!!!  FUNGUJEME pre vás a vašich miláčikov na 100% ✅ OBJEDNÁVKY EXPEDUJEME každý deň a ✅ PRODEJNA OTEVŘENA od 7:00 do 17:00  !!!

                  🔥 BLACK FRIDAY 🔥 Pripravili sme pre vás zľavy až 70% na všetky kategórie. Akcia platí do 30.11. 2020. 👉 Zobrazit všechny slevy

Iki Voice

Iki Voice je protištekací obojok pre malé, ale aj tie najmenšie psy. Disponuje funkciami zvukové upozornenie + vibrácie alebo hlasové upozornení + vibrácie. Váš pes tak počuje váš hlas. Obojok sa spustí chvením hlasiviek. 


Ďalšie varianty:
54 € 44 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v pondelok 14. 12. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Iki Voice

Iki Voice je protištekací obojok pre malé, ale aj tie najmenšie psy. Disponuje funkciami zvukové upozornenie + vibrácie alebo hlasové upozornení + vibrácie. Váš pes tak počuje váš hlas. Obojok sa spustí chvením hlasiviek. Pri štekání psa obojok podľa nastavenia buď vydá zvukový signál spolu s vibráciami alebo po zvukovom upozornení psovi prehrá postupne 2 krátke povely (tieto povely je potreba najprv nahovoriť), alebo sú najskôr generované vibrácie a potom opäť nasledujú 2 hlasové povely. Nemusíte sa báť, že sa obojok ľubovoľne spustí, pretože obojok reaguje len na štekot psa, ktorý ho má na krku. Je tedy vylúčené spustenie obojku brechotom cudzieho psa.

 

 

Detekce štěkání

Iki Voice je je spustený chvením kože na krku pri štekaní. Z principu funkcie vyplývá, že prístroj reaguje výhradne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku, takže je vylúčené, aby bol uvedený do chodu štekotem cudzieho psa.

 

Typ korekcie 

1. vibrácie + zvukové upozornenie
2. zvukové upozornenie, nasleduje postupne 1. a 2. zaznamenaný hlasový povel
3. vibrácie, následuje postupně 1. a 2. zaznamenaný hlasový povel

 

Nastavení obojku

U Iki Voice máte možnost nastavení 3 různých módů korekce a můžete také nastavit citlivost na psí štěkání v 10-ti úrovních. Jednoduše tak, obojek nastavíte na míru pro vašeho psa.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Iki Voice využíva pre napájanie vymeniteľnú lithiovú 3V batériu s označením CR2. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje radovo okolo 1 mesiaca. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií.

 

Vodotesnosť 

Protištekací obojok Iki Voice  je odolný krátkodobo proti miernemu dažďu (nie proti ponoreniu). 

 

Plemeno 

Vďaka malému prijímaču a možnosti nastavenia 3 módov odporúčame Iki voice ako pre malé, stredné, tak aj veľké plemená psov. Je ideálnou voľbou pre malé psy s váhou od 5 do 20kg. 

 

Dĺžka obojku

Iki Voice má veľmi pevný a kvalitná obojok vyrobený z plastu.Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná cca od 17 až do 55 cm. 

 


Váha a rozmery

Iki Voice má stredne velký přijímač, který je velmi dobře tvarovaný. Má má šířku 3,2cm, výšku 6,6cm, hloubku 2,7cm a jeho váha je 56 g i s baterií.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • dobre tvarovaný obojok
 • 3 módy nastavenia
 • výdrž batérií až 1 mesiac
 • detekcia pomocou vibrácií hlasiviek
 • zvukové nahrávky
 • nízká hmotnosť
 • nutnosť meniť batérie
 • len vodotesný

V čom vám obojok pomôže?

 • v odstránení nežiadúceho štekania, vytia a kňučania psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • v odstránení nežiadúceho štekania psov na ľudí, auta, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • v odstránení štekania alebo vytia susedových psov

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy

Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 6,6 x 3,2 x 2,7 cm
Hmotnosť 56 g
Nastavenie citlivosti áno
Dĺžka obojku 17 - 55 cm
Batéria 3V CR2
Druh korekcie zvuk + vibrácie
Vodotesnosť vodotesný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekania vibrácie hlasiviek
Výdrž v prevádzke 1 mesiac

Obsah balenia

 • Protištekací obojok
 • Krátke elektródy 
 • Dlhé elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Magnet pre zapínanie
 • Testovacia výbojka
 • Batérie
 • Anglický návod
 • Český návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.