Patpet T150
Patpet T150Patpet T150
Nehodnotené

Patpet T150

Novinka Doporučujeme

Patpet T150 je elektronický výcvikový obojok pre všetky plemená psov od 5 kg s funkciou zvuku, vibrácie a impulzu v 5 úrovniach. Na vzdialenosť 500 m možno cvičiť až 2 psov pomocou jedinej vysielačky s jednoduchým ovládaním. Obojok je plne dobíjacie s veľkou výdržou batérie, podsvieteným LCD displejom a vodotesným materiálom.

 

 

 

 

 

Výber varianty produktu
 • Počet psov


Ďalšie varianty:
94 € 78 € bez DPH
10 dní
Kedy tovar dostanem?
vo štvrtok 30. 07. u Vás
+ - ks
späť hore

30 dní
na vyskúšanie
Nehodnotené

Patpet T150

Patpet T150 je výcvikový obojok s dosahom 500 m a funkciami zvuk, impulz a vibrácie. Impulz a zvuk je možné nastaviť 5-tich úrovniach, jednoducho si tak nastavíte ideálny korekciu pre vášho psa. Zariadenie je pre bežný výcvik psa je nabíjateľná pomocou USB kábla a vďaka vodeodolnosti mu nevadí dážď ani sneh, potápanie však nie je možné. Ergonomická vysielačka má podsvietený LCD displej, jednoduché ovládanie tlačidlami pre každú funkciu zvlášť, ktoré umožnia jednoduché ovládanie. Prikúpením ďalšieho prijímača, môžete cvičiť 2 psov zároveň pomocou jedinej vysielačky. Vysielačka je malá, ľahká a vďaka svojej veľkosti sa ľahko zmestí do vrecka.

 

 

 

Typ korekce:

Výcvikový obojok Patpet T150 ponúka 3 druhy korekcie. Psa usmerníte zvukom, vibrácií alebo elektrostatickým impulzom, ktoré možno regulovať. U vibrácie a impulzu sú úrovne intenzity nastaviteľné v 5 úrovniach.

 

Dosah obojku:

S výcvikovým obojkom Patpet T150 môžete trénovať vášho psa na vzdialenosť až 500 metrov. Dosah je dostatočný ako pre základné, tak aj profesionálny výcvik väčšiny psov. Patpet je ideálnou voľbou pre použitie v meste, tak aj v lese, kde sú horšie podmienky a môže dôjsť k zníženiu dosahu.

 

Baterie a nabíjení:

Vysielačka aj prijímač sú osadené dobíjacím a vymeniteľným Lithium-Ion akumulátorom s kapacitou až 650mAh, na viac disponujú technológiou QuickCharge, vďaka ktorej sa nabijú v priebehu 2 hodín.

 

Počet psů:

S elektronickým výcvikovým obojkom Patpet T150 dohliadnete až na 2 psy zároveň. Jednoducho stačí dokúpiť prijímač. Potom si medzi psami jednoducho prepínate pomocou tlačidla na vysielačke.

 

Displej:

Patpet T150 disponuje kvalitným podsvieteným LCD displejom, vďaka ktorému je vhodný aj pre výcvik v noci. Na displeji máte ukazovatele zvolenú funkciu, sily korekcia, stav nabitia batérie a ukazovateľ zvoleného psa.

 

Vodotěsnost:

Výcvikový obojok psov Patpet T150 je len vodeodolný s označením ochrany IPX6. Možno ho používať iba v daždi, dlhodobejší pobyt vo vode a potápanie však nie je možné. Obojok je tak ideálnou voľbou skôr pre základné použitie, nie ale pre výcvik psov vo vode.

 

Délka obojku:

Nastaviteľný nylonový obojok je pohodlný pre vášho psa pri nosení a vhodný pre takmer všetky typy psov rôznej veľkosti a rasy. Komfortné pre obvod krku až 75 cm. Obojok možno jednoducho odstrihnúť a skrátiť podľa potreby.

 

Váha a rozměry:

Ovladač: šířka – 4,5 cm; výška – 12 cm; hloubka 2 cm, váha- 55 g. Přijímač: šířka - 3,5 cm; výška - 5,5 cm; hloubka 2,5 cm, váha- 45 g.

Výhody produktu Nevýhody produktu
 • Dosah až 500 metrov
 • Korekcia: zvuk, impulz a vibrácie
 • Podsvietený LCD displej
 • Pre každú funkciu tlačidlo
 • Miniatúrny prijímač
 • Elektródy s vodivou gumou
 • Zapamätanie predchádzajúcich nastavení
 • Rýchle a jednoduché párovanie

V čom obojok pomôže

Pre aké plemeno je vhodný

Určenie vhodnosti pre daného psa je vždy veľmi zložité, pretože každý pes je iný. Predovšetkým záleží na temperamente a citlivosti daného psa. Na základe našich skúseností odporúčame tento model pre tieto plemená psov.

Malé psy
Stredné psy
Veľké psy

Technické parametre

Dosah 500 m
Sila impulzu 5
Sila vibrácie 5
Napájanie nabíjacie
Funkcie impulz + vibrácie + zvuk
Vodotesnosť vodotesný
Displej LCD podsvietený
Počet psov 1 - 2 psy

Obsah balenia

 • 1x prijímač
 • 1x vysielač
 • 1x USB kábel
 • 1x obojok
 • 1x testovacia výbojka
 • 1x manuál

Doplňujúce informácie

Možnosť vyskúšania

Pri nákupe v našom e-shope máte 30 dennú možnosť na bezplatné zapožičanie produktu. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nám ho zdarma a bez udania akéhokoľvek dôvodu vrátiť a my vám okamžite pošleme peniaze späť. Obojok môže byť vyskúšaný, rozbalený avšak nesmie byť poškodený. 

Záruka na tovar

Zo zákona je štandardná záruka na tovar 2 roky. U niektorých produktov sme záruku predĺžili až na 3 roky. Pri akejkoľvek vade alebo poruche vám bude produkt bezodkladne opravený alebo vymenený za nový kus. Oproti konkurenčným obchodom ponúkame naším zákazníkom nadštandardné reklamácie.

Doba dodania produktu

Pokiaľ máme tovar skladom (dostupnosť je pri produkte vždy uvedená) a objednáte ho do 14:00, tovar vám odošleme eště ten deň. Vo väčšine prípadov vám bude tovar doručený do 24 hodin od objednania. Predovšetkým záleží na tom, aký zvolíte spôsob platby a dopravy.

Spôsob dopravy a platby

Môžete si vybrať z niekoľkých variant dodania. Pre dopravu využívame Slovenskú poštu a UPS kuriéra, DPD či Zasielkovňu. Ako platobnú metódu môžete využiť platbu v hotovosti, bankovým prevodom, na dobierku alebo online kartou.

 


Tu môžete nahlásiť ľubovoľnú chybu na stránke.