Garmin Delta Upland XC Bundle

Akcia

Elektronický výcvikový obojok Garmin Delta Upland XC s funkciou BarkLimiter™, ktorý je doplnený o Beeper vybavený najnovšou zvukovou technológiou. Tri druhy korekcie: impulz, zvuk a vibrácie a možnosť výcviku až 3 psov súčasne.

Výber varianty produktu
 • Počet psov

Pôvodne 378 € 353 € 291 € bez DPH
4 týždne
Kedy tovar dostanem?
v piatok 10. 03. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Garmin Delta Upland XC Bundle

Elektronický výcvikový obojok Garmin Delta Upland XC s funkciou BarkLimiter™, ktorý je doplnený o Beeper vybavený najnovšou zvukovou technológiou. 4 zvuky pri love (vrátane tichého) a 2 zvuky pri vystavovaní (vrátane škreku jastraba). Vďaka Garmin Delta Upland XC môžete v dosahu cca do 400 metrov podľa zvuku lokalizovať vášho psa, beeper tiež rozozná, či pes práve vystavuje. Zariadenie je ergonomicky navrhnuté tak, aby ste jeho obsluhu zvládli jednou rukou. Súčasne je možné cvičiť až 3 psov. Pomocou 3 tlačidiel môžete vyberať z korekcie medzi tónom, vibráciou alebo elektronickými impulzami ( 36/18 stupňov), ľahko čitateľný LCD displej umožňuje rýchle prepínanie medzi výcvikovými funkciami a psami vo výcviku.

U výcvikového obojka pre troch psov Garmin Delta Upland XC Bundle si môžete vybrať medzi:

 • Elektronický impulz kontinuálny - Stáva sa vám, že váš pes nadobudne stav mysle, kedy nereaguje takmer na žiadny povel? Deje sa to napr. na lovoch alebo pri temperamentných plemenách psov, kedy je naozaj potreba použiť aj hrubú silu, aby sa pes dostal z "amoku" a začal vás vnímať. Práve v takúto chvíľu je dobré použiť kontinuálny impulz - pes je vystavený elektronickému impulzu behom celej doby stlačení tlačítka maximálne však po dobu 8 sekúnd.
 • Elektronický impulz okamžitý - Okamžitý krátky elektronický impulz má psa vyrušiť, upozorniť, potrestať v prípade neželanej činnosti. Je pre psa nepríjemný, v žiadnom prípade však nie neznesiteľný. Po krátkom čase si pes spojí tento zážitok s vykonávanou činnosťou a zistí, že ak sa bude správať tak, ako mu prikážete, žiadny impulz nedostane a výcvik je úspešný.
 • Vibrácie - Ak chcete psíka len upozorniť, aby prestal s nejakou činnosťou, je možné zvoliť výcvikový režim vibrácie. Psa vyruší a okamžite odpúta jeho pozornosť od neželanej činnosti.
 • Tón/zvuk - Upozornenie zvukom na nevhodné správanie psa funguje podobne ako vibračný režim. 

 


Dosah obojka

Garmin Delta Upland XC Bundle vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1200 metrov. Dosah 1200 metrov je dostatočný ako pre základny, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Garmin Delta Uplaund XC Bundle je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 


Typ korekcie 

Garmin Delta Upland XC Bundle má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie, vibrácie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 36 úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru presne pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítka na vysielači. Naviac obojok identifikuje štekanie prostredníctvom vibrácií na krku psa, čím sa eliminuje nesprávna korekcia, ku ktorej často dochádza pri väčšom počte psov. Okrem toho BarkLimiter™ rozlišuje medzi obsedantným neželaným štekaním a ochranou domova a majetku majiteľa psa a signalizáciou zranenia bez spustenia korekcie.

  


Batéria a nabíjanie

Napájanie je zabezpečené rýchlo-nabíjacou líthium - iónovou batériou. Výdrž akumulátoru (pohotovostný režim): 60 hodín v závislosti na použití.

 

 

Vodotesnosť 

Garmin Delta Upland XC Bundle je vodotesný - odolný voči namočeniu, postriekaniu vodou. Poskytuje vodotesnosť IPX7, tzn. že váš výcvik môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nebudú žiadnou prekážkou. 

 

Počet psov

Garmin Delta Upland XC je možné používať pre ovládanie viacerých psov súčasne, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov súčasne. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidlá prepínať medzi jednotlivými psami.

 


Dĺžka obojka

Garmin Delta Upland XC má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 65 cm. 

 Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,2 cm, výšku 13,6 cm a hĺbku 2,7 cm. A jej hmotnosť je 106g. Prijímač má šírku 5,8 cm, výšku 4,3 cm a hĺbku 3,8 cm. Jeho hmotnosť je 71g.

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dosah až 1200 metrov
 • možnosť výcviku až 3 psov súčasne
 • jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačidlo zvlášť
 • vodotesný
 • beeper
 • zvukové upozornenie, vibrácie a impulz
 • protištekací mód
 • vyššia cena

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

V čom vám obojok pomôže?

 • Obmedzí nežiaduce štekanie, vytie a kňučanie psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • Odstránenie nevhodného správania psa - štekanie na ľudí, autá, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • Odstránenie štekania alebo vytie susedových psov
 • Pomôže vášmu psovi pochopiť nevhodnosť štekania a upokojiť sa inou činnosťou
 • Nemusíte sa vzdávať svojho psieho maznáčika alebo ho zbytočne zatvárať kvôli rušivému štekanie.
 • Odstráni príčinu susedských rozporov kvôli štekanie psa
 • Odnaučiť štekanie psíka s ohľadom na jeho veľkosť a vek

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 1200 m
Hmotnosť vysielača 106 g
Výdrž vysielača 1 - 3 dni
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Displej LCD nepodsvietený
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Napájanie nabíjacie
Hmotnosť prijímača 65 g
Sila impulzu 36
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,2 x 13,6 x 2,7 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 3,7 x 5,9 x 3,9 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód áno
Sila zvuku 1
Sila vibrácie 1
Počet psov 1 - 3 psy

Obsah balenia

 • Vysielačka
 • Prijímač
 • Čierny obojok
 • Elektrody
 • Nabíjačka
 • Šňúrka na krk
 • USB kábel
 • AC adaptér USB
 • SK, EN návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.