Canifugue Small

Elektronický neviditeľný ohradník CANIFUGUE je zariadenie s najväčším množstvom funkcií na trhu. Disponuje 8mi úrovňami impulzu a nastavením zón ako aj pre upozornení (zvuk), tak aj pre korekciu (impulz) zvlášť. Má vodotesný a nabíjací prijímač, vhodný do vlhkého prostredia. 

Výber varianty produktu
 • Počet psov

296 € 244 € bez DPH
Skladom 5 ks
Kedy tovar dostanem?
v utorok 06. 12. u Vás
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Canifugue Small

Elektronický ohradník CANIFUGUE Small francúzskej firmy NUM´AXES® tvorí najspoľahlivejší a časovo najpreverenejší bezkontaktný ohradníkový systém v Europe. Tento neviditeľný plot je vyrábaný pre svoju kvalitu už 15 rokov a za tu dobu získal mnoho spokojených užívateľov. Canifugue Small je vhodný pre psov a mačky od 5kg do 50kg, vďaka 8mim úrovniam nastavenia sily impulzu. Pred samotnou korekčnou zónou sa nachádza zóna varovná. V tej je pes upozornený zvukom, že sa blíži k zakázanému priestoru. Obe tieto oblasti sú nastaviteľné na základne, čo je medzi elektronickými ohradníkmi unikátne. Celková oblasť, ktorú môžete psovi zakázať je nastaviteľná od 30cm do 4m. Prijímač je vodotesný a nabíjací. Základňa, vysielajúca signál do drôtu, je napájaná zo siete adaptérom. Nastavujete na nej veľkosť varovnej a korekčnej zóny.

 


Nastavenie zón

CANIFUGUE má možnosť voľby nastaviť korekčnú a varovnú zónu zvlášť. Jedná sa o unikátnu možnosť, ktorú iné ohradníky neponúkajú. Môžete teda používať len minimálnu varovnú zónu, čo je vhodné najmä, pokiaľ je malý pozemok, pes sa podhrabáva pod plotom, či trávi príliš mnoho času v upozorňovacej zóne a vybíja batériu (čo nie je neobvyklé). Šírka zóny je nastaviteľná na základne, a to v rozmedzí od 30cm do 4m, v závislosti na typu inštalácie a dĺžke drôtu. 

 

Typ korekcie 

Môžete nastaviť jednu z 8mi úrovní impulzu. Jednoducho si tak obojok nastavíte na mieru priamo pre vašeho psíka. Silu impulzu si môžete kedykoľvek zvýšiť alebo znížiť pomocou prepínača na prijímači.

 


drát v baleníDrôt v balení

Základné balenie CANIFUGUE obsahuje 100 metrov izolovaného drôtu o priereze 0,5mm, čo je plne dostačujúce pre väčšinu inštalácií. Pokiaľ drôt v balení nestačí, môžete ho jednoducho napojiť až do vzdialenosti 800m. 

 

Batérie a nabíjanie

Prijímač CANIFUGUE je nabíjací s indikáciou stavu nabitia. Základňa je napájaná zo siete. Môžete dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja. 

 

Vodotesnosť 

CANIFUGUE disponuje vodotesným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Základňa je vodeodolná, odporúčame ju umiestniť do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psov 

CANIFUGUE je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť. 

 

Dĺžka obojka

CANIFUGUE má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z plastu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 10 až do 55cm.

 


Váha a rozmrry

Základňa má šírku 13,1cm, výšku 11,7cm a hĺbku 4,1cm. Prijímač má šírku 4,4cm, výšku 2,8cm a hĺbku 2,5cm a jeho váha je 23 gramov.

 

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • plne vodotesný prijímač
 • nabíjací
 • 8 úrovní impulzu
 • odolný prijímač
 • možnosť nastavenia výstražnej aj korekčnej zóny
 • vyššia cena

V čom vám ohradník pomôže?

 • v efektívnom odstránení nežiadúceho utiekania psa zo záhrady či pozemku. Vďaka tomu nebudete musieť psa priväzovať či zavierať do koterca alebo búdy. Pes bude mať tak väčšiu slobodu a môže sa pohybovať celkom volne len vo vami vytýčenej oblasti.
 • v spoľahlivom odnaučení zlozvykov ako je rozplietanie plotov, preskakovanie plotu a zábran na pozemku
 • v prerušení nežiadúceho chovania (podhrabávanie pod plotom, hrabanie hliny, ničenie záhonov a okrasnej záhrady)

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Pro kočky
Pre nejmenšie psy
Malé psy

Technické parametre

Sila impulzu 8
Sila zvuku 1
Dĺžka obojka 17 - 55 cm
Batérie v prijímači 3,7 V
Rozmery prijímača 4,4 x 2,8 x 2,5 cm
Obvod pozemku 800 m
Hmotnosť prijímača 23 g
Drôt v balení 100 m
Funkcie impulz, zvuk
Počet psov neobmedzene
Vodotesnosť vodotesný
Výdrž prijímače 2 - 3 dni

Obsah balenia

 • základňa
 • sieťový zdroj základne
 • prijímač a obojok
 • adaptér a nabíjací dok na prijímač
 • magnet pre vypnutie/zapnutie obojku a nastavenie intenzity impulzu
 • 4x elektródy
 • cievka anténneho drôtu dĺžky 100 m
 • sada 20 ks vlajok
 • 3x spojky drôtu
 • neonová testovacia výbojka
 • originálny a slovenský návod

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.