Garmin Pro 70 Bundle

Elektronický výcvikový obojok Garmin PRO 70 s dosahom 1500 metrov a 6 úrovňami elektrostatického impulzu vám poskytne dokonalý výcvik až 6 psov súčasne, a to po prikúpení ďalších prijímačov. Zaručené jednoduché a rýchle ovládanie vášho psa. Tri druhy korekcie: zvuk, vibrácie, impulz a LED svetlo, vďaka ktorému psa v tme zaručene nestratíte z dohľadu.

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
329 € 272 € bez DPH
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Garmin Pro 70 Bundle

Elektronický výcvikový obojok Garmin PRO 70 s dosahom 1500 metrov a 6 úrovňami elektrostatického impulzu vám poskytne dokonalý výcvik až 6 psov súčasne, a to po prikúpení ďalších prijímačov. Zaručené jednoduché a rýchle ovládanie vášho psa. Tri druhy korekcie: zvuk, vibrácie, impulz a LED svetlo, vďaka ktorému psa v tme zaručene nestratíte z dohľadu. Tento výcvikový obojok má navyše integrovanú funkciu BarkLimiter™, vďaka ktorej odnaučíte vášho psa štekať. Obojok je ergonomicky navrhnutý tak, aby ste jeho obsluhu zvládli jednou rukou a nemuseli spúšťať oči z vášho psa. U výcvikového obojka Garmin PRO 70 je k dispozícii diaľkovo ovládané LED "majákového" svetlo na príjímači, aby ste psa mohli nájsť za nízkej viditeľnosti. 

Tento výcvikový obojok, ktorý možete rozšíriť až pre 6 psov má možnosť 4 režimov:

 • Elektronický impulz kontinuálny - Stáva sa vám, že váš pes nadobudne stav mysle, kedy nereaguje takmer na žiadny povel? Deje sa to tak napr. na lovoch alebo pri temperamentných plemenách psov, kedy je naozaj potrebné použiť hrubú silu, aby sa pes dostal z "amoku" a začal vás vnímať. Práve v takúto chvíľu je dobré použiť kontinuálny impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu behom celej doby držania tlačidla, maximálne však po dobu 8 sekúnd.
 • Elektronický impulz okamžitý - Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušiť, upozorniť, potrestať v prípade neželanej činnosti. Je pre psa nepríjemný, v žiadnom prípade však neznesiteľný. Po krátkom čase si pes spojí tento zážitok s vykonávanou činnosťou a zistí, že ak sa bude chovať tak, ako mu prikážete, žiadny impulz nedostane a výcvik je úspešný.
 • Vibrácie - Ak chcete psíka len upozorniť, aby prestal s nejakou činnosťou, je možné zvoliť výcvikový režim vibrácie. Psa vyruší a okamžite odpúta jeho pozornosť od neželanej činnosti.
 • Tón/zvuk - Upozornenie zvukom na nevhodné správanie psa funguje podobne ako vibračný režim. 

 


Dosah obojka

Garmin PRO 70 vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1500 metrov. Dosah 1500 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Garmin PRO 70 je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu

 


Typ korekcie 

Garmin PRO 70 má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 6 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru presne pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítka na vysielači.

 

Detekce štekania

Garmin PRO 70 vďaka technológii BarkLimiter identifikuje štekanie prostredníctvom vibrácií na krku psa, čím sa eliminuje nesprávna korekcia, ku ktorej často dochádza pri väčšom počte psov. Okrem toho BarkLimiter™ rozlišuje medzi obsedantným neželaným štekaním a ochranou domova a majetku majiteľa psa a signalizácou zranenia bez spustenia korekcie. 

 


Batérie a nabíjanie

Napájanie je zabezpečené rychlo-nabíjacou líthium - iónovou batériou. Vysielačka vydrží až 80 hodín, prijímač 60 hodin, záleží na častosti použitia.

 

 

Vodotesnosť 

Garmin PRO 70 je vodotesný - odolný voči namočeniu, postriekaniu vodou. Poskytuje vodotesnosť IPX7, tzn. že váš výcvik môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nebudú žiadnou prekážkou. 

 

Počet psov

Garmin PRO 70 je možné používať pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 6 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 


Dĺžka obojka

Garmin PRO 70 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 65 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4,5 cm, výšku 20,8 cm a hĺbku 5,4 cm. Hmotnosť je 221 g. Prijímač má šírku 7,8 cm, výšku 4,4 cm a hĺbku 4,4 cm. Jeho hmotnosť je 98 g. 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dosah až 1500 metrov
 • nabíjací prijímač s výdržou až 80 hodin
 • možnosť výcviku až 6 psov súčasne
 • jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačidlo zvlášť
 • zvukové upozornenie, vibrácie a impulz
 • BarkLimiter
 • vyššia cena

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 1500 m
Hmotnosť vysielača 221 g
Výdrž vysielača 1 - 3 dni
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Displej nemá
Vodotesnosť ponoriteľný
Funkcie impulz + zvuk + booster
Napájanie nabíjacie
Hmotnosť prijímača 98 g
Sila impulzu 6
Rozmer vysielača (š/v/h) 4,5 x 20,8 x 5,4 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 7,8 x 4,4 x 4,4 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód áno
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 1
Počet psov 1 - 6 psov

Obsah balenia

 • Vysielačka
 • PT 10 obojok
 • Čierny remienok
 • AC adaptér
 • Nabíjačka
 • Elektrody
 • SK, EN manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.