Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

D.T. Systems H2O 1850 PLUS s lokátorem

Výcvikový obojok D.T. Systems H20 1850 Plus je profesionálny obojok pre začínajúci ale i pokročilý výcvik všetkých plemien psov. Či už sa brodíte po kolená v ľadovej vode alebo vo vysokej tráve, s D.T. Systems H20 1850 sa nemusíte ničoho báť. Disponuje funkciami vibrácia a impulz, ktoré si môžete nastaviť v 16 úrovniach. Dosah až 1600 metrov a možnosť výcviku až 2 psov. Naviac tento výcvikový obojok H20 1850 obsahuje prijímač s beeprom (lokátorom), ktorý je počuteľný až na 400 metrov.

Viac informácií ›

3 týždne
564 € 466 € bez DPH
ks
Kód produktu: P7136
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
D.T. Systems H2O 1850 PLUS s lokátorem
D.T. Systems H2O…
564 €

Popis produktu

Zabudnite na klasické výcvikové obojky!!! Revolúcia medzi výcvikovými obojkami začína s D.T. Systems. Výcvikový obojok D.T. Systems H20 1850 Plus je profesionálny obojok pre začínajúci ale aj pokročilý výcvik všetkých plemien. Či už sa brodíte po kolená v ľadovej vode alebo vo vysokej tráve, s D.T. Systems H20 1850 sa nemusíte ničoho báť. Špeciálne navrhnutá, ergonomicky tvarovaná vysielačka je 100% vodotesná a nestratíte ju ani pri páde do vody - dokáže totiž plávať na hladine. Naviac je z proti šmykového materiálu, takže sa dobre drží aj v rukaviciach. Prijímací obojok H20 1850 disponuje funkciami vibrácie (len vibrácie alebo vibrácie a šok) a impulz (krátky a dlhý), ktorý si môžete nastaviť až v 16 úrovniach. V prípade, že máte veľmi citlivého psa, D.T. Systems výcvikový obojok disponuje technológiou Gentle Touch™ System, vďaka ktorej si môžete svoj obojok nastaviť na extrémne nízke hodnoty stimulácie. Tzn. že stimulácia môže byť emitovaná vo veľmi malých krokoch, tak aby váš pes nedostal pre neho príliš veľkú korekciu. Naviac tento výcvikový obojok H20 1850 obsahuje prijímač s beeprom (lokátorom), ktorý je počuteľný až na 400 metrov. Dosah obojku je neuveriteľných 1600 metrov, ktorý je zaručený MAXX-Range™ Internal FM anténou. Po prikúpení ďalšieho obojku, môžete verziu rozšíriť na výcvik 2 psov naraz.

 

 

Dosah obojku

D.T. Systems H20 1850 Plus vám pomôže trénovať vašeho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti neuveriteľných 1600 metrov. Dosah 1600 metrov je vhodný ako pre základný, tak aj pre profesionálny výcvik loveckých psov.

 

Typ korekcie 

D.T. Systems H20 1850 Plus má možnosť využiť ako korekciu vibrácie alebo elektrostatický impulz, ktorý si môžte nastaviť v 16-tich úrovniach. Môžete si zvoliť samostatné vibrácie, alebo kombináciu vibrácií a impulzu. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru priamo pre vášho psa. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidiel na vysielači. 

  

Batéria a nabíjanie

Vysielačka aj prijímač sú pri D.T. Systems H20 1850 Plus vybavené NiMH nabíjacím akumulátorom. Vysielačka vydrží približne týždeň a prijímač 1-3 dny v závislosti na častosti použitia. Indikátor stavu vybitia a nabitia. 

  

Vodotesnosť 

Vysielačka D.T. Systems H20 1850Plus je vodotesná, nevadí jej dážď, sneh ani ponorenie do vody. Vysielačka pláva na hladine. Prijímač je tiež vodotesný. Nevadí mu dážď, sneh ani krátkodobé ponorenie do vody.

   

Počet psov 

D.T. Systems H20 1850 Plus je možné použiť pre ovládanie viacerých psov naraz, bez straty funkcií. Prikúpením ďalších obojkov ho môžte jednoducho rozšíriť, až pre výcvik 3 psov naraz. Na vysielačke si potom môžete pomocou tlačítka prepínať medzi jednotlivými psami.

 

 Dĺžka obojku

D.T. Systems H20 1850 Plus má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a obojok dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná v rozmedzí od 20 až do 65 cm. 

  

Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,4 cm, výšku 11,5 cm (s anténou), hĺbku 2,5 cm a jej váha je 113 gramov (vrátane batérie a antény). Prijímač má šírku 6,6 cm, výšku 5 cm a hĺbku 3,8 cm a jeho váha je 233 gramov (vrátane batérie a obojku). 

 

Výhody

 • protišmyková vysielačka
 • 16 úrovní impulzu (krátky a dlhý)
 • beeper (lokátor)
 • vodotesný a dobíjací prijímač aj vysielačka
 • plávajúca vysielačka
 • dosah až 1600 metrov

 Nevýhody

 • vyššia cena
 • bez vibrácie

 Obsah balení

 • Prijímač 
 • Vysielačka s anténou
 • Lokátor
 • Akumulátor pre prijímač aj vysielač
 • Nabíjačka
 • Testovacia dióda
 • Manuál

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 1000 až 1500 metrov 1500 až 2000 metrov Podľa značky D.T. Systems Podľa typu korekcie Elektrické Podľa vodotesnosti Vodeoodolné Vodotesné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Impuls
Dosah 1600 m
Dosah 1600 m
veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení USB nabíjení

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené

D.T. Systems H2O 1850 PLUS s lokátorem
Varianty (2)
pre 1 psa pre 2 psov

D.T. Systems H2O 1850 PLUS s lokátorem

3 týždne
564 €

Porovnať