Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Dogtrace d-control 300 AQUA spray

Elektronický výcvikový obojok D-control 300 AQUA spray je efektívna pomôcka pre výcvik všetkých veľkostí a plemien psov. Obojok disponuje funkciou zvuku, vibrácie a sprejovou korekciou v podobe nepríjemného chladivého spreja, ktorý je smerovaný na ňufák psa. Na vzdialenosť 300 m je možné cvičiť 2 psy pomocou jedinej vysielačky. Jedná sa o zariadenie s veľkou výdržou batérie, je vodotesné a podsvieteným LCD displejom.

 

 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 4. 3. 14:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 6. 3.
145.68 € 120.39 € bez DPH
ks
Kód produktu: P36634
Záruka: 36 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre Príslušenstvo(7)
Dogtrace d-control 300 AQUA spray
Dogtrace d-control…
145.68 €

Popis produktu

Výcvikový obojok D-control AQUA spray je navrhnutý pre citlivejšie a tvrdohlavé psy všetkých veľkostí a plemien. Po zakúpení ďalšieho prijímača ho môžete rozšíriť na výcvik až dvoch psov naraz. D-control AQUA spray je pre tých majiteľov psov, ktorí svojho psa chcú cvičiť bez použitia elektrostatickej korekcie. AQUA spray vám pomáha humánne vykonávať korekcie nežiaduceho správania v správny čas, hlavnou funkciou tohto zariadenia je sprejová korekcia v podobe nepríjemného chladivého spreja, ktorý je smerovaný na ňufák psa. Do jednej nádobky sa zmestí až 300 sprejových korekcií na jedno naplnenie. D-control AQUA spray ponúka možnosť výcviku pomocou 4 stimulácií: zvuk, vibrácie, krátky a dlhý sprej. S výcvikovým obojkom AQUA spray zaistíte výcvik vášho psa na vzdialenosť maximálne 300 m, je tak vhodnou voľbou pre základný terén - ako záhrada, park alebo cvičák. Výcvikový obojok AQUA spray sa zapína na magnet, po zapnutí obojku sa vám na LCD podsvietenom displeji zobrazia všetky ukazovatele - stupeň intenzity, indikátor stavu batérie, signalizácia vysielania, indikátor voľby psa 1 alebo 2 a indikátor krátkej alebo dlhej sprejovej korekcie. Vysielač aj prijímač je osadený batériou CR2 3V, ktorá na jedno nabitie vydrží v prevádzke až 12 mesiacov.

 

 

Dosah obojku

Sprejový výcvikový obojok Dogtrace AQUA vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodidla do vzdialenosti až 300 metrov. Dosah 300 metrov je dostatočný pre výcvik základných povelov v meste aj v lese.

 

Typ korekcie 

Výcvikový obojok Dogtrace AQUA spray využíva sprejovú korekciu v podobe nepríjemného chladivého spreja, ktorý je smerovaný na ňufák psa. Sprejová korekcia je možné nastaviť krátku (5 úrovní) a dlhú (10 úrovní). Do jednej nádobky sa zmestí až 300 sprejových korekcií na jedno naplnenie. Dogtrácia AQUA disponuje ešte funkciou zvuku a vibrácie.

 

Batéria a nabíjanie

Ako vysielačka, tak aj prijímač sú pri sprejovom obojku Dogtrace osadené batériou CR2 3V. Na jedno nabitie vydrží vysielačka aj prijímač v prevádzke 6-12 mesiacov. Obojok aj vysielačku si môžete kedykoľvek nabiť pomocou duálnej sieťovej nabíjačky. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka.

 

                    Vodotesnosť

Sprejový výcvikový obojok Dogtrace je dodávaný s vodotesným prijímačom, nevadí mu mierny dážď, alebo bahno, ale nesmie dôjsť k ich ponoreniu do vody. Je preto ideálnou voľbou predovšetkým na základné použitie. Vysielačka vodotesná nie je.

 

 

Počet psov

Dogtrace AQUA spray je možné po kúpe ďalšieho prijímača použiť na výcvik dvoch psov naraz.

 

 

Dĺžka obojku

Sprejový výcvikový obojok PetSafe má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z tkanej textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 72 cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,2 cm, výšku 10,3 cm, hĺbku 2,2 cm jej váha je 57 gramov. Prijímač má šírku 3,8 cm, výšku 6,8 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je 74 gramov.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podľa značky Dogtrace Podľa typu korekcie Vibračné Sprejové Zvukové Podľa vodotesnosti Vodotesné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Sprej, Zvuk, Vibrace
Funkce Vibrace, Zvuk, Sprej
Dosah 300 m
Dosah 300 m
Počet psov 1 - 2 psy
veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Displej áno
Vodotěsnost Vodotěsné
Napájení Baterie
Vodotěsnost Vodotěsné
Délka obojku 20 - 72 cm
Výdrž přijímače 6 - 12 měsíců
Výdrž vysílače 6 - 12 měsíců
Baterie v přijímači 3V CR2
Baterie ve vysílači 3V CR2
Napájení přijímače Baterie
Napájení vysílače Baterie
Hmotnost vysílače 57 g
Hmotnost přijímače 74 g
Rozměr vysílače 5,2 x 10,3 x 2,2 cm
Rozměr přijímače 3,8 x 6,8 x 3,5 cm

Návody k stiahnutie

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Obojok a prijímač Reedog RS1

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
39.09 €

Porovnať

Dogtra ARC 1200S

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
512.84 €

Porovnať

Obojek pro psa E-collar
Varianty (3)
čierna červená ružová

Obojok pre psa E-collar 2,5 x 75 cm - biotán

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
23.30 €

Porovnať

Batéria Energizer CR2016

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
1.66 €

Porovnať

Vysílač d-control easy mini

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
82.52 €

Porovnať

Elektródy Reedog - rôzne dĺžky
Varianty (2)
15 mm 9 mm

Elektródy Reedog - rôzne dĺžky

Skladom, v stredu 6. 3. u vás
5.89 €

Porovnať

Šroubky M 2,5 x 10

Týždeň, vo štvrtok 14. 3. u vás
1.94 €

Porovnať