Vrhač ptaků Dogtra QL
Vrhač ptáků Dogtra QLVrhač ptáků Dogtra QL
Nehodnotené

Vrhač ptaků Dogtra QL

Cvičný vrhač Dogtra QL vtákov do veľkosti holuba alebo prepelice. Ovládač až pre 8 (resp. 16) vrhačov na vzdialenosť až 1 500 m. Zvuková signalizácia + hlas kačiek. Kompletná zostava s 1 vrhačom.

717 € 592 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v stredu 22. 02. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Vrhač ptaků Dogtra QL

Vrhač vtákov Dogtra QL je precízne konštruovaný, jednoduchý na obsluhu a robustný. Ovládač je vodotesný, elektronika vrhača odolná proti dažďu (nie však proti ponoreniu). Vystrelovač je určený pre vtákov do veľkosti holuba alebo prepelice.

Výhodou Dogtra QL je tichá prevádzka. Telo vrhača a vypúšťacej plošiny sú konštruované pre maximálnu vzduchovú priepustnosť, omezujúce na minimum rušivého zvuku plesknutia plošiny pri vymrštení. Simulovaný vzlet vtáka je potom aj zvukovo čo najvernejší.

Zariadenie disponuje dvomi druhmi zvukových signálov: hlasitý "pískajúci" zvuk pre rýchle nalezenie ukrytého vystrelovača a zvuk, ktorý verne napodobuje hlas kačiek. Zariadenie tak dokonale simuluje reálnu situáciu.

Každý vrhač je možné buď vybaviť samostatným prijímačom, alebo jedným ovládačom spúšťať až 8 vrhačov. Tiež môžete k vrhaču, vybaveným prijímačom, pripojiť ďalší vrhač bez prijímača pomocou kábliku dĺžky 5 m. V tomto prípade sú potom vždy dva vrhače umiestnené blízko u sebe. Spúšťajú sa jednotlivo dvomi tlačítkami na diaľkovom ovládači. Toto riešenie je lacnejšie (ušetrí sa polovina prijímačov) a počet vrhačov spustených jedným ovládačom sa naviac zvýši až na 16 (údaj v zátvorke v technických údajoch vyššie). Pri objednávaní zostavy s viac vrhači alebo rozširovaní stávajúcej zostavy o ďalšie vrhače je toto treba špecifikovať, resp. správne objednať.

Technické údaje:
Spoločné:
Dosah: cca 1 500 m na rovine
Počet vrhačov: 1 až 8 (resp.1 až 16)
Ďalšie ovládané zariadenia: -
Vysielacia jednotka (ovládač):
Anténa: pevná vonkajšia, dĺžka 50 mm
Zabezpečenie rádiového spojenia a kódovania: mikropočítačom
Napájanie: integrovaná nabíjacia Ni-MH batérie
Indikácia stavu batérie: svetelný indikátor (LED)
Pracovná teplota: -12 až +40°C
Krytie: vodotesný
Rozmery (v x š x h): 115 x 45 x 35 mm (bez antény)
155 x 45 x 35 mm (s anténou)
Hmotnosť: 150 g
Prijímacia jednotka (vrhač):
Anténa: pružná vonkajšia, dĺžka 240 mm
Zabezpečení rádiového spojenia a kódovania: mikropočítačom
Napájanie: integrovaná nabíjacia Ni-MH batéria
Indikácia stavu batérie: svetelný indikátor (LED)
Pracovná teplota: -12 až +50°C
Krytie elektroniky:
krátkodobo proti miernemu dažďu
Rozmery (š x h x v): stlačené pružiny: 300 x 280 x 140 mm
Uvolnené pružiny: 300 x 280 x 210 mm
Hmotnosť: 1,81 kg
Obsah balenia

  • cvičný vrhač vtákov Dogtra QL s prijímačom Dogtra RR Deluxe (namontovaným alebo zvlášť)
  • diaľkový ovládač Dogtra RR Deluxe
  • nabíjačka a nabíjacie kabely
  • originálny a český návod 

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.