Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Zľava -10% Mikulášska nádielka

E-Collar Tactical K9-800

E-Collar Tactical K9-800 je mimoriadne kvalitný výcvikový obojok z USA, ktorý má dosah 1 600 metrov a patrí medzi najšetrnejšie a najúčinnejšie výcvikové obojky na svete. Vhodný je pre výcvik psov od 10 kilogramov. Tento výcvikový obojok sa používa pri profesionálnom tréningu policajných psov, ale napriek tomu sa s ním dobre pracuje aj bežným používateľom. Obojok je vodotesný a je vybavený svetelnými diódami pre nočné venčenie alebo výcvik

Viac informácií ›

Skladom 2 ks
616 € Pôvodná cena
554 € 458 € bez DPH
Zľava -10%
Ušetríte 62 €
ks
Kód produktu: P7245
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(9)
E-Collar Tactial K9-800
E-Collar Tactical…
554 €

Popis produktu

Profesionálny výcvikový obojok E-Collar Tactical K9-800 bol vyvinutý popredným americkým výrobcom pre ten najnáročnejší tréning veľkých plemien. Obojok sa vyznačuje nielen svojou kvalitou a účinnosťou, ale zároveň sa s ním veľmi dobre zaobchádza. Ovládač je možné pohodlne pripnúť na opasok, je plávajúci a rovnako ako samotný obojok tiež vodotesný. Umožňuje výcvik až 2 psov, má podsvietený LCD displej a oddelené tlačidlá pre kontinuálny a jednorazový impulz. Vďaka systému Bungee Collar sa obojok pekne prispôsobí krku akéhokoľvek psa a revolučná technológia COS odbúrava nežiaduce šklbanie, typické pre iné výcvikové obojky. Najväčšou výhodou je však funkcia Blunt stimulation, ktorá stimuluje naozaj veľké impulzy pre efektívny výcvik menej citlivých psov.

 

 

Hlavné funkcie obojka

 • Dosah 1,6 km - perfektný pre trénovanie v lese alebo na iných veľkých pozemkoch. Výcvik bude aj na rozľahlých miestach maximálne bezpečný.
 • Vhodný pre veľké plemená psov - obojok sa hodí pre psov, ktorí vážia 10 kg a viac (Rozmery obojka sú 7x4x3 cm).
 • Funkcia Tapping sensation je pokročilejšiae a účinnejšia verzia klasického vibrovania pri stimulácii.
 • Vysielač pláva a je vodotesný, samotný prijímač je možné dokonca ponoriť do hĺbky 12,5 m.
 • Revolučná technológia COS zamedzuje nepríjemnému trhania, ktoré bolo u iných výcvikových obojkov absolútne nežiaduce.
 • Blunt stimulation - funkcia, ktorá umožňuje vysoké nastavenie impulzu pri nutnosti zefektívnenie profesionálneho výcviku. Stimuláciu je však možné podľa potreby tiež úplne znížiť.
 • Systém Bungee collar - vďaka tomuto revolučnému systému sa obojok jednoducho prispôsobí Pejskové krku a je pre neho maximálne pohodlný.
 • Pri nočnom výcviku určite oceníte vysielač s LCD displejom, prostredníctvom ktorého je  možné ľahko spustiť nočné sledovanie a obojok rozsvietiť pre ľahšiu lokalizáciu psa.
 • Obsahuje 3 tréningové moduly. Tipy pre správny výcvik psa nájdete v priloženom manuáli.

  

Dosah obojka

S obojkom E-Collar Tactical K9-800 môžete trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 1600 metrov. Dosah 1600 metrov je vhodný pre profesionálny výcvik v lese a na ďalšie vzdialenosti. Vďaka špeciálnej patentovanej anténe nedochádza k stratám signálu v lese a horších podmienkach.

 

Typ korekcie 

Obojok E-Collar Tactical K9-800 využíva ako korekciu 100 stupňov impulzov, ktoré môžete nastaviť pomocou vysielačky. Intenzitu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť, pomocou kolieska na vysielači. Obojok ďalej disponuje technológiou Booster (okamžité zvýšenie úrovne) a momentálnou či kontinuálnou korekciou (krátky impulz, dlhý impulz).

 

Batéria a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú osadené dobíjacím a vymeniteľným Li-Polymer akumulátorom s kapacitou 3.7V a 400 mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín. Pri každodennom použití vydrží vysielačka v prevádzke približne 30 dní a prijímač 14 dní.

 

Vodotesnosť 

E-Collar Tactical K9-800 je dodávaný s plne vodotesným a ponoritelným prijímačom až do 12,5 metrov a plne vodotesnou vysielačkou, ktorá navyše pláva. Je tak ideálnou voľbou pre tréning psov vo vode alebo v extrémnych podmienkach (les, bahno).

 

Počet psov 

E-Collar Tactical K9-800 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačidla prepínať medzi jednotlivými psami.

 

Displej

E-Collar má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako vo dne, tak aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, počet psov, silu impulzov, silu signálu a indikáciu stavu nabitia / vybitia batérie. Pomocou vysielačky môžete diaľkovo zapnúť vysoko svietivé LED svetlo na prijímači, ktoré bliká alebo stále svieti.


Dĺžka obojka

E-Collar Tactical K9-800 má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z biotanu (materiál pevnejší ako koža a plast). Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 70 cm


Váha a rozmery

Vysielačka má rozmery 7 x 3,2 cm a váži 119 gramov. Prijímač má rozmery 7 x 4 x 3 cm a 113 gramov. Vďaka väčším rozmerom a váhe prijímača odporúčame tento model skôr pre stredné a väčšie plemená psov.

 

 Výhody

 • dosah až 1600 metrov
 • ľad svetlo na obojku
 • obrovská výdrž batérie
 • podsvietený LCD displej
 • nabíjacie prijímač i vysielačka
 • možnosť nastavenia 100 úrovní impulzu
 • vodotesný a ponoriteľný prijímač do 12,5 metra
 • možnosť výcviku 2 psov naraz
 • vibrácie, zvuk, impulz, booster, svetlo

 Nevýhody

 • väčšie prijímač a vysielačka
 • vyššia cena

 Obsah balení

 • prijímač
 • vysielač
 • elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • akumulátory
 • duálna nabíjačka
 • Pútko na krk
 • testovacie výbojka
 • CZ, EN návod

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 1000 až 1500 metrov Podľa značky E-collar Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Vodotesné Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk, Booster
Dosah 1600 m
Dosah 1600 m
veľkosť Veľké psy, Stredné psy, Pre tvrdohlavé psy
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení USB nabíjení

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Tkaný remeň čierny 20 mm x 75 cm

Skladom
7 €
7 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Klip na vysielačky E-collar

Skladom
12 €
11 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Akumulátor 3.7V 280mAh do prijímača ARC800

Skladom
53 €
48 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Vysielačka Patpet 690

Skladom
41 €
37 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Dogtra 3500 NCP Super-X

Skladom
492 €
443 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka
Patpet T700
Varianty (1)
pre 1 psa

Patpet T700

Skladom
115 €
104 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka
D.T. Systems R.A.P.T. 1400 Camo
Varianty (3)
pre 1 psa pre 2 psov pre 3 psov

D.T. Systems R.A.P.T. 1400 Camo

Skladom
410 €
369 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Energizer CR2430 2ks

Skladom
6 €
6 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Zľava -10%
Mikulášska nádielka
E-Collar Tactial K9-800
Varianty (2)
pre 1 psa pre 2 psov

E-Collar Tactical K9-800

Skladom
616 €
554 €

Porovnať