Zavolajte nám (Po-Ut 7-17, St 7-18, Št-Pi 7-17)

Canicom GPS

Výcvikový a GPS obojok Canicom patrí medzi najlepšie výcvikové GPS obojky na trhu pre stredné a veľké psy od 30 kg. Kvalitné zariadenie umožňuje lokalizovať až 20 psov na vzdialenosť až 15 km, údaje lokalizácie sa odosielajú každé 3s a je možné ho používať po celej Európe. Výcvikový modul ponúka funkciu impulzu a vibrácie na vzdialenosť 3 km.

Viac informácií ›

Skladom 6 ks
575 € 475 € bez DPH
ks
Kód produktu: P52226
Záruka: 24 mesiacov

Popis produktu

Canicom GPS je lokátor a výcvikový obojok v jednom, bol vyvinutý tak, aby vám umožnil lokalizovať vášho psa a zároveň pomocou výcvikového modulu zabránil jeho nevhodnému správaniu. Bezplatná aplikácia od IOS a Android vám poskytne presnejšie informácie umiestnením vášho psa na kartografické pozadí (satelitné alebo pôdorysné pohľady) po celej Európe, dáta sa odosielajú každé 3 s. Prikúpením ďalších prijímačov je možné obojok použiť na výcvik až 20 psov, vysielač umožňuje psy rozdeliť do 8 skupín s rôznymi farbami, meniť zloženie skupín a ukázať alebo schovať psa na kompase. Canicom GPS umožní sledovať vášho psa na vzdialenosť až 15 km a cvičiť ho až na vzdialenosť 3 km pomocou funkcie impulzu a vibrácie v 8 nastaviteľných úrovniach. Zariadenie je robustné a vodotesné, výcvik aj lokalizácia tak môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí, ako je bahno, dážď alebo sneh. Prehľadný, podsvietený displej má rozlíšenie 240 x 320 px a je široký 3,67 x 4,89 cm. Prijímač aj vysielač sa nabíja jednoducho pomocou magnetickej nabíjačky, výdrž zariadenia je až 25 h.

 

Hlavné funkcie:

 • Výcvik psa + lokalizace GPS (využívá GPS, Galileo, Glonass a QZSS)
 • Lokalizace až pro 20 psů s dosahem 15 km, výcvik s dosahem 3 km
 • Robustní a voděodolný systém
 • Bezplatná aplikace pro lokalizaci na iOS a Android
 • Detailní informace: vzdálenost mezi psovodem a psem, nabití obojku, GPS nadmořská výška
 • Zobrazení polohy psa na mapě: satelitní nebo půdorysné pohledy
 • Registrace oblíbených míst
 • Instalace virtuálního ohradníku
 • Sdílení pozice psa s ostatními lidmi
 • Magnetické nabíjení přijímače i vysílače

 

 

Dosah obojku

Canicom GPS vám pomůže trénovat psa na vzdálenost 3 km, lokační dosah pro jeho sledování je až 15 km. 

 

 

 Výcvikový modul má možnost využít jako korekci zvukové upozornění a vibrace, které je možné nastavit v 8 úrovních. 

 

Vodotěsnost

Sledování může probíhat i v nepříznivém počasí. Déšť, sníh ani bahno už nejsou žádnou překážkou. Zařízení je vodotěsné - odolné vůči namočení, postříkání vodou.

 

Počet psů

Canicom GPS je možné použít pro sledování a výcvik více psů najednou, bez ztráty funkcí. Přikoupením dalších obojků jej můžete jednoduše rozšířit, pro výcvik a sledování až 20 psů najednou. Na vysílačce si pak můžete pomocí tlačítek přepínat mezi jednotlivými psy.

 

Baterie a nabíjení

Přijímač obojku Canicom je napájený 3500 mAh Li-Ion baterie, která vydrží nabitá až 30h. Vysílač je napájen 2 × 2200 mAh Li-Ion bateriemi a nabitý vydrží až 25h. Sada obsahuje dvě magnetické nabíječky, takže se přijímač i vysílač dají opakovaně nabíjet.

 

Displej

Canicom GPS má kvalitní podsvícený LCD displej, díky kterému můžete psa trénovat a sledovat jak ve dne, tak i  v noci. Na displeji máte veškeré ukazatele - kompas, vzdálenost psa od vás, jeho rychlost pohybu, typ korekce, počet psů, sílu impulzů, sílu signálu a indikaci stavu nabití/vybití baterie atd.

 

Délka obojku

Canicom GPS má velmi pevný a kvalitní plastový obojek. Pejskovi nedělá jeho nošení problém a dobře drží na krku. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 50cm. 

 

 

Váha a rozměry

Přijímač má rozměry  86 x 45 x 45 mm a hmotnost s baterií je 280 gramů. Rozměry vysílače s anténou jsou 148 x 58,6 x 39,5 mm a s baterií váží 250g. Displej na vysílači má rozlišení 240 x 320 px a je široký 3,67 x 4,89cm.

 

Produkt je zaradený v kategóriách

GPS obojky pre psov Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre veľké psy Pre stredné psy Podľa dosahu 2000 až 3000 metrov Podľa značky Canicom Podľa typu korekcie Elektrické Vibračné Podľa vodotesnosti Vodotesné Podľa počtu psov Pre 6 psov Pre 1 psa Pre 2 psov Pre 3 psov Pre 4 psov Pre 5 psov Pro psy Podľa použitia Profesionálne Podľa značky Canicom

Zobraziť celý popis

Parametre

Funkcie Kompas, FENCE - kruhový plot, impulz, GPS, vibrácie
veľkosť Pre tvrdohlavé psy, Veľké psy, Stredné psy
Vodotěsnost Vodotěsné
Napájení USB nabíjení

GPS obojky pre psov

V čom vám GPS pomôže?

 • Pomôže vám konať efektívne, aktívne a včas pri strate vášho psieho maznáčika
 • Zaručí vám prehľad o každom kroku vášho psa pri naháňach, záchranárskej činnosti či prechádzke
 • Nedocenitelná pomůcka pro zajištění bezpečnosti pejska
 • Ľahko a jednoducho zaistíte prevenciu straty vášho srstnatého spoločníka
 • Poskytuje vám prehľad o pohybe psa na diaľku, odkiaľkoľvek
 • Vďaka ukladaniu a spätnému zobrazeniu pohybu psa viete, kde sú problematické zóny, lákadlá či slabé miesta vo výbehu vášho psíka

 

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Naposledy navštívené