Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Garmin Delta Upland XC Bundle

Elektronický výcvikový obojok Garmin Delta Upland XC s funkciou BarkLimiter™, ktorý je doplnený o Beeper vybavený najnovšou zvukovou technológiou. Tri druhy korekcie: impulz, zvuk a vibrácie a možnosť výcviku až 3 psov súčasne.

Viac informácií ›

Nie je dostupné
363.38 € 300.31 € bez DPH
Kód produktu: P2700
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(1)
Delta Upland XC Bundle
Garmin Delta Upland…
363.38 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok Garmin Delta Upland XC s funkciou BarkLimiter™, ktorý je doplnený o Beeper vybavený najnovšou zvukovou technológiou. 4 zvuky pri love (vrátane tichého) a 2 zvuky pri vystavovaní (vrátane škreku jastraba). Vďaka Garmin Delta Upland XC môžete v dosahu cca do 400 metrov podľa zvuku lokalizovať vášho psa, beeper tiež rozozná, či pes práve vystavuje. Zariadenie je ergonomicky navrhnuté tak, aby ste jeho obsluhu zvládli jednou rukou. Súčasne je možné cvičiť až 3 psov. Pomocou 3 tlačidiel môžete vyberať z korekcie medzi tónom, vibráciou alebo elektronickými impulzami ( 36/18 stupňov), ľahko čitateľný LCD displej umožňuje rýchle prepínanie medzi výcvikovými funkciami a psami vo výcviku.

U výcvikového obojka pre troch psov Garmin Delta Upland XC Bundle si môžete vybrať medzi:

 • Elektronický impulz kontinuálny - Stáva sa vám, že váš pes nadobudne stav mysle, kedy nereaguje takmer na žiadny povel? Deje sa to napr. na lovoch alebo pri temperamentných plemenách psov, kedy je naozaj potreba použiť aj hrubú silu, aby sa pes dostal z "amoku" a začal vás vnímať. Práve v takúto chvíľu je dobré použiť kontinuálny impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu behom celej doby stlačení tlačítka maximálne však po dobu 8 sekúnd.
 • Elektronický impulz okamžitý - Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušiť, upozorniť, potrestať v prípade neželanej činnosti. Je pre psa nepríjemný, v žiadnom prípade však nie neznesiteľný. Po krátkom čase si pes spojí tento zážitok s vykonávanou činnosťou a zistí, že ak sa bude správať tak, ako mu prikážete, žiadny impulz nedostane a výcvik je úspešný.
 • Vibrácie - Ak chcete psíka len upozorniť, aby prestal s nejakou činnosťou, je možné zvoliť výcvikový režim vibrácie. Psa vyruší a okamžite odpúta jeho pozornosť od neželanej činnosti.
 • Tón/zvuk - Upozornenie zvukom na nevhodné správanie psa funguje podobne ako vibračný režim. 

 


Dosah obojka

Garmin Delta Upland XC Bundle vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1200 metrov. Dosah 1200 metrov je dostatočný ako pre základny, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Garmin Delta Uplaund XC Bundle je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 


Typ korekcie 

Garmin Delta Upland XC Bundle má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 36 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru presne pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítka na vysielači. Naviac obojok identifikuje štekanie prostredníctvom vibrácií na krku psa, čím sa eliminuje nesprávna korekcia, ku ktorej často dochádza pri väčšom počte psov. Okrem toho BarkLimiter™ rozlišuje medzi obsedantným neželaným štekaním a ochranou domova a majetku majiteľa psa a signalizáciou zranenia bez spustenia korekcie.

  


Batéria a nabíjanie

Napájanie je zabezpečené rýchlo-nabíjacou líthium - iónovou batériou. Výdrž akumulátoru (pohotovostný režim): 60 hodín v závislosti na použití.

 

 

Vodotesnosť 

Garmin Delta Upland XC Bundle je vodotesný - odolný voči namočeniu, postriekaniu vodou. Poskytuje vodotesnosť IPX7, tzn. že váš výcvik môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nebudú žiadnou prekážkou. 

 

Počet psov

Garmin Delta Upland XC je možné používať pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidlá prepínať medzi jednotlivými psami.

 


Dĺžka obojka

Garmin Delta Upland XC má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 65 cm. 

 Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,2 cm, výšku 13,6 cm a hĺbku 2,7 cm. A jej hmotnosť je 106g. Prijímač má šírku 5,8 cm, výšku 4,3 cm a hĺbku 3,8 cm. Jeho hmotnosť je 71g.

 

 

 Výhody

 • dosah až 1200 metrov
 • možnosť výcviku až 3 psov súčasne
 • jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačidlo zvlášť
 • vodotesný
 • beeper
 • zvukové upozornenie, vibrácie a impulz
 • protištekací mód

 Nevýhody

 • vyššia cena

 Obsah balení

 • Vysielačka
 • Prijímač
 • Čierny obojok
 • Elektrody
 • Nabíjačka
 • Šňúrka na krk
 • USB kábel

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 1000 až 1500 metrov Podľa značky Garmin Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Vodotesné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov Pre 3 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 3 psy
Funkcia Impuls, Vibrácie, Zvuk, Booster, Antištěk
Dosah 1200 m
Dosah 1200 m
Veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Vodotesnosť Vodotesné
Napájanie Nabíjanie USB

Návody k stiahnutie

Doporučené príslušenstvo

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Protištekacie obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • Obmedzí nežiaduce štekanie, vytie a kňučanie psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • Odstránenie nevhodného správania psa - štekanie na ľudí, autá, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • Odstránenie štekania alebo vytie susedových psov
 • Pomôže vášmu psovi pochopiť nevhodnosť štekania a upokojiť sa inou činnosťou
 • Nemusíte sa vzdávať svojho psieho maznáčika alebo ho zbytočne zatvárať kvôli rušivému štekanie.
 • Odstráni príčinu susedských rozporov kvôli štekanie psa
 • Odnaučiť štekanie psíka s ohľadom na jeho veľkosť a vek

 

Súvisiace produkty

Patpet T730 - Stříbrná
Varianty (2)
pre 1 psa pre 2 psov

Patpet T730 - Stříbrná

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
80.40 €

Porovnať

Vysielačka Patpet 640

2 - 3 týždne, vo štvrtok 11. 7. u vás
60.19 €

Porovnať

Vysielačka Canicom Spray

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
128.95 €

Porovnať

Nabíjačka Patpet 620/630/640

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
10.07 €

Porovnať

Vysielačka Canicom 5.201

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
104.69 €

Porovnať

Obojok a prijímač Patpet T200

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
52.11 €

Porovnať

Energizer CR2430 2ks

Skladom, v stredu 19. 6. u vás
5.62 €

Porovnať