Chcete zaručene obdržať vašu objednávku pred Štedrým dňom? Objednávajte skladom dostupný tovar najneskôr do 17.12.2023 do 20:00 a zvoľte platbu dobierkou alebo online kartou.
Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Zľava -10%

SportDog NoBark SBC-8-E

SportDog NoBark SBC-8 je protištěkací obojok vhodný pro Všetky plemená psov s váhou od 3,6 kg. Jedná sa o Vynikajúce ZARIADENIE s dvojitou detekciou štekaním (pomocou zvuku a vibrácií hlasiviek), 8mi Úrovne stimulácie a kompletne vodotesnými a ponořitelným prijímačom až do 7,5 metrov.

Viac informácií ›

Na ceste 2 ks
103 € Pôvodná cena
92 € 76 € bez DPH
Zľava -10%
Ušetríte 11 €
ks
Kód produktu: P47984
Záruka: 24 mesiacov
Popis a parametre
SportDog NoBark SBC-8-E
SportDog NoBark SBC…
92 €

Popis produktu

Obojok proti štekaniu SportDog NoBark SBC-8 - je špeciálny protištěkací obojok určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg, ale odporúčame ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 8kg (kvôli veľkosti obojku). Protištěkací obojok SportDog nobrake SBC-8 využíva duálny detekciu štekanie Perfect Bark ™, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón. Obojok sa aktivuje a vydá korekciu iba v prípade, ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa i zvuk štekanie / vytie zároveň.

SportDog NoBark SBC-8 disponuje 18 úrovňami impulzu, ktoré používa na zamedzenie štekanie alebo vytie. Pokiaľ pes zašteká, obojok vydá prvý statický signál na najnižšej úrovni. Ak pes opätovne zašteká do 30-tich sekúnd, obojok vyšle ďalší statický signál, teraz však na vyššej úrovni. Intenzita signálov sa stupňuje, pokiaľ pes neprestáva štekať od úrovne 0 po 8. SportDog NoBark SBC-8 je nabíjacia a kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov, vďaka technológii Drytek ™.

Silent Partner ™ technológia - Ide o duálny detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón na elimináciu falošných spúšťacích signálov. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade, ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa i zvuk pri štekanie / vytie.


SportDog NoBark SBC-8 využíva technológiu PerfectBark ™ - jedná sa o duálny detekciu, ktorá kombinuje vibrácie a mikrofón pre odstránenie falošných spúšťacích signálov. Táto exkluzívna technológia zaručuje, že sa obojok aktivuje a vydá korekciu iba v prípade, ak zachytí vibrácie z hlasiviek psa i zvuk pri štekanie / vytie.

 

Typ korekce 

Obojok SportDog NoBark SBC-8 využíva ako korekciu na odstránenie štekotu a vytie elektrostatický impulz v 8mi úrovniach. Jednoducho si obojok nastavíte na mieru pre vášho psa a vaše potreby.


Nastavení obojku

Pokiaľ pes zašteká, obojok vydá prvý statický signál na najnižšej úrovni. Ak pes opätovne zašteká do 30-tich sekúnd, obojok vyšle ďalší statický signál, teraz však na vyššej úrovni.

 

Baterie a nabíjení

Obojok SportDog NoBark SBC-8 využíva pre napájanie špeciálne 6V vymeniteľné batérie s označením 4LR44. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje rádovo okolo 7-9 dní. Predovšetkým záleží na tom ako často sa obojok spouští.2 ks batérie Energizer 4LR44 zakúpite v našom e-shope za 149, -.

 

Vodotěsnost 

SportDog nobrake SBC-8 disponuje technológiou DryTek ™ - vďaka tomu je kompletne vodotesný a ponoriteľný až do 7,5 metrov. Je vhodný ako pre domáce, tak i vonkajšie použitie. Vydrží dážď i sneh a psík sa s ním môže aj potápať.

 

Plemeno 

SportDog NoBark SBC-8 je určený pre akéhokoľvek psa s váhou od 3,6 kg, ale odporúčame ho najmä pre tvrdohlavé psy s váhou od približne 8kg (kvôli veľkosti obojku).

 

Délka obojku

SportDog NoBark 18 Deluxe má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 12.7 cm - 55.9 cm.

 

Váha a rozměry

SportDog NoBark SBC-8 má ergonomicky tvarovaný obojok so šírkou 6,4 cm, výškou 5,9 cm, hĺbkou 3,1 cm a jeho váha je len 31 gramov.

 

 

 

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Protištekacie obojky Obojky proti štekaniu Podľa plemena Pre malé psy Pre stredné psy Podľa typu korekcie Elektrické Podľa vodotesnosti Ponoriteľné Podľa značky SportDog Obojky proti vytiu

Zobraziť celý popis

Parametre

Funkce Impuls
Detekcia zvuk + vibrace hlasivek
veľkosť Malé psy, Stredné psy
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení Baterie
Délka obojku 12.7 - 55.9 cm
Výdrž přijímače 7 - 9 dní
Baterie v přijímači 6V 4LR44
Úroveň impulsu 8 úrovní
Hmotnost přijímače 31 g
Rozměr přijímače 6,4 x 5,9 x 3,1 cm

Návody k stiahnutie

Protištekacie obojky

V čom vám obojok pomôže?

  • Obmedzí nežiaduce štekanie, vytie a kňučanie psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • Odstránenie nevhodného správania psa - štekanie na ľudí, autá, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • Odstránenie štekania alebo vytie susedových psov
  • Pomôže vášmu psovi pochopiť nevhodnosť štekania a upokojiť sa inou činnosťou
  • Nemusíte sa vzdávať svojho psieho maznáčika alebo ho zbytočne zatvárať kvôli rušivému štekanie.
  • Odstráni príčinu susedských rozporov kvôli štekanie psa
  • Odnaučiť štekanie psíka s ohľadom na jeho veľkosť a vek

 

Súvisiace produkty

Zľava -10%
Novinka
Mikulášska nádielka

Protištěkací búdka Bark Control Pro

Skladom
164 €
148 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Batéria Energizer 9V

Skladom
6 €
5 €

Porovnať

Zľava -10%
Novinka
Mikulášska nádielka

Patpet U01

Skladom
62 €
56 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

PetSafe ultrazvukový obojok

Skladom
45 €
41 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Kont. body elektrody rozšířené 10 mm

Skladom
7 €
6 €

Porovnať

Zľava -10%
Novinka
Mikulášska nádielka

Patpet B801

Skladom
82 €
74 €

Porovnať

Zľava -10%

Dogtra YS300

Na ceste 3 ks
152 €
137 €

Porovnať

Zľava -10%
Mikulášska nádielka

Batéria CR2032 Energizer

Skladom
3 €
3 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Zľava -10%

SportDog NoBark SBC-8-E

Na ceste 2 ks
103 €
92 €

Porovnať