Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Zľava -10% Mikulášska nádielka

E-collar Micro educator ME-300

E-collar Micro Educator ME-300 je vysoko kvalitný elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 100 úrovniach, ktorý je prispôsobený na mieru najmenšom psom. Na dosah až 500 m môžete cvičiť aj 2 psy zároveň. Prijímač v miniatúrnom prevedení je plne vodotesný. Vysielačka s LCD displejom je navrhnutá pre veľmi pohodlné ovládanie.

Viac informácií ›

Skladom 3 ks
451 € Pôvodná cena
406 € 335 € bez DPH
Zľava -10%
Ušetríte 46 €
ks
Kód produktu: P43696
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

E-collar Micro educator ME-300 je vysoko kvalitný elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk, vibrácie a impulz v 100 úrovniach, ktorý je prispôsobený na mieru najmenšom psom. Na dosah 500 m môžete cvičiť aj 2 psy zároveň. Prijímač v miniatúrnom prevedení je plne vodotesný. Vysielačka s LCD displejom je navrhnutá pre veľmi pohodlné ovládanie.

525/5000E-Collar Micro Educator ME-300 patrí medzi špičku v oblasti výcvikových obojkov. Je šetrný, a napriek tomu účinný. Vysielačka výcvikového obojku má unikátny dizajn v guľatom tvare a veľmi ľahko sa s ním tak zaobchádza. Tlačidlá pre korekciu priliehajú pri držaní vysielačky priamo pod vaše prsty, preto nie je problém ovládať výcvik "na slepo" bez neustáleho sledovania tlačidiel. Výhodou je tiež podsvietený displej a svietiaca dióda na prijímači pre nočné výcvik.

Obojok E-collar Micro Educator ME-300 disponuje pokročilými funkciami ako je možnosť uloženia nastavenia obojku. Pri výcviku máte možnosť využiť korekciu impulzom, zvukom alebo vibráciami. Veľmi plynulé a presné nastavenie impulzov umožní vysoká škála pre ich nastavenie od 1 - 100.

Batéria pri zariadení nie je nutné meniť, obojok aj vysielačka totiž obsahujú dobíjacie li-ion batériu.

Počas náročného tréningu v teréne oceníte najmä dosah obojku až 500 m a na trhu úplne bezkonkurenčnú vodotesnosť: zariadenie je ponoriteľné a psík sa s ním môže aj potápať. Vysielačka má špeciálnu úpravu, ktorá zabezpečí, že sa pri páde do vody neponorí a iba sa vznáša na hladine.

 

 

103/5000Hlavné funkcie obojku

 • Určený pre psov vážiace od 2kg, vhodný je však najmä pre najmenších plemená ako jorkšír, bišónik, krysařík alebo čivava.
 • Vodotesnosť a ponořitelnost do 12,5 m, k obojku patrí tiež vodeodolná, plávajúce vysielačka.
 • Signál dosahuje až 500 m, čo je dostačujúce, či už psa cvičíte na cvičisku alebo na poli, v lese a pod.
 • Možnosť nočného výcviku - ovládač má podsvietený displej a prijímač obsahuje svietiace diódu, výcvik je teda jednoduchý aj skoro ráno alebo neskoro večer.
 • Korekcia pomocou impulzu, vibrácie alebo zvukového signálu
 • Vysielač má oddelená tlačidlá pre každú funkciu, takže ovládanie je veľmi jednoduché a presné.
 • Nabíjací vysielačka aj prijímač

 

Dosah obojku

E-collar MICT Educator ME-300 vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 500 metrov. Dosah 500 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Micro Educator ME-300 je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekce 

Micro Educator ME-300 disponuje funkciami vibrácie, elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 100 úrovniach, zvuk. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Baterie a nabíjení

Ako vysielačka, tak i prijímač sú u tohto obok osadené dobíjacím a vymeniteľným Li-Polymer akumulátorom s kapacitou 3.7V a 400 mAh, ktorý sa nabije v priebehu 2 hodín.

 

Vodotěsnost 

Micro Educator ME-300 je dodávaný s ponořitelným prijímačom až do 12,5m. Vysielač je vodeodolný, avšak plávajúce, pre prípad upustení do vody. Je teda vhodný ako pre základný výcvik, tak pre výcvik loveckých či záchranárskych psov.

 

Počet psů 

Micro Educator ME-300 je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz Prikúpením ďalšieho obojku ho môžete jednoducho rozšíriť, pre výcvik 2 psov naraz.

 

Displej 

Micro Educator ME-300 kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako vo dne, tak aj v noci. Na displeji má všetky ukazovatele - typ korekcie, vybraného psa, silu impulzu, silu signálu a indikáciu stavu nabitia / vybitia batérie.

 

Délka obojku

Micro Educator ME-300 má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z biothanu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 10 do 65cm.

 


Váha a rozměry

 

 

 

 Výhody

 • dosah až 500 metrov
 • ľad svetlo na obojku
 • podsvietený LCD displej
 • nabíjacie prijímač i vysielačka
 • možnosť nastavenia 100 úrovní impulzu
 • vodotesný a ponoriteľný prijímač
 • možnosť výcviku 2 psov naraz

 Nevýhody

 • vyššia cena

 Obsah balení

 • Prijímač
 • Vysielačka
 • Krátke elektródy
 • Dlhé elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Duálna nabíjačka
 • Testovacie výbojka
 • Návod na použitie

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre najmenšie psy Pre malé psy Podľa dosahu 300 až 600 metrov Podľa značky E-collar Podľa typu korekcie Elektrické Zvukové Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Vodotesné Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk, Světlo
Dosah 500 m
Dosah 500 m
veľkosť Malé psy, Pre nejmenšie psy
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení USB nabíjení

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Vysielačka Canicom 200 First

Skladom
103 €
92 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Vysielačka Dogtra 640C

Skladom
197 €
177 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka
E-Collar Tactical K9-400
Varianty (6)
pre 1 psa pre 1 psa - 80 cm pre 1 psa - 90 cm pre 2 psov pre 2 psov - 80 cm pre 2 psov - 90 cm

E-Collar Tactical K9-400

Skladom
554 €
499 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Gumové krytky elektrod Patpet 776 (pár)

Skladom
5 €
4 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Vysílačka Patpet 320

Skladom
74 €
67 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Obojok a prijímač Patpet T200

Skladom
53 €
48 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Nabíjací USB kábel pre Patpet 661

Skladom
21 €
19 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Extra obojok pre PetSafe Litlle Dog 350

Skladom
144 €
129 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Zľava -10%
Mikulášska nádielka
E-collar Micro educator ME-300
Varianty (2)
pre 1 psa pre 2 psov

E-collar Micro educator ME-300

Skladom
451 €
406 €

Porovnať