Zavolajte nám (Po 9-17, Ut 8-16, St 10-18, Št-Pi 7-15)

Dogtrace d-control 400

Elektronický výcvikový obojok DOGtrace d-control 400 je veľkosťou stimulačných impulzov vhodný pre stredné a veľké plemená psov, s funkciami zvuk, impulz v 19 úrovniach a funkciou booster. So zariadením môžete cvičiť 2 psov na vzdialenosť 250 m, čo je kratšia vzdialenosť vhodná pre výcvik v štandardných podmienkach. Plne ponoriteľný prijímač, magnetický systém zapnutie / vypnutie, podsvietený LCD displej a zvlášť tlačidlo pre každú korekciu zvýši pohodlie pri výcviku.

 

 

 

Viac informácií ›

Skladom 2 ks Viac informácií › Objednávky do 27. 2. 14:00, predpokladané dodanie: u vás vo štvrtok 29. 2.
125.77 € 103.94 € bez DPH
ks
Kód produktu: P35520
Záruka: 36 mesiacov

Súvisiace články

Popis produktu

Elektronický výcvikový obojok D-control 400 je veľkosťou stimulačných impulzov vhodný pre stredné a veľké plemená psov. Obojok ponúka funkciu zvuku a impulz v 19 úrovniach, čo vám umožní zvoliť vhodnú intenzitu pre psíka. Zvukovú korekciu môžete tiež využiť ako upozornenie na prípadný následný impulz. Pes si čoskoro súslednosť signálu zafixuje a naučia sa zareagovať už na prvý stupeň upozornenia zvuku. Model D-control 400 je vybavený funkciou Booster, ktorá ponúka skokové navýšenie impulzu bez zdĺhavého prestavovania. Booster vám zaručí pohotovú reakciu, jeho stlačením navýšite stupeň impulzu o 0 - 5 stupňov, opäť v závislosti od konkrétnych dispozíciách vášho psa. Elektronický obojok ponúka vzdialenosť pre dosah funkcií maximálne 250 m, pre výcvik v bežných domácich podmienkach, kde nie je extrémne členitý terén. Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom, je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Pre nastavenie funkcií nemusíte prepínať, každá funkcia má priradené tlačidlo, obojok disponuje aj magnetickým systémom zapnutie / vypnutie prijímača. Nespornou výhodou zariadenia je aj vysoká výdrž batérií až 6 - 12 mesiacov. Pre istotu vám stav batérií signalizuje svetelná kontrolka.

 

 

Typ korekce

Model D-Control 400 ponúka 2 typy varovných signálov - korekciou: zvuk a impulz. Impulz môžete ešte nastaviť na škále 19tich stupňov. Obojok je vhodný pre citlivé i temperamentné psy, čomu zodpovedá väčšia škála sily elektrostatických impulzov. Model navyše disponuje funkciou Booster, čo je skokové navýšenie impulzu o 0 - 5 stupňov podľa vášho nastavenia.

 

 

Dosah obojku

Model D-Control 400 vám pomôže trénovať vášho psa bez použitia vodítka do vzdialenosti až 250 metrov. Tento obojok je vhodný ako pre amatérsky, tak i profesionálny výcvik psov.

 

 

Baterie a nabíjení

Obojok využíva v prijímači aj vysielači pre napájanie batérie s označením CR2 3V. Výdrž obojku sa pohybuje rádovo okolo 6 až 12 mesiacov v závislosti od frekvencie a druhu využívaných funkcií. Stav batérie indikuje svetelná kontrolka.

 

 

Vodotěsnost

Prijímač obojku je dodávaný s plne ponořitelným prijímačom. Je tak ideálnou voľbou pre tréning vo vode alebo extrémnych podmienkach (les, bahno) alebo v blízkosti vody. Vysielačka má základnú ochranu proti vode.

 

 

Počet psů

Pri dokúpení jedného prijímača možno s výcvikovým obojkom DOGtrace d-control 400 trénovať až 2 psov zároveň, pomocou jednej vysielačky.

