pohotovom vyslaní korekcie. 

 

Dosah obojka

Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC vám pomože trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 4000 metrov. Dosah 3000 metrov je vhodný pre profesionálny výcvik loveckých psov. Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC je tak ideálnou voľbou pre použitie ako aj v meste, tak hlavne v lese, kde sú horšie podmienky a môže dojsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie

Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC má možnosť využiť ako korekciu vibráciu, zvukové upozornenie a elektrostatický impulz. Silu impulzu si môžete nastaviť v 18 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou kolieska na vysielači.

 

Batéria a nabíjanie

Vysielačka aj prijímač sú pri Micro Pro Trainer PT 3000 SSC osadení 3V batériou typu CR2. V pohotovostnom režime vydrží vysielačka až 2 roky. Prijímač je nabíjací, pri stálom používaní vydrží 3-7 dní. Indikácia stavu vybitej batérie (červené LED svetlo).

 

Vodotesnosť

Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC je dodávaný len s vodotesným prijímačom. Prijímaču nevadí bežný dážď, sneh alebo blato a môže dojsť k jeho krátkodobému ponoreniu do vody. Vysielačka je odolná len proti miernemu dažďu. 

 

Počet psov

Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC je možné používať pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 2 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej 

Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC má kvalitný LCD displej. Na displeji máte všetky ikonky - typ korekcie, počet psov, silu impulzu.

 

Dĺžka obojka

Martin System Micro Pro Trainer PT 3000 SSC má veľmi pevný a kvalitný obojok z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 55 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 10 cm, výšku 5,5 cm, hĺbku 2,7 cm a jej váha je 90 gramov. Prijímač má šírku 5,5 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 2,2 cm a jeho váha je 32 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • možnosť upozornenia len zvukom
 • vibrácie + impulz + zvuk
 • 9 možností nastavenia zvuku a impulzu
 • impulz v 18 úrovniach
 • LCD displej
 • kvalitný a prepracovaný materiál
 • dosah neuveřriteĺné 3km
 • veľká výdrž batérie
 • nabíjací prijímač
 • ovládanie pomocou Finger Kicku
 • žiadne

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pre nejmenšie psy
Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Batérie v prijímači 200 mAh
Hmotnosť vysielača 92 g
Výdrž vysielača 1 - 2 roky
Výdrž prijímača 3 - 7 dní
Displej LCD nepodsvietený
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjecie + na batérie
Frekvencia 869,5 MHz
Hmotnosť prijímača 34 g
Batérie vo vysielači 3V CR2
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,5 x 10 x 2,7 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 5,5 x 3,5 x 2,2 cm
Dĺžka obojku 20 - 55 cm
Protištekací mód nie
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 9
Dosah 3000 m
Počet psov 1 - 2 psy

Obsah balenia

 • Vysielačka
 • Prijímač Micro Trainer
 • Kontaktné body 11 mm
 • Polyuretanový remienok šírky 19 mm
 • Lithiová baterie 3V CR2, 1 ks
 • Finger Kick
 • Nabíjací modul
 • Sieťová adaptér pre nabíjací modul
 • Neonová skúšobná výbojka
 • Zaisťovací remienok na ruku pre ovládač
 • Krížový skurtkovač (pre otváranie batériového priestoru ovládača)
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.