Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

BAZAR - GPS obojek a monitor aktivity Eyenimal

Bazárové a rozbalené produkty Eyenimal. Pokiaľ je dostupných viacero variánt, je možné vybrať si z rolovacieho zoznamu. Fotografie sú ilustračné a stavu odpovedajú približne. Detailný popis jednotlivých stavov nájdete nižšie.

Viac informácií ›

Skladom 1 ks Viac informácií › Objednávky do 27. 2. 14:00, predpokladané dodanie: u vás vo štvrtok 29. 2.
114.01 € 94.22 € bez DPH
ks
Kód produktu: P12171
Záruka: 24 mesiacov

Súvisiace články

Popis a parametre
BAZAR - GPS obojek a monitor aktivity Eyenimal
BAZAR - GPS obojek…
114.01 €

Popis produktu

Informácie o stave tovaru

1) Rozbalené

Zariadenie je iba rozbalené, prípadné bol poškodený obal a preto bolo prebalené do neoriginálneho obalu. Tovar nikdy nebol používaný.

2) Zánovné*

Tovar bol používaný ako predvádzací, na predajni, alebo bol zákazníkovi vymenený v priebehu niekoľkých dní. Nemusí mať originálny obal, môže obsahovať malé škriabance.

3) Málo používané*

Zariadenie bolo používvané do 14 dní, sú na ňom viditeľné škriabance.

4) Veľmi používané*

Zariadenie bolo používané 15 až 40 dní, sú na ňom zjavné škriabance alebo odtlačky zubov. Môže prejsť servisom, repasom.

*Predávame výhradne 100% funkčný tovar, ktorý je možné používať rovnako ako ten nový. Vodotesnosť aj ostatné vlastnosti zostávajú zachované. Záručná doba u kategórie 1 a 2 je rovnaká ako u nového tovaru, u kategórie 3 a 4 je záručná doba 6 mesiacov. Tovar je možné vrátiť do 30 dní, prípadne ho v tomto časovom rozmedzí vymeniť za iný. Pokiaľ nie je uvedené inak, produkty vždy obsahujú kompletné príslušenstvo.

 

POPIS PRODUKTU:

IOPP Tracker Eyenimal je unikátne zariadenie pre psy a mačky, ktoré nielen, že sleduje pohyb vášho psa a mačky, ale zároveň monitoruje ich fyzickú aktivitu. Vďaka najnovšej bezdrôtovej technológií tak môžete spravovať zdravotné záznamy vášho zvieraťa, zaznamenávať, kedy má váš psík alebo mačka ísť k veterinárovi a navyše všetky vaše fotografie s vašim maznáčikom a tiež údaje o ňom môžete zdieľať na sociálnych sieťach so svojimi priateľmi. 

Majte prehľad o zdraví vášho chlpatého priateľa a sledujte jeho pohyb, nech už je kdekoľvek!

A aké sú hlavné funkcie IOPP Trackeru Eyenimal?

Real-time sledovanie - sledovanie v reálnom čase, takže máte vždy aktuálny prehľad o pohybe vášho zvieraťa.

História sledovania - všetky trasy môžete kedykoľvek vidieť v histórií sledovania.

Pravidelné monitorovanie pohybovej aktivity - IOPP tracker sám pravidelne monitoruje aktivitu, ktorú vaše zviera behom dňa vykonáva a tak vám neunikne žiadna jeho aktivita.

Zdravotné záznamy - vďaka tomuto zariadeniu môžete viesť záznamy o zdraví vášho zvieraťa prostredníctvom platformy IOPP (Internet Of Pet Products)

Zdieľanie - podeľte sa o svoje zážitky so svojimi priateľmi a zdieľajte jednoducho a rýchlo všetky fotografie a dáta na sociálnych sieťach prostredníctvom IOPP aplikácie

GPS obojok a monitor aktivity Eyenimal vás dokonca upozorní, pokiaľ sa váš maznáčik bude snažiť dostať zo zóny, ktorú ste si sami vyznačili. Vďaka tomuto zariadeniu máte váš ohradník pre psy v mobile.

Ako začať s IOPP Tracker a monitorom aktivity Eyenimal? 

Stiahnite si zdarma aplikáciu pre AndoridiPhone, alebo ostatné zariadenia a vytvorte si v nej účet. Pokyny k vytvoreniu účtu a zaregistrovaniu vášho zvieratka nájdete podrobne rozpísané v manuále. Aplikácia nie je zdarma, musíte si zakúpiť predplatné a to na dobu:

 • 3 mesiace: 24,90 EUR
 • 12 mesiacov: 59,90 UER
 • 24 mesiacov: 99,9 EUR

Nemusíte sa báť, že by vám váš GPS obojok nefungoval v zahraničí. Funguje totiž až v 28 krajinách sveta a to bez ďalších poplatkov.


Monitor aktivity

IOPP Tracker dokáže monitorovať aktivitu vášho maznáčika. Vďaka tomu budete mať dokonalý prehľad o fyzickom zdraví vášho zvieratka a aj o tom, kedy má ísť k veterinárovi.

 

GPS lokalizácia

Pomocou IOPP Trackeru a monitoru aktivity Eyenimal budete mať vždy dokonalý prehľad o tom, kde sa vaše zvieratko práve nachádza. Už žiadne dlhé hľadanie, vďaka IOPP Trackeru viete o každom jeho pohybe.

 

Sociálne siete

Zdieľajte svoje zážitky a aktuality o vašom maznáčikovi so svojimi priateľmi. Pomocou IOPP Tracker Eyenimal si môžete vymieňať všetky vaše zážitky s vašim maznáčikom na sociálnych sieťach.

 

Batéria a nabíjanie 

IOPP Tracker obsahuje 3,7V - 600mAh Li-Po bateériu, ktorá na jedno nabitie vydrží až 8 dní. Obojok môžete kedykoľvek nabiť pomocou nabíjačky.

 

Vodotesnosť

IOPP Tracker a monitor aktivity Eyenimal je vodotesný a tak mu nevadí bežný sneh, dážď a ani blato. Nesmie ale dôjsť k jeho ponoreniu do vody.


Váha a rozmery

Hmotnosť zariadenia je iba 35g. Veľkosť IOPP trackera je 42x36x16 mm (DxŠxH)

 

 

 

 Výhody

 • sledovanie v reálnom čase 
 • výdrž batérie
 • vodotesný
 • monitor aktivity

 Nevýhody

 • chýba remienok (obojok) pre zariadenie
 • aplikácia nie je zdarma

 Obsah balení

 • IOPP tracker a monitor aktivity
 • Nabíjačka
 • Manuál

*** OBRÁZKY SÚ LEN ILUSTRAČNÉ *** 

Produkt je zaradený v kategóriách

Bazár GPS pre psov Ostatné

Zobraziť celý popis

Parametre

Zobrazenie aplikácia
Určovanie polohy GSM (SIM karta)
Dosah podľa signálu
Funkcie GPS, meranie aktivity
veľkosť Malé psy, Veľké psy, Stredné psy

Návody k stiahnutie

Súvisiace produkty

BAZAR - Martin System GPS obojek MPS Dog 2.0
Varianty (1)
Zánovní

BAZAR - Martin System GPS obojek MPS Dog 2.0

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
1 108.09 €

Porovnať

Naposledy navštívené

BAZAR - GPS obojek a monitor aktivity Eyenimal
Varianty (1)
Rozbaleno

BAZAR - GPS obojek a monitor aktivity Eyenimal

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
114.01 €

Porovnať