Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

SportDog NoBark SBC-R-E

SportDog NoBark SBC-R-E je protištekací obojok vhodný pre všetky plemená psov s váhou od 8 kg. Jedná sa o vynikajúce zariadenie s dvojitou detekciou štekania (pomocou zvuku a vibrácií hlasiviek), tromi tréningovými programami a kompletne vodotesným a ponoriteľným prijímačom až do 7,5 metrov. 

Viac informácií ›

Skladom 1 ks
181 € 149 € bez DPH
ks
Kód produktu: P11953
Záruka: 36 mesiacov
Popis a parametre
SportDog NoBark SBC-R-E
SportDog NoBark SBC…
181 €

Popis produktu

Obojok proti štekaniu SportDog NoBark SBC-R-E - je špeciálny protištekací obojok určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg, ale doporučujeme ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 8 kg (kvôli veľkosti obojku). Protištekací obojok SportDog NoBark SBC-R-E využívá duálnú detekciu štekania Perfect Bark ™, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón. Obojok sa aktivuje a vydá korekciu len v prípade ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa aj zvuk pri štekaní/vytí. SportDog NoBark SBC-R-E obsahuje software s tromi tréningovými programami a 10 úrovňami impulzu, ktoré používa k zamedzeniu štekani alebo vytia. Pokiaľ pes zašteká, obojok vydá prvý statický signál na najnižšej úrovni. Pokiaľ pes opätovne zašteká do 30-tich sekúnd, obojok vyšle ďalší statický signál, tentokrát však na vyššej úrovni. Intenzita signálov sa stupňuje pokiaľ pes neprestáva štekať od úrovne 0 po 9. Obojok SportDog NoBark SBC-R-E má LCD displej, je nabíjací a kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov vďaka technológii Drytek ™.

 

 

Detekcia štekania

SportDog NoBark SBC-R-E využíva technológiu PerfectBark ™ - jedná sa o duálnu detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov. Tato exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade pokiaľ zachytí vibrácie z hlasiviek psa aj zvuk pri štekaní/vytí.

 

Typ korekcie 

Obojok SportDog NoBark SBC-R-E využíva ako korekciu na odstránenie štekotu a vytia elektrostatický impulz v 10-tich úrovniach a 3 rôzne programy výcviku psa. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru pre Vášho psa a Vaše potreby.

 


Nastavenie obojka

U SportDog NoBark SBC-R-E môžete nastaviť jeden z následujúcích programov: 1. automatická zmena úrovne stimulácie, 2. zvyšujúca sa stimulácia 3. uživateľsky nastaviteľná stimulácia.

  • Výchova podľa temperamentu psa (Temperament Learning) začíná najnižšou úrovňou a sofistikovane zvyšuje a znižuje úroveň stimulácie v závislosti na štekaniu psa a jeho postupnom učení sa.
  • Zvyšujúca sa stimulácia (Progressive Stimulation) začína opäť najnižšou úrovňou, ktorá sa zvyšuje každým ďalším zaštekaním. Ak však pes prestane štekať aspoň na 30 sekúnd, začne obojok fungovať opäť od najnižšej úrovne.
  • Užívateľsky nastaviteĺná stimulácia (User-Selected Stimulation) pracuje na stále rovnakej úrovni nastavenej užívateľom.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok SportDog NoBark SBC-R-E využíva pre napájanie dobíjací a vymeniteľný Li-Ion akumulátor o kapacite 70mAh, ktorý sa nabíja behom 2 hodín. Výdrž obojka v prevádzke sa pohybuje radovo okolo 3 až 5 dní. Predovšetkým záleží na tom, ako často sa obojok spúšťa. 

 

Vodotesnosť 

SportDog NoBark SBC-R-E disponuje technológiou DryTek ™ - vďaka tomu je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov. Je tak vhodný ako aj pre domáce, tak aj vonkajšie použitie. Môžete ho používať za dažďa aj snehu a psík sa s ním môže ponoriť do vody.

 

Plemeno 

SportDog NoBark SBC-R-E je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 8kg, ale odporúčame ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 20 kg (kvôli veľkosti obojku).

 

Dĺžka obojka

SportDog NoBark SBC-R-E má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojka je nastaviteľná od 20 až do 70 cm. 

 


Váha a rozmery

SportDog NoBark SBC-R-E má ergonomicky tvarovaný obojok, ktorý je stredne veľký. Obojok má šírku 6,5 cm, výšku 3 cm, hĺbku 2,3 cm a jeho váha je len 40 gramov.

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Protištekacie obojky Elektrické Elektrické obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Podľa typu korekcie Pre malé psy Obojky proti vytiu Podľa vodotesnosti Pre stredné psy SportDog Podľa značky Pre veľké psy Vodotesné Ponoriteľné Pro největší psy

Zobraziť celý popis

Parametre

Funkce Impuls
Detekcia zvuk + vibrace hlasivek
Nastavenie citlivosti nie
veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy
Displej áno
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení USB nabíjení
Výdrž přijímače 3 - 5 dní
Baterie v přijímači 700 mAh
Úroveň impulsu 10
Hmotnost přijímače 40 g
Rozměr přijímače 6,5 x 3 x 2,3 cm
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Súbory

Protištekacie obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • Obmedzí nežiaduce štekanie, vytie a kňučanie psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • Odstránenie nevhodného správania psa - štekanie na ľudí, autá, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • Odstránenie štekania alebo vytie susedových psov
  • Pomôže vášmu psovi pochopiť nevhodnosť štekania a upokojiť sa inou činnosťou
  • Nemusíte sa vzdávať svojho psieho maznáčika alebo ho zbytočne zatvárať kvôli rušivému štekanie.
  • Odstráni príčinu susedských rozporov kvôli štekanie psa
  • Odnaučiť štekanie psíka s ohľadom na jeho veľkosť a vek

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené