SportDog NoBark SBC-8-E

Novinka

SportDog NoBark SBC-8 je protištěkací obojok vhodný pro Všetky plemená psov s váhou od 3,6 kg. Jedná sa o Vynikajúce ZARIADENIE s dvojitou detekciou štekaním (pomocou zvuku a vibrácií hlasiviek), 8mi Úrovne stimulácie a kompletne vodotesnými a ponořitelným prijímačom až do 7,5 metrov.

106 € 87 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

SportDog NoBark SBC-8-E

Obojok proti štekaniu SportDog NoBark SBC-8 - je špeciálny protištěkací obojok určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg, ale odporúčame ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 8kg (kvôli veľkosti obojku). Protištěkací obojok SportDog nobrake SBC-8 využíva duálny detekciu štekanie Perfect Bark ™, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón. Obojok sa aktivuje a vydá korekciu iba v prípade, ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa i zvuk štekanie / vytie zároveň.

SportDog NoBark SBC-8 disponuje 18 úrovňami impulzu, ktoré používa na zamedzenie štekanie alebo vytie. Pokiaľ pes zašteká, obojok vydá prvý statický signál na najnižšej úrovni. Ak pes opätovne zašteká do 30-tich sekúnd, obojok vyšle ďalší statický signál, teraz však na vyššej úrovni. Intenzita signálov sa stupňuje, pokiaľ pes neprestáva štekať od úrovne 0 po 8. SportDog NoBark SBC-8 je nabíjacia a kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov, vďaka technológii Drytek ™.

Silent Partner ™ technológia - Ide o duálny detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade, ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa i zvuk pri štekanie / vytie.


SportDog NoBark SBC-8 využíva technológiu PerfectBark ™ - jedná sa o duálny detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón pre odstránenie falošných spúšťacích signálov. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade, ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa i zvuk pri štekanie / vytie.

 

Typ korekce 

Obojok SportDog NoBark SBC-8 využíva ako korekciu na odstránenie štekotu a vytie elektrostatický impulz v 8mi úrovniach. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru pre vášho psa a vaše potreby.


Nastavení obojku

Pokiaľ pes zašteká, obojok vydá prvý statický signál na najnižšej úrovni. Ak pes opätovne zašteká do 30-tich sekúnd, obojok vyšle ďalší statický signál, teraz však na vyššej úrovni.

 

Baterie a nabíjení

Obojok SportDog NoBark SBC-8 využíva pre napájanie špeciálne 6V vymeniteľné batérie s označením 4LR44. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje rádovo okolo 7-9 dní. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spouští.2 ks batérie Energizer 4LR44 zakúpite v našom e-shope za 149, -.

 

Vodotěsnost 

SportDog nobrake SBC-8 disponuje technológiou DryTek ™ - vďaka tomu je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov. Je vhodný ako pre domáce, tak i vonkajšie použitie. Vydrží dážď i sneh a psík sa s ním môže aj potápať.

 

Plemeno 

SportDog NoBark SBC-8 je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg, ale odporúčame ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 8kg (kvôli veľkosti obojku).

 

Délka obojku

SportDog NoBark 18 Deluxe má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 12.7 cm - 55.9 cm.

 

Váha a rozměry

SportDog NoBark SBC-8 má ergonomicky tvarovaný obojok so šírkou 6,4 cm, výškou 5,9 cm, hĺbkou 3,1 cm a jeho váha je len 31 gramov.

 

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Vhodný aj proti vytie
 • Korekcia 8 úrovní impulzov
 • DryTek ™ technológia - ponoriteľný do 7,5 metrov
 • Dvojitá detekcia štekanie PerfectBark ™
 • Indikátor stavu batérie
 • Ergonomický tvar obojku

V čom vám obojok pomôže?

 • Obmedzí nežiaduce štekanie, vytie a kňučanie psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • Odstránenie nevhodného správania psa - štekanie na ľudí, autá, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • Odstránenie štekania alebo vytie susedových psov
 • Pomôže vášmu psovi pochopiť nevhodnosť štekania a upokojiť sa inou činnosťou
 • Nemusíte sa vzdávať svojho psieho maznáčika alebo ho zbytočne zatvárať kvôli rušivému štekanie.
 • Odstráni príčinu susedských rozporov kvôli štekanie psa
 • Odnaučiť štekanie psíka s ohľadom na jeho veľkosť a vek

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Hmotnosť 31
Síla impulzu 8
Dĺžka obojku 12.7 - 55.9 cm
Batéria 4LR44
Druh korekcie impulz
Vodotesnosť ponoriteľný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekania vibrácie hlasiviek + zvuk
Výdrž v prevádzke 5 - 10 dní

Obsah balenia

 • Obojek proti štěkání SportDOG SBC-8-E
 • Nastavitelný obojek
 • Baterie 4LR44
 • Elektrody
 • Testovací výbojka
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.