Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Dogtrace d-control easy mini

Elektronický výcvikový obojok pre malé psy DOGtrace d-Control Mini ponúka funkciu zvuk a impulz v 6 úrovniach. So zariadením môžete cvičiť iba 1 psa na vzdialenosť 200 m. Plne ponoriteľný prijímač, spustenie na magnet a zvlášť tlačidlo pre každú korekciu zvýši pohodlie pri výcviku.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks
128 € 105 € bez DPH
ks
Kód produktu: P35561
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(11)
Dogtrace d-control easy mini
Dogtrace d-control…
128 €

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok d-control easy mini je vybavený nízkou intenzitou impulzov a vďaka malým rozmerom a nízkej váhe prijímača je vhodný pre malé plemená psov. Vyznačuje sa jednoduchosťou ovládania, disponuje šiestimi pevne nastavenými úrovňami stimulačných impulzov a akustickým signálom s dosahom až 200 m. Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom, je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Spustenie na magnet, kedy stačí vysielačku priložiť k prijímaču v príslušnom kontaktnom mieste a obojok sa automaticky zapne / vypne. Vysielačka má kompaktný tvar a v ruke sa vám tak rozhodne nestratí. Pre nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá funkcia má priradené tlačidlo. Prijímač je síce robustnejší, ale za to veľmi ľahký s váhou iba 44 g. Nespornou výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

Typ korekce

Model D-Control Easy Mini ponúka 2 typy varovných signálov - korekciou: zvuk a impulz. Impulz môžete ešte nastaviť na škále 6ti stupňov. Obojok je vhodný pre najmenšie plemená a citlivých psov, čomu zodpovedá aj slabšie sila elektrostatických impulzov.

 

Dosah obojku

Obojok je svojím dosahom vhodný pre výcvik v domácom prostredí, ale aj náročnejším, členitom teréne. Maximálna vzdialenosť pre výcvik je 200 m.

 

Batérie a nabíjanie

Vysielač aj prijímač fungujú na vymeniteľnú lítiovú 3V batériu s označením CR2 a jej životnosť sa pohybuje v rozmedzí 3-6 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka.

 

Vodotěsnost

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

Počet psů

Obojok je určený pre výcvik 1 psa.

 

 

Displej

Vysielačka nedisponuje displejom, predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií.

 

 

Rozměry

Remienok je z tkanej textílie v dĺžke 75 cm. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku.

 

 Výhody

 • Vhodný pre výcvik aj najmenších a citlivých psov
 • Prijímač má vodotesnú výbavu
 • Zvuk a impulz v 6tich úrovniach nastavenie sily
 • Tlačidlo pre každú funkciu zvlášť
 • Veľmi ľahký prijímač
 • Magnetický spínač pre rýchle naštartovanie
 • 2 dĺžky elektród v balení
 • Dlhá výdrž batérie

 Nevýhody

 • Nemá displej
 • Tlačidlá nie sú vzájomne farebne diferencovaná

 

 Obsah balení

 • Prijímač s modrým obojkom
 • Diaľkový ovládač s klipom na opasok
 • Testovacie výbojka
 • 2x batéria CR2 3V
 • Elektródy (12,17 mm)
 • Šnúrka pre zavesenie vysielača na krk

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre najmenšie psy Pre malé psy Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podľa značky Dogtrace Podľa typu korekcie Elektrické Zvukové Podľa vodotesnosti Vodotesné Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 pes
Funkce Zvuk, Impuls
Funkce Impuls, Zvuk
Dosah 200 m
Počet psov 1 pes
veľkosť Malé psy, Pre nejmenšie psy
Displej Nemá
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení Baterie
Vodotěsnost Ponořitelné
Délka obojku 20 - 75 cm
Výdrž přijímače 3 - 6 měsíců
Výdrž vysílače 3 - 6 měsíců
Baterie v přijímači 3V CR2
Baterie ve vysílači 3V CR2
Napájení přijímače Baterie
Napájení vysílače Baterie
Úroveň impulsu 6
Hmotnost vysílače 64 g
Hmotnost přijímače 44 g
Rozměr vysílače 5,2 x 11 x 2,9 cm
Rozměr přijímače 4 x 6,1 x 3,1 cm
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené