Canicom 300 Expert

Univerzálny elektronický výcvikový obojok pre všetky plemená a druhy výcviku. Dosah až 300 metrov. Určené pre výcvik 1 - 2 psov. Funkcia momentálny impulz, kontinuálny impulz, vibrácie a booster. 

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
215 € 178 € bez DPH
Na ceste 1 ks
Kedy tovar dostanem?
dodanie 3 - 10 dní
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Canicom 300 Expert

Num Axes Canicom 300 Expert je moderný elektronický výcvikový obojok pre menej náročný výcvik do vzdialenosti 300 metrov, u ktorého máte možnosť nastavenia 12tich úrovní impulzu. Je tak vhodný pre malé, stredné aj veľké plemena psov. Disponuje funkciami kontinuálny a momentálny impulz, vibrácie a booster. Ovládač je vybavený veľmi užitočným tlačítkom pre rýchle vyslanie intenzívnejšieho impulzu, tzv. BOOSTER. Jeho úroveň je možné vopred naprogramovať na vhodnú veľkosť, vyššiu než je bežne používaná pri výcviku. Toto "pohotovostné" tlačítko je potom možno použiť v núdzovej situácii, kedy je napr. treba rýchlo a dôrazne zastaviť psa a bežne používaná úroveň by bola nedostatočná.

 

Dosah obojku

Num Axes Canicom 300 Expert vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 300 metrov. Dosah 300 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. 

 

Typ korekcie 

Num Axes Canicom 300 Expert má možnosť využiť ako korekciu vibrácie, kontinuálny a momentálny elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 12-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vašeho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítka na vysielači. 

 

Batérie a nabíjanie

Vysielač je napájaný 3V baterií, jej stav Vám ukazuje na LCD displayi. Prijímač je nabíjací a stav nabitia vám ukazuje LED indikátor na prijímači. 

 

 

Vodotesnosť 

Num Axes Canicom 300 Expert je dodávaný s plne vodotesným prijímačom, avšak nie ponoriteľným. Vysielačke nevadí bežný dážď, sneh alebo bahno, ale nesmie dojsť k jeho ponoreniu do vody. Je tak ideálnou voľbou ako pre základné použitie, tak pre výcvik psov, ktorí majú radi vodu.

 

Počet psov 

Num Axes Canicom 300 Expert ide po zakúpení druhého prijímača použiť pre výcvik až dvoch psov.

 

 

Displej 

Num Axes Canicom 300 Expert má kvalitný podsviecený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať vo dne aj v noci. Na displeji máte všetkých ukazateľov - typ korekcie, intenzitu impulzu a indikáciu stavu nabitia/vybitia batérie. 

 

Dĺžka obojku

Num Axes Canicom 300 Expert má veľmi pevný a kvalitní obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 68cm.

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 5,5 cm, výšku 10,8 cm, hĺbku 2,4 cm a jej váha je 85 gramov vrátane batérie. Prijímač má šírku 7,6 cm, výšku 3,5 cm, hĺbku 3,5 cm a jeho váha je 60 gramov. 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • plne vodotesný prijímač
 • veľká výdrž batérií
 • 12 úrovní impulzu a funkcia booster
 • odolný prijímač aj vysielačka
 • jednoduché ovládanie - pre každú funkciu tlačítko zvlášť
 • nabíjací prijímač
 • vyššia cena
 • chýba zvuk
 • dosah len 300 m

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Batérie vo vysielači 3V CR2
Frekvencia 869 MHz
Výdrž vysielača 1 - 3 mesiace
Výdrž prijímača 1 - 3 dni
Displej LCD podsvietený
Vodotesnosť vodotesný
Funkcie impulz + vibrácie
Napájanie nabíjecie + na batérie
Hmotnosť vysielača 85 g
Dosah 300 m
Hmotnosť prijímača 60 g
Rozmer vysielača (š/v/h) 5,5 x 10,8 x 2,4 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 7,6 x 3,5 x 3,5 cm
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Protištekací mód nie
Sila vibrácie 1
Sila impulzu 12
Počet psov 1 - 2 psy

Obsah balenia

 • Prijímač
 • Vysielač 
 • Krátke elektródy 
 • Dlhé elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Batérie
 • Pútko na krk
 • Testovacia výbojka
 • Anglický návod
 • Slovenský návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.