Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Petkit Fresh Element Mini

Automatický dávkovač krmiva Petkit Fresh Element Mini ponuka Luxusné dizajn a inovatívne patentované technológie. Tento podávač je dodávaný s novou a vylepšenou metód dodávaním potravín, ktora zaisťuje presnejším a pružnejším stravovací plán pre Vášho domáceho maznáčik. Verte tomu alebo nie, tento podávač je presnejšie Ako podávač Petkit Fresh Element. To znamená, že Vaše domáce zviera bude kŕmenie včas a bude pre nich presné množstvo. Tiez s Naso novou mini velkosti Moze umiestniť toto ZARIADENIE kdekolvek vo Vašo dome a nezaberie miesta.

Viac informácií ›

4 týždne Viac informácií › Objednávky do 12:00, predpokladané dodanie: u vás v stredu 21. 8.
197.59 € 163.29 € bez DPH

Strážiť dostupnosť

ks
Kód produktu: P42195
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
Petkit Fresh Element Mini
Petkit Fresh…
197.59 €

Popis produktu

Automatický dávkovač krmiva Petkit Fresh Element Mini ponuka Luxusné dizajn a inovatívne patentované technológie. Tento podávač je dodávaný s novou a vylepšenou metód dodávaním potravín, ktora zaisťuje presnejším a pružnejším stravovací plán pre Vášho domáceho maznáčik. Verte tomu alebo nie, tento podávač je presnejšie Ako podávač Petkit Fresh Element. To znamená, že Vaše domáce zviera bude kŕmenie včas a bude pre nich presné množstvo. Tiez s Naso novou mini velkosti Moze umiestniť toto ZARIADENIE kdekolvek vo Vašo dome a nezaberie miesta. Chcete nakŕmiť Vášho maznáčik lahko a dokonca aj na diaľky? Vyriešte zdravé Kŕmenie pre Vášho maznáčik jednoducho a kedykolvek to potrebujete! Šikovný dávkovač krmiva Fresh Element vám kŕmnej plán lahko obstará. Zaručí čerstvé Kŕmenie, jeho správne rozostupy a dokonca vás informuje o stave krmiva v zásobníku. Fresh Element ovládate jednoducho cez chytrou aplikáciám automaticky, alebo ai manuálne. Petkit Fresh Element hravo dohliadne ai na diétny režim Vášho štvornohého kamaráta. Základná Myšlienka, že "Láska je čerstvá" vystihuje dokonale, čo vám Petkit prináša: zdravím a Čerstvo kvalitu pre vaše štvornohých miláčikov.

 

 

Hlavné funkcie:

 • Ovládanie na diaľku - Jednoduché ovládanie cez chytrou aplikáciu pre Fresh Element. Aplikácia je kompatibilná pre Android aj iOS a jej ovládanie je veľmi intuitívne.
 • Vždy čerstvá strava - Petkit je priekopníkom technológiou pre zachovanie čerstvé kvalitnej stravy. Dávkovač disponuje dvojfázovým systémom pre ochranu krmiva pred vlhkom a kontamináciou.
 • Automatické dávkovanie - Jednoducho nastavíte veľkosť porcie, ich počet aj časové rozostupy medzi kŕmením. Vášmu miláčikovi doprajete zdravé stravovanie i napriek tomu, že sa nenachádzate v jeho blízkosti.
 • Kŕmny plán na mieru - Petkit spočíta optimálny stravovací režim pre vášho maznáčika na mieru. Stačí cez aplikáciu zadať údaje o váhe, veku, plemena vášho stravníka a múdra aplikácie cez algoritmus vypočíta optimálny príjem kalórií. Môžete ho naprogramovať až na 10 jedál denne, s 1 až 20 porciami pre každú dobu kŕmenia. Každá porcia je približne 5 g (veľkosti granúl mínus 5-12 mm).
 • Patentovaný priechod krmiva - Vnútorný mechanizmus zamedzí vlhnutie a zlepenie stravy. Silikónový otáčací motor zabezpečí optimálne priechod krmiva a strava sa tak nezlepuje a nezaklíní sa v zariadení.
 • Bezpečnostné senzor - Automatická dvierka disponujú senzorickým zabezpečením. Akonáhle počas uzatvárania zaznamená infračervený senzor v danom priestore objekt, dvierka sa zastaví.
 • Vymeniteľné misky - K dispozícii je vyberateľná miska z nerezového materiálu.
 • Stav krmiva pod kontrolou - Váhový senzor vám poskytne záznam o množstvo krmiva v zásobníku a to vám zobrazí v aplikácii. Ak krmivo dochádza, aplikácia vás upozorní.
 • Podávač tiež vezme záložnej batérie v prípade, že dôjde k výpadku napájania (4 x AA batérie, batérie nie sú súčasťou dodávky).

