Patpet 258S

Elektronický protištekací obojok Patpet 258S je dobíjací, energeticky úsporný obojok pre malé až stredné plemená psov. Patpet 258S disponuje technológiou rozlišujúcou psí štekot od okolitých hlukov. K jeho technologickej výbave pripočítajte tiež nastaviteľnú citlivosť na psí štekot v 5 stupňovej škále. Malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok Patpet 258S ponúka výchovnú korekciu zvukom a elektrostatickým impulzom v 7 stupňoch intenzity. Obook disponuje možnosťou nastavenia 5 rôznych kombinácií korekcie pre odpovedajúce riešenie psíkovi na mieru.

36 € 30 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 06. 08. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet 258S

Elektronický protištekací obojok Patpet 258S je dobíjací energeticky úsporný obojok pre malé až stredné plemená psov. Patpet 258S disponuje technológiou rozlišujúcou psí štekot od okolitých hlukov. K jeho technologickej výbave pripočítajte tiež nastaviteľnú citlivosť na psí štekot v 5 stupňovej škále. Malý, ľahky a ergonomicky tvarovaný obojok Patpet 258 S vám prináša kvalitné výchovné riešenie pomocou zvuku a elektrostatických impulzov.

Úvodné nastavenie citlivosti obojka Patpet 258 S figuruje na úrovni 3. Citlivosť jednoducho regulujete pomocou tlačidiel + a -. Platí, že čím väčšia citlivosť protištekacieho obojka nastavíte, tým pružnejšie obojok na štekot psa zareaguje. Korekciu impulzom nastavíte v 7 stupňoch intenzity. Obojok zaháji korekciu zvukom, ďalším zvukom a potom zvkukom + postupne narastajúcim elektrostatickým impulzom. Patpet 258S využíva zabudovaný mikroprocesor k jednoznačnému rozlíšeniu štekotu psíka od okolitých zvukov. Poskytuje vám tak spoľahlivosť v užívaní korekčnej metódy. Obojok odporúčame pre základne využitie doma alebo v bezprostrednom okolí. Nedisponuje vodotesnými vlastnosťami.

Detekcia štekania

Protištekací obojok Patpet 258 S využíva pre detekciu štekania zvuk. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku. Pokiaľ teda psík začne štekať alebo vyť, mikrofón to zaznamená a obojok sa spustí. Vďaka detekcii za pomoci mikrofónu je tak ideálny aj pre korekciu vytia. Škálu citlivosti na psí štekot nastavíte v piatich úrovniach.

 

Typ korekcie

Patpet 258S disponuje korekciou zvukom a impulzom. Sila impulzu je nastaviteľná na siedmich úrovniach intenzity. bez problému tak nastavíte tú správnu na mieru pre vášho psíka.

Nastavenie obojka

Intenzita korekcie zvukom a impulzom sa vzájomne kombinujú a sila impulzu prebieha v 7 stupňov. Korekcie obojka zaháji zvuk, predĺžený zvuk, dlhý zvuk + postupne narastajúci impulz. Po dosiahnutí 7. úrovne impulzu sa obojok na 1 minútu automaticky zablokuje. Potom opäť resetuje funkcie.

Batéria a nabíjanie

Patpet 258S pohodlne dobíjate cez váš PC. Pred použitím starostlivo skontrolujte parametre pre pripojenie: 100-240V~50/60HZ pre vstup a 5V 1000 mA (alebo 300mA/500mA) pre výstup.

Vodotesnosť

Protištekací obojok Patpet 258S nie je vodotesný ani vodeodolný. Vďaka domu, že nemá žiadnu ochranu proti vode a detekuje štekanie pomocou zvuku, odporúčame tento obojok skôr pre bežné použitie v domácnosti.

Plemeno

Patpet 258S disponuje ľahkým fyziognomicky tvarovaným prijímačom a obojkom nastaviteľným pre objem krku 6 - 60 cm. Pohodlne sedieť bude najmenším až stredne veľkým plemenám psov.

 

Dĺžka obojka

Patpet 258S má veľmi ľahký ergonomicky tvarovaný prijímač a obojok nastaviteľný pre obvod krku 6 - 60 cm. Pohodlne sedieť bude najmenším až stredne veľkým plemenám psov.

Hmotnosť a rozmery

Protištekací obojek Patpet 258S disponuje nízkou hmotnosťou pri rozmeroch 6,6 cm x 3 cm x 3,5 cm (šírka, výška, hĺbka), váži 50 g.

 

V čom vám obojok pomôže?

  • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
  • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
  • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 6,6 cm x 3 cm x 3,5 cm
Hmotnosť 50 g
Síla impulzu 5 úrovní
Nastavenie citlivosti áno
Dĺžka obojku 15 - 60 cm
Druh korekcie impuls + zvuk
Vodotesnosť bez ochrany
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekania pomocou zvuku
Výdrž v prevádzke 5 - 14 dní
Frekvencia 433,92 MHz

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.