UOVision LTA (Live Trap Alarm)
UOVision LTA (Live Trap Alarm)UOVision LTA (Live Trap Alarm)UOVision LTA (Live Trap Alarm)
Nehodnotené

UOVision LTA past (Live Trap Alarm)

UOVision LTA alarm vám pohlídá fotopasti, odchytová a krmná zařízení, ale také na zloděje. Vhodná i pro rybáře. Stržením magnetu opatřeného lankem z alarmu dojde k jeho aktivaci a odeslání SMS. Alarm volá až na 5 čísel. 


Ďalšie varianty:
144 € 119 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
v stredu 11. 03. u Vás
+ - ks
Vyzdvihnúť na predajni späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

UOVision LTA past (Live Trap Alarm)

Zariadenie LTA od svetoznámej značky UOVision pracuje 100% spoľahlivo vďaka mechanickej aktivácii, pri ktoré alarm odosiela SMS, alebo volá až na 5 čísiel. Výhodou je, že máte možnosť zavolania a odpočúvania. LTA šetrí váš čas aj peniaze! Už nemusíte každú chvíľu chodiť kontrolovať vašu pascu. UOVision LTA je kompatibilná s takmer každou pascou. Ovládať a nastaviť ju môžete prostredníctvom SMS, alebo aplikácie pre chytré telefóny. Zariadenie LTA poskytuje denní reporty, ktoré vás informujú o stave batérie, sile signálu a funkčnosti zariadenia. Minimálne prevádzkové náklady a miniatúrne rozmery! Až polovičná cena v porovnaní s klasickou fotopascou!

Ako alarm LTA funguje?

UOVision LTA alarm má v sebe magnet a lanko. Toto lanko je pripojené napr. k padajúcim dverám. Keď je o lanko zachytené, lanko je odpojené od magnetu a tým sa spustí alarm. Zariadenie LTA potrebuje k prevádzke SIM kartu, ta môže byť predplatená alebo normálna. UOVison LTA pasca potom zasiela alarm na váš mobilný telefón prostredníctvom SMS. Môže posielať upozornenie až na 5 rôznych čísiel. Môžete si tiež nastaviť, kedy vám upozornenie bude zasielané - raz alebo dvakrát denne. Ďalej si môžete nastaviť, aby vám LTA pasca 1x alebo 2x denne zavolala na váš mobilný telefón. Východzie nastavenie sú dve SMS textové správy (08:00 a 20:00 hodín denne). V prípade potreby môžete prepínať načasovania denných hlásení. Kedykoľvek môžete napísať SMS na LTA pascu a zistiť tak potrebné údaje. V rámci denných správ môžete vidieť stav zariadenia, silu signálu a stav batérie. Po týchto textových spravách môžete na alarm zavolať a zistiť, čo sa deje v okolí.

Pre komunikáciu so svojim LTA alarmom môžete tiež použiť Android alebo Windows Phone aplikáciu, ktorú si môžete zdarma stiahnuť tu.

Balenie obsahuje dva rôzne veľké magnety, jeden pre vačšiu a druhý pre menšiu pascu. Ďalej tiež 2 metre dlhý tenký vlasec, ktorý môžete pripojiť napr. ku dverám. Pri otvorení je potom vytiahnutím magnetu spôsobený poplach. LTA pasca môžete použiť pre monitorovanie prívesov, lodí apod. Môžete ju tiež umiestniť pod pokladňu a nastaviť tichý poplach pre strážnikov. UOVision LIVE Trap Alarm (LTA) pasca spotrebovává veľmi malé množstvo energie. Funguje na 4 x AA 1,5 V alkalické batérie (výdrž 6 měsíců). 

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • malé rozmery
 • GSM brána 
 • SMS ovládanie
 • nízke náklady
 • výdrž batérií
 • jednoduché nastavenie
 • žiadne foto ani video

V čom vám fotopasca pomôže?

 • Fotopasce sú výborným pomocníkom pre poľovníkov, ale aj ochráncov prírody
 • Sú skvelým spôsobom ako zachytiť divokú zver, alebo nevítaného hosťa
 • Vďaka fotopasci môžete zistiť, v ktorú dobu sa zvieratá vyskytujú na danej lokalite

 
Obsah balenia

 • LTA pasca
 • 2 x magnet
 • 2 x lanko 
 • Silonový vlasec
 • Mechanická kotva
 • Karabina
 • Návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 17:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.