Canicom GPS
Canicom GPSCanicom GPSCanicom GPS Ukáž video
Nehodnotené

Canicom GPS

Výcvikový a GPS obojek Canicom patří mezi nejlepší výcvikové GPS obojky na trhu pro střední a velké psy od 30 kg. Kvalitní zařízení umožňuje lokalizovat až 20 psů na vzdálenost až 15 km, data lokalizace se odesílají každé 3s a lze ho používat po celé Evropě. Výcvikový modul nabízí funkci impulsu a vibrace na vzdálenost 3 km.

588 € 485 € bez DPH
Skladom 1 ks
Kedy tovar dostanem?
v stredu 01. 02. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Canicom GPS

Canicom GPS je lokátor a výcvikový obojek v jednom, byl vyvinut tak, aby vám umožnil lokalizovat vašeho psa a zároveň pomocí výcvikového modulu zabránil jeho nevhodnému chování. Bezplatná aplikace od IOS a Android vám poskytne přesnější informace umístěním vašeho psa na kartografické pozadí (satelitní nebo půdorysné pohledy) po celé Evropě, data se odesílají každé 3 s. Přikoupením dalších přijímačů lze obojek použít pro výcvik až 20 psů, vysílač umožňuje psy rozdělit do 8 skupin s různými barvami, měnit složení skupin a ukázat nebo schovat psa na kompasu. Canicom GPS umožní sledovat vašeho psa na vzdálenost až 15 km a cvičit jej až na vzdálenost 3 km pomocí funkce impulsu a vibrace v 8 nastavitelných úrovních. Zařízení je robustní a vodotěsné, výcvik i lokalizace tak může probíhat i v nepříznivém počasí, jako je bahno, déšť nebo sníh. Přehledný, podsvícený displej má rozlišení 240 x 320 px a je široký 3,67 x 4,89cm. Přijímač i vysílač se nabíjí jednoduše pomocí magnetické nabíječky, výdrž zařízení je až 25 h. 

 

Hlavní funkce:

 • Výcvik psa + lokalizace GPS (využívá GPS, Galileo, Glonass a QZSS)
 • Lokalizace až pro 20 psů s dosahem 15 km, výcvik s dosahem 3 km
 • Robustní a voděodolný systém
 • Bezplatná aplikace pro lokalizaci na iOS a Android
 • Detailní informace: vzdálenost mezi psovodem a psem, nabití obojku, GPS nadmořská výška
 • Zobrazení polohy psa na mapě: satelitní nebo půdorysné pohledy
 • Registrace oblíbených míst
 • Instalace virtuálního ohradníku
 • Sdílení pozice psa s ostatními lidmi
 • Magnetické nabíjení přijímače i vysílače

 

 

Dosah obojku

Canicom GPS vám pomůže trénovat psa na vzdálenost 3 km, lokační dosah pro jeho sledování je až 15 km. 

 

 

 Výcvikový modul má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a vibrace, které je možné nastavit v 8 úrovních. 

 

Vodotěsnost

Sledování může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh ani bahno už nejsou žádnou překážkou. Zařízení je vodotěsné - odolné vůči namočení, postříkání vodou.

 

Počet psů

Canicom GPS je možné použít pro sledování a výcvik více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik a sledování až 20 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítek přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Baterie a nabíjení

Přijímač obojku Canicom je napájený 3500 mAh Li-Ion baterie, která vydrží nabitá až 30h. Vysílač je napájen 2 × 2200 mAh Li-Ion bateriemi a nabitý vydrží až 25h. Sada obsahuje dvě magnetické nabíječky, takže se přijímač i vysílač dají opakovaně nabíjet.

 

Displej

Canicom GPS má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat a sledovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele - kompas, vzdálenost psa od vás, jeho rychlost pohybu, typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie atd.

 

Délka obojku

Canicom GPS má velmi pevný a kvalitní plastový obojek. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 50cm. 

 

 

Váha a rozměry

Přijímač má rozměry  86 x 45 x 45 mm a hmotnost s baterií je 280 gramů. Rozměry vysílače s anténou jsou 148 x 58,6 x 39,5 mm a s baterií váží 250g. Displej na vysílači má rozlišení 240 x 320 px a je široký 3,67 x 4,89cm.

 

V čom vám GPS pomôže?

 • Pomôže vám konať efektívne, aktívne a včas pri strate vášho psieho maznáčika
 • Zaručí vám prehľad o každom kroku vášho psa pri naháňach, záchranárskej činnosti či prechádzke
 • Nedocenitelná pomůcka pro zajištění bezpečnosti pejska
 • Ľahko a jednoducho zaistíte prevenciu straty vášho srstnatého spoločníka
 • Poskytuje vám prehľad o pohybe psa na diaľku, odkiaľkoľvek
 • Vďaka ukladaniu a spätnému zobrazeniu pohybu psa viete, kde sú problematické zóny, lákadlá či slabé miesta vo výbehu vášho psíka

 

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy
Pre tvrdohlavé psy

Technické parametre

Hmotnosť vysielača 250 g
Hmotnosť prijímača 280 g
Rozmery vysielača 14,8 x 58,6 x 39,5 cm
Rozmery prijímača 8,6 x 4,5 x 4,5 cm
Batérie vo vysielači 2200 mAh
Batérie v prijímači 3500 mAh
Dĺžka obojka 20 - 50 cm
Sila impulzu 8
Počet psov 20
Displej Podsvícený
Kompas áno
Vodotesnosť vodotesný
Napájanie nabíjací
Aplikácie Android, iOS

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.