Patpet 258S

Elektronický protištekací obojok Patpet 258S je dobíjací, energeticky úsporný obojok pre malé až stredné plemená psov. Patpet 258S disponuje technológiou rozlišujúcou psí štekot od okolitých hlukov. K jeho technologickej výbave pripočítajte tiež nastaviteľnú citlivosť na psí štekot v 5 stupňovej škále. Malý, ľahký a ergonomicky tvarovaný obojok Patpet 258S ponúka výchovnú korekciu zvukom a elektrostatickým impulzom v 7 stupňoch intenzity. Obook disponuje možnosťou nastavenia 5 rôznych kombinácií korekcie pre odpovedajúce riešenie psíkovi na mieru.

42 € 35 € bez DPH
Skladom > 10 ks
Kedy tovar dostanem?
v piatok 31. 03. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet 258S

Elektronický protištekací obojok Patpet 258S je dobíjací energeticky úsporný obojok pre malé až stredné plemená psov. Patpet 258S disponuje technológiou rozlišujúcou psí štekot od okolitých hlukov. K jeho technologickej výbave pripočítajte tiež nastaviteľnú citlivosť na psí štekot v 5 stupňovej škále. Malý, ľahky a ergonomicky tvarovaný obojok Patpet 258 S vám prináša kvalitné výchovné riešenie pomocou zvuku a elektrostatických impulzov.

Úvodné nastavenie citlivosti obojka Patpet 258 S figuruje na úrovni 3. Citlivosť jednoducho regulujete pomocou tlačidiel + a -. Platí, že čím väčšia citlivosť protištekacieho obojka nastavíte, tým pružnejšie obojok na štekot psa zareaguje. Korekciu impulzom nastavíte v 7 stupňoch intenzity. Obojok zaháji korekciu zvukom, ďalším zvukom a potom zvkukom + postupne narastajúcim elektrostatickým impulzom. Patpet 258S využíva zabudovaný mikroprocesor k jednoznačnému rozlíšeniu štekotu psíka od okolitých zvukov. Poskytuje vám tak spoľahlivosť v užívaní korekčnej metódy. Obojok odporúčame pre základne využitie doma alebo v bezprostrednom okolí. Nedisponuje vodotesnými vlastnosťami.

 

 

Detekcia štekania

Protistěkací obojok Patpet 258S využíva na detekciu štekanie zvuk. Štekanie alebo vytie psa rozpozná pomocou zabudovaného mikrofónu v obojku. Pokiaľ teda psík začne štekať alebo vyť, mikrofón to zaznamená a obojok sa spustí. Vďaka detekcii pomocou zvuku je tak ideálny aj proti vytiu. Škálu citlivosti na psí štekot nastavíte v piatich úrovniach.

 

Typ korekce 

Patpet 258S disponuje korekciou zvukom a impulzom. Sila impulzu disponuje 7 stupňovou intenzitou. Po dosiahnutí 7. úrovne impulzu sa obojok na 1 minútu automaticky zablokuje. Potom opäť resetuje funkcie.

1. štěknutí -  zvukové upozornění

2. štěknutí - delší zvukové upozornění

3. štěknutí - dlouhé zvukové upozornění + postupně vzrůstající elektrostatický impulz v 7 stupních.     

 

Baterie a nabíjení

Patpet 258S pohodlne dobijete cez váš PC. Pred použitím starostlivo skontrolujte parametre pre pripojenie: 100-240V~50/60HZ pre vstup a 5V 1000 mA(or 300mA/500 mA)pre výstup.

 

Vodotěsnost 

Protistěkací obojok Patpet 258S je vodeodolný s označením IPX6. Vďaka tomu, že má iba základnú ochranu proti vode odporúčame tento obojok skôr na použitie v domácnosti.

 

Plemeno

Patpet 258S disponuje ľahkým fyziognomicky tvarovaným prijímačom a obojkom nastaviteľným pre objem krku 6 – 60 cm. Pohodlne sedieť bude najmenším až stredne veľkým plemenám psov.

 

Délka obojku

Patpet 258S má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 6 až do 60 cm.

 

Váha a rozměry

Protistěkací obojok Patpet 258S disponuje nízkou hmotnosťou pri rozmeroch 6,6 cm x 3 cm x 3,5 cm (šírka, výška, hĺbka); hmotnosť obojku je 50 g.

                                                               

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Malý, ľahký a dobre tvarovaný prijímač
 • Možnosť nastavenia citlivosti na štekot
 • Veľká výdrž batérií
 • 2 zvukové upozornenie a 5 úrovní impulzov
 • Ideálna aj proti vytie psov
 • Nabíjacie batérie
 • iba vodeodolný

V čom vám obojok pomôže?

 • Obmedzí nežiaduce štekanie, vytie a kňučanie psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • Odstránenie nevhodného správania psa - štekanie na ľudí, autá, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • Odstránenie štekania alebo vytie susedových psov
 • Pomôže vášmu psovi pochopiť nevhodnosť štekania a upokojiť sa inou činnosťou
 • Nemusíte sa vzdávať svojho psieho maznáčika alebo ho zbytočne zatvárať kvôli rušivému štekanie.
 • Odstráni príčinu susedských rozporov kvôli štekanie psa
 • Odnaučiť štekanie psíka s ohľadom na jeho veľkosť a vek

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 6,6 cm x 3 cm x 3,5 cm
Hmotnosť 50 g
Síla impulzu 5 úrovní
Nastavenie citlivosti áno
Dĺžka obojku 15 - 60 cm
Druh korekcie impuls + zvuk
Vodotesnosť bez ochrany
Napájanie nabíjecí
Rozpoznanie štekania pomocou zvuku
Výdrž v prevádzke 5 - 14 dní
Frekvencia 433,92 MHz

Obsah balenia

 • Protištěkací obojok
 • Krátké elektrody 
 • Dlouhé elektrody
 • Nastaviteľný obojok
 • Nabíječka
 • Testovacie výbojka
 • Manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.