Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Canicom 5.1500 pre 3 psov

Canicom 5.1500 je súprava určená na výcvik 3 psov s funkciami zvukového, vibračného, pulzného a posilňovacieho výstražného tlačidla. Pridaním prijímača možno výcvik rozšíriť pre 4 psov na vzdialenosť 1500 m. Zariadenie je vodotesné, má dlhú životnosť batérie a vysielač má prehľadný podsvietený LCD displej. Výcvikový obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 15 do 90 kg.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks
450 € 371 € bez DPH
ks
Kód produktu: P53366
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre Príslušenstvo(5)
Canicom 5.1500 pre 3 psov
Canicom 5.1500 pre…
450 €

Popis produktu

Canicom 5.1500 je veľmi všestranný elektronický výcvikový obojok so zvukom, vibráciami, nastaviteľným pulzom v 25 úrovniach a tlačidlom na posilnenie pohotovostného režimu. Pomocou jedného vysielača môžete súčasne trénovať až 4 psy na vzdialenosť až 1500 m. Zariadenie je vodotesné, napájané batériami a vysielačka má prehľadný LCD displej. Praktické tlačidlo na rýchle vyslanie intenzívnejšieho impulzu (tzv. BOOSTER) je určené pre krízové situácie, keď pes napríklad ide po zveri, vydá sa na cestu a pod. Jeho úroveň možno predprogramovať na vhodnú silu, vyššiu, než sa bežne používa pri výcviku. Toto "pohotovostné" tlačidlo umožňuje jedným stlačením tlačidla prepnúť na silnejšiu korekciu a rýchlo a dôrazne upozorniť psa na nevhodné správanie. Posilňovač použite, keď pes nereaguje na bežne používanú úroveň. Vďaka vysokému dosahu, vodotesnosti a funkcii Booster je výcvikový obojok Canicom 5.1500 vhodným riešením pre lovecké psy alebo pre prácu v teréne.

 

 

Rozsah obojku

Canicom 5.1500 vám pomôže vycvičiť psa bez vodítka až na vzdialenosť 1500 metrov. Z hľadiska funkcií a spoľahlivosti je obojok vhodný aj na profesionálne účely. Vďaka vysokému dosahu možno výcvikový obojok pohodlne používať aj v lese, kde sú horšie podmienky a dosah môže byť znížený.

 

Typ korekcie 

Canicom 5.1500 má možnosť používať zvukové upozornenia, vibrácie a elektrostatické impulzy ako korekciu, ktorá ponúka až 25 úrovní. Obojok si môžete jednoducho nastaviť tak, aby vyhovoval vášmu psovi. Silu impulzu môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačidla na vysielači. Canicom 5.1500 je vybavený funkciou Booster v pohotovostnom režime, ktorá stlačením tlačidla zvýši úroveň impulzu o niekoľko úrovní.

 

Batérie a nabíjanie

Canicom 5.1500 je napájaný 2x 1,5V batériami LR06, ktoré vydržia 3-4 mesiace. Prijímač vyžaduje 3V batériu CR2 a jej životnosť je 1-3 mesiace. Dôležitá je predovšetkým kvalita batérií - odporúčame používať batérie Energizer.

 

Vodotesnosť 

Canicom 5.1500 je vybavený plne vodotesným a ponorným prijímačom s krytím IPX7. Na vysielač nemá vplyv bežný dážď, sneh ani blato, ale nesmie byť úplne ponorený do vody.  Zlé počasie už nie je prekážkou pri výcviku.

 

Počet psov 

Canicom 5.1500 je vybavený plne vodotesným a ponorným prijímačom s krytím IPX7. Na vysielač nemá vplyv bežný dážď, sneh ani blato, ale nesmie byť úplne ponorený do vody.  Zlé počasie už nie je prekážkou pri výcviku.

 

Displej 

Canicom 5.1500 má vysokokvalitný podsvietený LCD displej, ktorý vám umožní trénovať psa vo dne aj v noci. Na displeji môžete vidieť typ a nastavenie korekcie, intenzitu korekcie a indikáciu stavu nabitia/vybitia batérie.

 

Dĺžka obojku


Canicom 5.1500 má veľmi pevný a kvalitný obojok z plastu. Jeho nosenie psovi nerobí žiadny problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 do 68 cm.

 


Hmotnosť a rozmery


Rádio je široké 5,6 cm, vysoké 18,5 cm, hlboké 3 cm a váži 131 gramov vrátane batérie. Prijímač je široký 7 cm, vysoký 5 cm, hlboký 3,2 cm a váži 85 gramov.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Výcvikové obojky Elektrické obojky Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 1000 až 1500 metrov Podľa značky Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Zvukové Podľa vodotesnosti Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 3 psov Pre 4 psov Canicom

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 4 psy
Funkce Impuls, Vibrace, Zvuk, Booster
Dosah 1500 m
Dosah 1500 m
veľkosť Pre tvrdohlavé psy, Veľké psy, Stredné psy
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení Baterie

Súbory

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené