Canicom 250 LE
Canicom 250 LECanicom 250 LE
-10%
Nehodnotené

Canicom 250 LE

Akcia

Canicom 250 LE je elektronický výcvikový obojok s funkciou zvuku a impulzu v 5-tich úrovniach, vhodný pre všetky plemená od 15 kg. Obojok ponúka pre výcvik 1 psa dosah 250 m, funguje na batérie a je ponoriteľný pre výcvik vo vode. Vysielačka nemá displej, zároveň sa pýši jednoduchým ovládaním. V balení 2 dĺžky elektród.

 

 

Platí už len
61: 09:19
Pôvodne 106 € 95 € 78 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Canicom 250 LE

Elektronický výcvikový obojok Canicom 250 LE je spoľahlivý a jednoducho ovládateľný výcvikový obojok s dosahom 250 metrov. Prednosťou elektronických výcvikových obojkov radu CANICOM je veľmi malý, ľahký a skladný ovládač bez vonkajšej antény, ktorý sa ľahko zmestí aj do malého vrecka alebo uschová v ruke a tiež ergonomický dizajn. Ovládač umožňuje posielať korekcie zvuku a impulzu, ktoré je možné využiť na výcvik podľa potreby rôznym spôsobom. Elektrostatický impulz je možné nastaviť jednoducho v 5 úrovniach, pre každú úroveň korekcie je tlačidlo na ovládači zvlášť, zvuk je nenastaviteľný. Obojok je vhodný pre všetky plemená psov od 15 kg, obsahom balenia sú krátke aj dlhé kontaktné body, ktoré je možné použiť pre krátkosrsté aj dlhosrsté psy. Výcvikový obojok je vodotesný s krátkodobým ponorením a dodávaný s pevným plastovým obojkom, ktorý sa ľahko neroztiahne. Vysielač a prijímač funguje na batérie a v prevádzke vydrží až 6 mesiacov.

 

 

Dosah obojku

Num Axes Canicom 250 LE vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 200 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základný, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov, je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosiahnutia.

 

Typ korekce 

Canicom 250 LE má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 5-úrovniach. Silu impulzu si môžete kedykoľvek vybrať na vysielači, pre každú silu korekcie je tlačidlo zvlášť, obojok si tak nastavíte na mieru priamo pre vášho psíka.

 

Baterie a nabíjení

Vysielač Canicom 250 LE je napájaný 3V batériou, typ CR2450 av prevádzke vydrží až 3 mesiace. Životnosť prijímača vydrží v prevádzke až 6 mesiacov a je osadený 3V batériou, typ CR2. Stav indikuje LED dióda na prijímači a vysielači.

 

Vodotěsnost 

Canicom 250 LE je dodávaný s vodotesným prijímačom pre krátke ponorenie s označným IPX7. Je ideálnou voľbou ako pre základné použitie, tak aj pre výcvik psov v zhoršených podmienkach či daždi.

 

Počet psů 

Canicom 250 LE je možné použiť iba na výcvik 1 psa.

 

 

Displej 

Displej Canicom 250 LE nemá displej.

 

 

Délka obojku

Canicom 250 LE má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 do 50 cm.

 


Váha a rozměry

Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 9 cm, hĺbku 1,8 cm a jej váha je 40 gramov. Prijímač má šírku 6,8 cm, výšku 3,8 cm, hĺbku 4,3 cm a jeho váha je 75 gramov.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Diskrétny a ľahký ovládač
 • Indikátor slabej batérie
 • Žiadna externá anténa
 • Korekcia zvuku a impulzu
 • Jednoduché nastavenie a manipulácia
 • Spoľahlivý a efektívny obojok
 • Len pre 1 psa
 • Vysielačka nemá displej

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy
Pre tvrdohlavé psy

Technické parametre

Batérie v prijímači CR2430
Batérie vo vysielači 3V CR2
Dosah 250 m
Sila impulzu 5
Dĺžka obojku 20 - 50 cm
Rozmer prijímača (š/v/h) 3,8 x 6,8 x 4,3 cm
Rozmer vysielača (š/v/h) 9,6 x 4 x 1,8 cm
Hmotnosť prijímača 75 g
Hmotnosť vysielača 40 g
Napájanie na batérie
Funkcie impulz + zvuk
Vodotesnosť ponoriteľný
Displej nemá
Výdrž prijímača 3 - 6 mesiacov
Výdrž vysielača 1 - 3 mesiace
Počet psov 1 pes

Obsah balenia

 • Vysielač
 • Obojek
 • Přijímač
 • Batéria CR2430
 • Batéria 3V CR2
 • Testovacia výbojka
 • Krátke / dlhé kontaktné body
 • Popruh na prenášanie
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.