Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Canicom 200 First

Canicom 200 First je elektronický výcvikový obojok s funkciami zvuk a impulz v 5-tich úrovniach vhodný pre všetky plemená psov od 50 do 90 kg. Obojok kvalitnej francúzskej výroby Num Axes ponúka dosah na výcvik až 200 m, funguje na batérie a je vodotesný do dažďa. Vysielačka s extra jednoduchým ovládaním má podsvietený LCD displej. V balení 2 dĺžky elektród.

Viac informácií ›

Na ceste 1 ks
118 € 98 € bez DPH
ks
Kód produktu: P231
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Canicom 200 First je praktický elektronický výcvikový obojok s mimoriadne zjednodušeným ovládaním. Prednosťou elektronických výcvikových obojkov rady CANICOM 200 je, že sú veľmi malé, ľahké a majú šikovný malý ovládač bez vonkajšej antény, ktorý sa ľahko vojde aj do malej kapsičky a dobre sa drží v ruke. Ergonomický design. Je potreba vziať v úvahu zamýšľané použitie: dosah 200 m môže byť pri výcviku v teréne nedostatočný - je vždy uvedený na rovine bez prekážok, v členitom alebo zalesnenom teréne samozrejme klesá (v dôsledku vlastností šírenia rádiových vĺn). Pokiaľ však nepotrebujete trénovať vášho psa na veľkú vzdialenosť, je výcvikový obojok Canicom 200 výborný pre základný výcvik psa.

 

 

Dosah obojku

Num Axes Canicom 200 vám pomôže trénovať Vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 200 metrov. Dosah 200 metrov je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Canicom 200 je ideálnou voľbou pre použitie ako v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Typ korekcie 

Num Axes Canicom 200 má možnosť využiť ako korekciu zvukové upozornenie a elektrostatický impulz, ktorý je možné nastaviť v 5-tich úrovniach. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vašeho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou tlačítka na vysielači. 

 

Batérie a nabíjanie

Vysielač je napájaný 3V batériou, typ CR2450, ktorých stav sa zobrazí na LCD displeji. Prijímač je taktiež napájaný 3V batériou, typ CR2 a jej stav indikuje LED dióda na prijímači.

 

Vodotesnosť 

Num Axes Canicom 200 First je dodávaný s vodotesným prijímačom pre krátke ponorenie s označným IPX7. Je ideálnou voľbou ako pre základné použitie, tak aj pre výcvik psov v zhoršených podmienkach či daždi.

 

Počet psov 

Num Axes Canicom 200 nie je možné použiť pre ovládanie viacerých psov súčasne (túto možnosť má napr. typ Num´Axes Canicom 5.5202).

 

Displej 

Num Axes Canicom 200 First má kvalitný podsvietený LCD displej, vďaka ktorému môžete psa trénovať ako cez deň, tak aj v noci. Na displeji máte všetky ukazovatele - typ korekcie, intenzitu impulzov a indikáciu stavu nabitia/vybitia batérie.

 

Dĺžka obojka

Num Axes Canicom 200 First má veľmi pevný a kvalitní obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 do 50 cm. 

 


Váha a rozmery

Vysielačka má šírku 4 cm, výšku 9,6 cm, hĺbku 1,8 cm a jej váha je 40 gramov. Prijímač má šírku 6,8 cm, výšku 3,8 cm, hĺbku 4,3 cm a jeho váha je 75 gramov.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

0 až 300 metrov Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu Podľa značky Canicom Podľa typu korekcie Zvukové Elektrické Podľa vodotesnosti Vodotesné Podľa počtu psov Pre 1 psa Num´Axes Ponoriteľné

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 pes
Funkce Zvuk, Impuls
Funkce Impuls, Zvuk
Dosah 200 m
Dosah 200 m
Počet psov 1 pes
veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Displej Nemá
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení Baterie
Vodotěsnost Ponořitelné
Délka obojku 20 - 50 cm
Baterie v přijímači 3V CR2
Baterie ve vysílači CR2450
Napájení přijímače Baterie
Napájení vysílače Baterie
Úroveň impulsu 5
Hmotnost vysílače 40 g
Hmotnost přijímače 75 g
Rozměr vysílače 4 x 9,6 x 1,8 cm
Rozměr přijímače 6,8 x 3,8 x 4,3 cm

Súbory

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
  • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
  • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené