E-collar PG-300
E-collar PG-300E-collar PG-300E-collar PG-300
Nehodnotené

E-collar PG-300

Novinka

E-Collar PG-300 je výcvikový obojok s dosahom až 800m a funkciami zvuku a vibrácií v 100 úrovniach. Vysielač aj prijímač sú vodotesné a odolné voči nárazom. Vysielačku je možné pripnúť na opasok a vďaka podsvietenému LED displeju je prehľadná aj v tme. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov aj mačky.

383 € 316 € bez DPH
Skladom 3 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 13. 12. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

E-collar PG-300

Hlavní funkce

  • Ergonomický a vyvážený design pre jednu ruku
  • LCD displej s podsvietením
  • 2hodinové rýchle nabíjanie lítium-polymérové dobíjacie batérie
  • Indikátor slabej batérie
  • Bzučiak strateného vysielača
  • Možno rozšíriť na systém pre 2 psy
  • Pogumovaná a protišmyková vysielačka
  • Funkcia zvuku a 100 úrovní vibrácie (momentálna / kontinuálna / prerušovaná vibrácia)


Momentálne vibrácie Po stlačení tlačidla odošle jeden pulz vibrácií na nastavenej úrovni vibračné tlačidlo. Kontinuálne vibrácie Vysiela vibrácie tak dlho, kým je tlačidlo stlačené, vypršenie časového limitu po 10 sekundách (toto je bezpečnostná funkcia navrhnutá tak, aby zabrániť náhodnému previbrovaniu vášho psa). Stimulácia môže zvýšiť alebo znížiť, zatiaľ čo je tlačidlo stlačené. Klikanie Sensation Vibrácie špeciálne navrhnuté na rozptýlenie pozornosti vášho psa. Tón Plochý zvuk až 30 sekúnd

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pro kočky
Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Dosah 800 m
Sila vibrácie 100
Rozmer prijímača (š/v/h) 3,8, x 5,5 x 2,5 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 6,5 x 11 x 3 cm
Hmotnosť prijímača 101 g
Hmotnosť vysielača 100 g
Funkcie vibrácie + zvuk
Vodotesnosť ponoriteľný
Displej LCD podsvietený
Počet psov 1 - 2 psy
Napájanie Nabíjací

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.