Zásobník až na 2,8l krmivá

Vnútorné box s kapacitou 2,8 l tvorí zásobník na krmivo. Silikónové sitko boxu chránia stravu pred kontamináciou a sušiče pred vlhkosťou. Fresh Element zamedzí strate kvality krmiva ako je kontaminácia, vlhnutie a zlepenie, ktoré spôsobuje uviaznutie granúl v dávkovači. Silikónový lem po obvode zásobného boxu aj vonkajších dvierok tesne uzavrie priestor s krmivom. Vďaka spoľahlivému uzavretie priestoru sa krmivo nekontaminuje nečistotami či baktériami z okolia.

 

 

Jednoduché, zdravé a bezpečné kŕmenie

Automatická dvierka sa otvárajú len, keď príde čas kŕmenia. Akonáhle je porcia v miske, dvierka sa opäť uzavrú. Že by si váš miláčik skřípnul labku alebo utŕžil podobné zranenia? Nehrozí! Fresh Element Mini má k dispozícii senzor, ktorý bezpečne zaznamená, že sa v ceste nachádza objekt. Dvierka sa okamžite zastaví a uzavrú sa iba, ak je priestor priechodný.

 

 

Kŕmny plán pod kontrolou

Neviete si rady, ako má optimálny strava vášho maznáčika vyzerať? Aplikácia vám pomôže aj s otázkou vhodného príjmu kalórií. Stačí zadať potrebné dáta o váhe, aktivite a plemenu vášho chovanca. Optimálny režim pre stravníka vám vypočíta špeciálny algoritmus. Aplikácia je pre vás pripravená k stiahnutiu pre Android a iOS.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

SmartPet Smart dávkovače Chovateľstvo Misky a dávkovače Dávkovače krmiva

Zobraziť celý popis

Parametre

Farba Biela
Veľkosť Pre nejmenšie psy, Pre mačky, Malé psy
Napájanie Napájací adaptér + záložný zdroj
Rozmer 31,5 x 31,9 x 17
Napájanie Napájací adaptér + záložný zdroj
Kapacita krmiva 2,8 l
Kapacita krmiva 2,8 l

Návody k stiahnutie

Dávkovače vody a krmiva

V čem dávkovač pomůže?

Dávkovače vody a krmiva jsou chytrá zařízení pro zdravé celkové stravovací návyky vašich mazlíčků. S podporou progresivních technologií s jednoduchým ovládáním na dálku přes vás chytrý telefon.                           

 • Zabezpečí vašemu zvířeti pravidelný a průběžný přístup k potravě
 • Zajistí domácímu mazlíčkovi spolehlivý krmný plán po celé dny i na dálku
 • Poskytuje vám průběžné a detailní informace o množství a rozložení stravy. Pohodlně, odkudkoliv, přímo na váš smart telefon
 • Získáte přehled o dosavadních návycích a snadno je upravíte na vhodnější režim mazlíčkovi na míru
 • Umožňuje automatické nastavení a přesné odměření vhodných porcí
 • Pomáhá efektivně řešit problémy s nadváhou, která přináší další závažné zdravotní komplikace
 • Obstará vaší domácí šelmě důležitý přísun vody
 • Pro vašeho mazlíčka pohodlný přístup a pro vás designový estetický servis krmení zvířete

 

Súvisiace produkty