Pet at School Bark Pulse

Akcia

Pet at School Bark Soft je základný protištekací obojok pre malé aj veľké psy bez potreby akéhokoľvek nastavovania. Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je vylúčené spustenie iným psom.Pet at School Bark Soft je vodeodolný, má veľkú výdrž batérií a disponuje zvukovým upozornením a impulzmi.


Ďalšie varianty:
Pôvodne 50 € 46 € 38 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 23. 09. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Pet at School Bark Pulse

Pet at School Bark Soft je základný protištekací obojok pre malé aj veľké psy bez potreby akéhokoľvek nastavovania. Obojok je aktivovaný vibráciami hlasiviek pre štekání psa a je vylúčené spustenie iným psom. Pet at School Bark Soft je vodeodolný, má veľkú výdrž batérií a disponuje zvukovým upozornením a impulzom. Pet at School Bark Soft automaticky zvyšuje silu stimulácie v závislosti na dĺžke štekania. Činnosť obojku sa spustí chvením hlasiviek psa pri štekaní, reakciou je zvukové upozornení, nasledované stimulačnými impulzmi, ich dĺžka a úroveň sa postupne zvyšuje, dokiaľ pes neprestane štekať. Z princípu funkcie vyplýva, že prístroj reaguje výhradne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku. Obojok je vodeodolný, takže ho odporúčame hlavne pri použití v domácnosti. 

 

Detekcia štekania

Pet at School Bark Soft je spustený chvením kože na krku pri štekaní. Z princípu funkcie vyplýva, že prístroj reaguje výhradne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku, takže je vylúčené, aby bol uvedený do chodu štekotem cudzieho psa.

 

Typ korekcie 

1. Pri prvom zaštekaní vydá obojok zvukové upozornenie.

2. Pokiaľ pes zašteká v priebehu následujúcich 30 sekúnd znova, obojok vydá zvukové upozornenie a slabý krátky stimulační impulz.

3. zaštekanie v priebehu 30 sekúnd: zvukové upozornenie a slabý dlhší stimulačný impulz.

4. zaštekanie v priebehu 30 sekúnd: zvukové upozornenie a silnejší krátky stimulačný impulz.

5. zaštekanie v priebehu 30 sekúnd: zvukové upozornenie a silnejší dlhší stimulačný impulz.


Nastavenie obojku

U Pet at School Bark Soft nie je potreba nič nastavovať. Protištekací obojok Pet at School Bark Soft je plne automatický a stačí ho len nasadiť psovi na krk. Potom sa už nemusíte o nič starať.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Pet at School Bark Soft využíva pre napájanie vymeniteľnú lithiovou 3V batériu s označením CR2. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje radovo okolo 1 až 3 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií.

 

Vodotesnosť 

Protištekací obojok Pet at School Bark Soft je len vodeoodolný. Vďaka tomu je vhodný pre domáce, tak aj použitie vonku. Môže byť používaný aj vonku, ale za dažďa je zapotreby obojok dať dolu.

 

Plemeno 

Vďaka malému prijímaču odporúčame Pet at School Bark Soft ako aj pre malé, stredné tak aj veľké plemená psov. Je ideálnou voľbou pre všetkých psov s váhou od 5 do 90kg. 

 

Dĺžka obojku

Pet at School Bark Soft má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosení problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65cm. 

 


Váha a rozmery

Pet at School Bark Soft má stredne veľký obojok, ktorý je veľmi dobe tvarovaný. Má šírku 5,5cm, výšku 3,6cm, hĺbku 4,4cm a jeho váha je 65g aj s batériou.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dobre tvarovaný obojok
 • vodeodolný obojok
 • plne automatický
 • výdrž batérií až 3 mesiace
 • detekcia pomocou vibrácií hlasiviek
 • nutnosť meniť batérie
 • nejde nastavovať

V čom vám obojok pomôže?

 • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozpoznanie štekania vibrácie hlasiviek
Druh korekcie impulz + zvuk
Síla impulzu 2
Nastavenie citlivosti nie
Vodotesnosť vodeodolný
Napájanie na baterie
Batéria 3V CR2
Výdrž v prevádzke 1 - 3 mesiace
Dĺžka obojku 20 - 65 cm
Rozmer (š/v/h) 5,5 x 3,6 x 4,4 cm
Hmotnosť 65 g

Obsah balenia

 • Protištekací obojok
 • Krátke elektródy 
 • Dlhé elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Testovací výbojka
 • Batérie
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.