Dogtrace d-control 300 AQUA spray

Elektronický výcvikový obojok D-control 300 AQUA spray je efektívna pomôcka pre výcvik všetkých veľkostí a plemien psov. Obojok disponuje funkciou zvuku, vibrácie a sprejovou korekciou v podobe nepríjemného chladivého spreja, ktorý je smerovaný na ňufák psa. Na vzdialenosť 300 m je možné cvičiť 2 psy pomocou jedinej vysielačky. Jedná sa o zariadenie s veľkou výdržou batérie, je vodotesné a podsvieteným LCD displejom.

 

 

157 € 129 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Dogtrace d-control 300 AQUA spray

Výcvikový obojok D-control AQUA spray je navrhnutý pre citlivejšie a tvrdohlavé psy všetkých veľkostí a plemien. Po zakúpení ďalšieho prijímača ho môžete rozšíriť na výcvik až dvoch psov naraz. D-control AQUA spray je pre tých majiteľov psov, ktorí svojho psa chcú cvičiť bez použitia elektrostatickej korekcie. AQUA spray vám pomáha humánne vykonávať korekcie nežiaduceho správania v správny čas, hlavnou funkciou tohto zariadenia je sprejová korekcia v podobe nepríjemného chladivého spreja, ktorý je smerovaný na ňufák psa. Do jednej nádobky sa zmestí až 300 sprejových korekcií na jedno naplnenie. D-control AQUA spray ponúka možnosť výcviku pomocou 4 stimulácií: zvuk, vibrácie, krátky a dlhý sprej. S výcvikovým obojkom AQUA spray zaistíte výcvik vášho psa na vzdialenosť maximálne 300 m, je tak vhodnou voľbou pre základný terén - ako záhrada, park alebo cvičák. Výcvikový obojok AQUA spray sa zapína na magnet, po zapnutí obojku sa vám na LCD podsvietenom displeji zobrazia všetky ukazovatele - stupeň intenzity, indikátor stavu batérie, signalizácia vysielania, indikátor voľby psa 1 alebo 2 a indikátor krátkej alebo dlhej sprejovej korekcie. Vysielač aj prijímač je osadený batériou CR2 3V, ktorá na jedno nabitie vydrží v prevádzke až 12 mesiacov.

 

 

Dosah obojku

Sprejový výcvikový obojok Dogtrace AQUA vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodidla do vzdialenosti až 300 metrov. Dosah 300 metrov je dostatočný pre výcvik základných povelov v meste aj v lese.

 

Typ korekcie 

Výcvikový obojok Dogtrace AQUA spray využíva sprejovú korekciu v podobe nepríjemného chladivého spreja, ktorý je smerovaný na ňufák psa. Sprejová korekcia je možné nastaviť krátku (5 úrovní) a dlhú (10 úrovní). Do jednej nádobky sa zmestí až 300 sprejových korekcií na jedno naplnenie. Dogtrácia AQUA disponuje ešte funkciou zvuku a vibrácie.

 

Batéria a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú pri sprejovom obojku Dogtrace osadené batériou CR2 3V. Na jedno nabitie vydrží vysielačka aj prijímač v prevádzke 6-12 mesiacov. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálnej sieťovej nabíjačky. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka.

 

                    Vodotesnosť

Sprejový výcvikový obojok Dogtrace je dodávaný s vodotesným prijímačom, nevadí mu mierny dážď, alebo bahno, ale nesmie dôjsť k ich ponoreniu do vody. Je preto ideálnou voľbou predovšetkým na základné použitie. Vysielačka vodotesná nie je.

 

 

Počet psov

Dogtrace AQUA spray je možné po kúpe ďalšieho prijímača použiť na výcvik dvoch psov naraz.

 

 

Dĺžka obojku

Sprejový výcvikový obojok PetSafe má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z tkanej textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 72 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,2 cm, výšku 10,3 cm, hĺbku 2,2 cm jej váha je 57 gramov. Prijímač má šírku 3,8 cm, výšku 6,8 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je 74 gramov.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Dosah až 300 m
 • Funkcia akustický signál a vibrácie
 • Krátka (5 úrovní) a dlhá (10 úrovní) sprejová stimulácia
 • Veľká nádobka na sprej - až 300 sprejových korekciou na jedno naplnenie
 • Nastaviteľné multifunkčné tlačidlo
 • Možnosť výcviku dvoch psov naraz
 • Vysielač s LCD displejom
 • Dokupovania sprejov
 • Nie je vhodný pre najmenších psov

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie v prijímači CR2 3V
Batérie vo vysielači CR2 3V
Dosah 300 m
Dĺžka obojku 20 až 72 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 6,8 x 3,8 x 3,5 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 10,3 x 5,2 x 2,2 cm
Hmotnosť prijímača 74 g
Hmotnosť vysielača 57 g
Frekvencia 869,525 Mhz
Napájanie na batérie
Funkcie vibrácie + zvuk + sprej
Displej LCD podsvietený
Výdrž prijímača 6 -12 měsíců
Výdrž vysielača 8 - 14 měsíců
Počet psov 1 - 2 psy
Vodotesnosť vodotesný (nevadí krátkodobé ponorenie)

Obsah balenia

 • Vysílač 
 • Přijímač
 • Obojek
 • 2x baterie CR2 3V
 • Náhradný sprej s citronelovým arómou
 • Šnúrka pre zavesenie vysielača na krk
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.