Canicalm

Canicalm je pokročilý protištekací obojok pre malé aj veľké psy, s možnosťou nastavenia citlivosti a 3 módami (len zvuk, zvuk a slabý impulz, zvuk a silný impulz). Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je vylúčené spustenie iným psom. Canicalm je len vodeodlný a disponuje výdržou batérií až 3 mesiacov.


Ďalšie varianty:
Canicalm BAZAR - Canicalm Skladom 1 ks 67 € Canicalm Canicalm Skladom 3 ks 80 €
80 € 66 € bez DPH
Skladom 3 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 01. 02. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Canicalm

Canicalm je pokročilý protištekací obojok pre malé aj veľké psy s možnosťou nastavenia citlivosti a 3 módmi (len zvuk, zvuk a slabý impulz, zvuk a silný impulz). Obojok je aktivovaný iba vibráciami hlasiviek pri štekaní psa a je vylúčené spustenie iným psom. Canicalm je len vodeodlný a disponuje výdržou batérií až 3 mesiacov. Pri prvom zaštekaní vydá obojok zvukové upozornenie. Pokiaľ pes zašteká v priebehu následujúcich 30 sekúnd znova, obojok vydá zvukové upozornenie a stimulačný impulz (slabý alebo silný - podľa nastaveného módu). Ak pes prestane štekať po dobu aspoň 30 sekúnd, obojok pri ďalšom zaštekaní začne fungovať vyššie popísaným spôsobom znova od začiatku (tj. začínajúc iba zvukovým upozornením). Po pochopení súvislosti psom je neskôr možné používať už len zvukový signál. 

 

 

Detekcia štekania

Canicalm je spustený chvením kože na krku pri štekaní. Z princípu funkcie vyplýva, že prístroj reaguje výhradne len na štekanie psa, ktorý ho má na krku, takže je vylúčené, aby bol uvedený do chodu štekotom cudzieho psa.

 

Typ korekcie 

1. len zvuk
2. zvuk + slabšia stimulácia (pre citlivé psy)
3. zvuk + silnejšia stimulácia (pre tvrdšie psy)


Nastavenie obojka

U Canicalm máte možnosť nastavenia 3 rôznych módou korekcie a môžete tiež nastaviť citlivosť na psie štekanie. Jednoducho tak obojok nastavíte na mieru pre Vašeho psa.

 

Batérie a nabíjanie

Obojok Canicalm využívá pre napájanie vymeniteľnú lithiovú 3V batériu s označením CR2. Výdrž obojku v prevádzke sa pohybuje radovo okolo 3 až 6 mesiacov. Predovšetkým záleží na kvalite použitých batérií.

 

Vodotesnosť 

Protištekací obojok Canicalm je len vodeodolný. Nevadí mu mierny dážď, sneh ani blato. Psík sa s ním však nesmie ponárať do vody.

 

Plemeno 

Vďaka malému prijímaču a možnosťou nastavenia 3 módou odporúčame Canicalm ako aj pre malé, stredné, tak aj veľké plemená psov. Je ideálnou voľbou pre všetky psy s váhou od 5 do 90 kg. 

 

Dĺžka obojka

Canicalm má veľmi pevný a kvalitný obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 65 cm. 

 


Váha a rozmery

Canicalm má stredne veľký obojok, ktorý je veľmi dobre tvarovaný. Má šírku 5 cm, výšku 4,6 cm, hĺbku 3,6 cm a jeho váha je 92 gramov aj s batériou.

 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • 3 módy nastavenia
 • Vodeodolný obojok
 • Možnosť nastavenia citlivosti
 • Možnosť využiť len zvukového upozornenie
 • Výdrž batérií minimálne 3 mesiace
 • Detekcia pomocou vibrácií hlasiviek
 • nutnosť menit batérie
 • väčšia váha a rozmery prijímača

V čom vám obojok pomôže?

 • Obmedzí nežiaduce štekanie, vytie a kňučanie psov v byte či na záhrade vo vašej neprítomnosti
 • Odstránenie nevhodného správania psa - štekanie na ľudí, autá, bicykle, zvieratá a rôzne predmety
 • Odstránenie štekania alebo vytie susedových psov
 • Pomôže vášmu psovi pochopiť nevhodnosť štekania a upokojiť sa inou činnosťou
 • Nemusíte sa vzdávať svojho psieho maznáčika alebo ho zbytočne zatvárať kvôli rušivému štekanie.
 • Odstráni príčinu susedských rozporov kvôli štekanie psa
 • Odnaučiť štekanie psíka s ohľadom na jeho veľkosť a vek

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Rozmer (š/v/h) 5 x 4,6 x 3,6 cm
Hmotnosť 92 g
Síla impulzu 2
Nastavenie citlivosti nie
Dĺžka obojku 20 - 67 cm
Batéria 3V CR2
Druh korekcie impulz + zvuk
Vodotesnosť vodeodolný
Napájanie na baterie
Rozpoznanie štekania vibrácie hlasiviek
Výdrž v prevádzke 3 - 6 mesiacov

Obsah balenia

 • Protistěkací obojok
 • Krátke elektródy
 • Dlhé elektródy
 • Nastaviteľný obojok
 • Testovacia výbojka
 • Baterie
 • CZ, EN návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.