PetSafe Basic

Akcia Doporučujeme

Neviditeľný plot PetSafe sa radí medzi najlepšie zariadenie na trhu. Disponuje 4mi úrovňami sily impulzu. Vhodný pre malé, stredné a veľké psy. Prijímač je plne vodotesný. Je napájaný batériou RFA-67, ktorej životnosť je pri plnej prevádzke 3 až 6 mesiacov. Možno ohradiť pozemok s obvodom 600m.

Platí už len
do 12. 06. 2023
Pôvodne 178 € 169 € 139 € bez DPH
+ - ks
Pridať do porovnania späť hore

30 dní
na vyskúšanie

PetSafe Basic

Elektronický ohradník PetSafe Basic s ľahkým Deluxe obojkom je zariadenie najvyššej triedy, ktoré Vám zaručí dlhoročný bezproblémovú prevádzku a bezpečie pre Vášho psa. Tento neviditeľný plot je určený predovšetkým pre menšie a stredné psy, prípadne veľké citlivejšie psy. Možno ho využiť pre všetky typy inštalácií, aj tie najzložitejšie. PetSafe Basic nastaviteľnú silu impulzu, a to v 4 úrovniach, Statická stimulácia sa zvyšuje, v prípade, že pes na nižšiu impulz nezareagoval. Možno ohradiť pozemok s obvodom 600m. Pokiaľ chcete mať absolútnu istotu, že váš pes bude mať zo zakázanej zóny rešpekt, je elektronický ohradník PetSafe jasnou voľbou.

 

 


Nastavení zón

U ohradníku PetSafe nastavujete zónu pre výstrahu a korekciu jedným ovládačom na základni spoločne. Nastavenie šírky zóny sa pohybuje v rozmedzí od 30cm do 4m, v závislosti od typu inštalácie a dĺžke drôtu.

 

Typ korekce 

PetSafe PetSafe PRF-3004W-20 má 5 úrovní elektrostatické korekcie a zvukové upozornenie. Sila impulzu je vhodná pre malé a stredné plemená.

 


drát v baleníDrát v balení

Základné balenie PetSafe Basic obsahuje 150 metrov izolovaného drôtu o priereze 0,5mm, čo je plne dostačujúca pre väčšinu inštalácií. Ak drôt v balení nestačí, možno ho ľahko napojiť až do vzdialenosti 600m.

 

Baterie a nabíjení

Prijímač PetSafe Basic je napájaný špeciálnou batériou RFA-67, ktorú zakúpite u nás, alebo akéhokoľvek predajca značky PetSafe. Jej výdrž v neprerušovanom prevádzke je 3 - 6 mesiacov. Základňa je napájaná zo siete. Možno dokúpiť záložný zdroj s akumulátorom pre prevádzku pri výpadku prúdu alebo pri nedostupnosti sieťového zdroja.

 

Vodotěsnost 

PetSafe Basic disponuje plne ponořitelným prijímačom a jeho použitie je vhodné v daždi a veľmi vlhkom prostredí. Pes môže s prijímačom skočiť do bazéna a kúpať sa ľubovoľne dlho. Základňa je vodeodolná, odporúčame jej umiestnenie do suchého prostredia. Môže byť tiež umiestnená vonku, ale tak, aby na ňu nepršalo.

 

Počet psů 

PetSafe Basic je možné použiť pre neobmedzený počet psov. Prikúpením ďalších obojkov ho môžete jednoducho rozšíriť.

 

Délka obojku

PetSafe Basic má veľmi pevný a kvalitné obojok vyrobený z nylonu. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 20 až do 66 cm.

 


Váha a rozměry

Základňa má šírku 10,9cm, výšku 12,5 cm a hĺbku 5,4cm. Prijímač šírku 5,1 cm, výšku 1,9 cm a hĺbku 1,9 cm a jeho váha je 42,5 gramov (vrátane batérie).

 

 Výhody

 • Neomezený počet psů
 • Plně vodotěsný a ponořitelný přijímač
 • Vhodný pro malá i velká plemena
 • Silný a odolný drát v balení

Nevýhody

 přidat text

 Obsah balení

 • Přijímač a obojek
 • Základna
 • 150 m drátu
 • 50 ks praporků
 • Návod k použití
Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Neomezený počet psů
 • Plně vodotěsný a ponořitelný přijímač
 • Vhodný pro malá i velká plemena
 • Silný a odolný drát v balení

V čom vám ohradník pomôže?

 • V efektívnom odstránení nežiaduceho utekania psa zo záhrady či pozemku. Vďaka tomu nebudete musieť psa priväzovať či zatvárať do koterca alebo búdy. Pes bude mať tak väčšiu slobodu a môže sa pohybovať úplne voľne iba vo vami vytýčenej oblasti.
 • V spoľahlivom odnaučení zlozvykov ako je rozpletanie plotov, preskakovanie plotu a zábran na pozemku.
 • V prerušení nežiaduceho správania (podhrabávanie pod plotom, hrabanie hliny, ničenie záhonov a okrasné záhrady)
 • Ohradník vám zabezpečí vzájomnú slobodu. Bez starostí sa tak vzdialite od pozemku a váš pes nebude trpieť zatvorený
 • Vymedzíte si jednu alebo aj viac ľubovoľných zón na pozemku podľa vašich konkrétnych potrieb.

 

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Sila impulzu 4
Sila zvuku 1
Dĺžka obojka 66 cm
Batérie v prijímači RFA-67D-11
Rozmery prijímača 5.8 cm x 2,5 cm x 3,3 cm
Obvod pozemku 600 m
Drôt v balení 150 m
Počet psov neobmedzene
Vodotesnosť ponoriteľný
Hmotnosť prijímača 71g
Druh korekcie zvuk + impulz
Napájanie prijímača Baterie
Napájanie vysielača sieťový zdroj
Výdrž prijímača 1 až 3 měsíce

Obsah balenia

 • Přijímač a obojek
 • Základna
 • 150 m drátu
 • 50 ks praporků
 • Návod k použití

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.