Svítící přívešek SportDog Locator Beacon
Svítící přívešek SportDog Locator Beacon Ukáž video
Nehodnotené

Svietiaci prívesok SportDog Locator Beacon

Svietiaci prívesok Locator Beacon pre psov a mačky jednoducho upevníte na akýkoľvek obojok. Má 3 druhy svietenia (stále svietenie, blikanie, rýchle blikanie). Farby: oranžová, žltá, červená, zelená, ružová a modrá.

Výber varianty produktu
 • Farba

20 € 17 € bez DPH
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Svietiaci prívesok SportDog Locator Beacon

SportDOG® Brand Locator Beacon je jednoduchý a cenovo dostupný spôsob, ako sledovať pohyb psa v noci. Toto kompaktné a univerzálne bezpečnostné svetlo možno použiť pre všetko, od nájdenia psa počas nočných lovov po získanie pokoja počas večernej prechádzky so psím spoločníkom. K dispozícii v modrej, červenej, žltej, zelenej alebo bielej farbe. Locator Beacon možno nastaviť buď na konštantný svit, alebo blikanie. Svetlo obsahuje šikovnú karabínu pre pripevnenie na obojok D-krúžkom, batohu popruh, opasok alebo kdekoľvek inde, kde je bezpečnostné svetlo žiadúce. Alebo ho jednoducho zasuňte na akýkoľvek obojok až 2,5 cm široký. Locator Beacon poskytuje až 250 hodín svietenia s dvoma bežne dostupnými CR2032 batériami.

 

Funkcie a farby

Svietiací prívesok má 3 druhy svietenia (stálé svietenie, blikanie, rýchle blikanie). Farby: žltá, oranžová, červená, ružová, modrá, zelená a biela

 

 

Batérie a nabíjanie

Svietiaci obojok je napájaný vymeniteľnou gombičkovou batériou CR2032. Výdrž v prevádzke sa pohybuje radovo okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií.

 

 

Dĺžka obojka

Svietiaci prívesok pre psov a mačky je vhodný pre všetky plemená a veľkosti psov a mačiek. Svietiací prívesok jednoducho upevníte na akýkoľvek obojok.

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • 3 druhy svietenia
 • výdrž až 3 mesiace
 • na výber z mnoha farieb
 • možnosť výmeny batérií
 • kvalitný materiál
 • nutnosť menit batérie

V čom vám svietiaci obojok pomôže?

 • Je to užitočný a nepostrádateľný pomocník pre večerné a nočné venčenie vášho štvornohého miláčika! Budete mať svojho psa alebo mačku vždy pod dohľadom.
 • Obojok spoľahlivo ochráni vášho psa alebo mačku pred nepozornosťou vodičov. Naviac budete vďaka nemu mať o vašom štvornohom miláčikovi vždy dokonalý prehľad.

 

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Vodotesnosť ponoriteľný do 7,5 m
Napájanie Batériový

Obsah balenia

 • Svietiací obojok
 • Batéria
 • Anglický návod
 • Slovenský návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.