 

 

Displej

Vysielačka má zabudovaný LCD podsvietený displej s indikáciou úrovne impulzu, zvoleného psa a stavu batérie. Predný panel je osadený tlačidlami pre ovládanie jednotlivých funkcií.

 

 

Délka obojku

DOGtrace d-control 400 má pevný a kvalitné obojok z tkané textílie. Psíkovi nerobí jeho nosenie problém a dobre drží na krku. Dĺžka obojku je nastaviteľná od 18 až do 75 cm.

 

 

Váha a rozměry

Vysílačka má šířku 5,2 cm, výšku 11 cm , hloubku 2,9 cm a její váha je 64 gramů (bez baterie). Přijímač má šířku 4,3 cm, výšku 6,4 cm, hloubku 3,4 cm a jeho váha je 56 gramů (bez baterie). 

 

 Výhody

 • Vhodný pre výcvik citlivých aj temperamentných psov
 • Možnosť výcviku až pre 2 psy
 • Nastaviteľné funkciám Booster
 • Ponořitelný přijímač
 • Zvuk a impulz v 19tich úrovniach nastavenie sily
 • Tlačidlo pre každú funkciu zvlášť
 • Veľmi ľahký prijímač
 • Magnetický spínač pre rýchle naštartovanie
 • Podsvietený LCD displej
 • Dlhá výdrž batérie

 Nevýhody

 • Nižší dosah

 Obsah balení

 • Přijímač
 • Vysílačka
 • Obojek
 • Elektrody 12 mm
 • Elektrody 17 mm
 • 2x baterie CR2 3V
 • Testovací výbojka
 • Šnúrka pre zavesenie vysielača na krk
 • Návod

Produkt je zaradený v kategóriách

Elektrické obojky Výcvikové obojky Podľa plemena Pre stredné psy Pre veľké psy Podľa dosahu 0 až 300 metrov Podľa značky Dogtrace Podľa typu korekcie Elektrické Zvukové Podľa vodotesnosti Ponoriteľné Podľa počtu psov Pre 1 psa Pre 2 psov

Zobraziť celý popis

Parametre

Počet psov 1 - 2 psy
Funkce Zvuk, Impuls, Booster
Funkce Impuls, Zvuk, Booster
Dosah 250 m
Dosah 250 m
Počet psov 1 - 2 psy
veľkosť Veľké psy, Stredné psy, Pre tvrdohlavé psy
Displej áno
Vodotěsnost Ponořitelný
Napájení Baterie
Vodotěsnost Ponořitelné
Délka obojku 18 - 75 cm
Výdrž přijímače 6 až 12 měsíců
Výdrž vysílače 6 až 12 měsíců
Baterie v přijímači 3V CR2
Baterie ve vysílači 3V CR2
Napájení přijímače Baterie
Napájení vysílače Baterie
Úroveň impulsu 19
Hmotnost vysílače 64 g
Hmotnost přijímače 56 g
Rozměr vysílače 5,2 x 11 x 2 cm
Rozměr přijímače 4,3 x 6,4 x 3,4 cm
Elektrody Krátké i dlouhé elektrody

Návody k stiahnutie

Hodnotenie zákazníkov

Produkt zatiaľ nikto nehodnotil

Výcvikové obojky

V čom vám obojok pomôže?

 • v chôdzi u nohy bez vodítka a pre spoľahlivé privolanie či zastavenie psa (povely „stoj“, „ku mne“, „k nohe“ a „ostaň“), v odnaučení ťahania na vodítku, utekanie za zverou, inými psami alebo ľuďmi
 • pre prerušenie nežiadúcich činností psa („fuj“, „nesmieš“) - odnaučenie zlozvykov pri každodennom súžití s ľuďmi, napr. braní potravy zo stolu, skákanie na ľudí, hrabanie, žranie exkrementov, nežiadúce štekanie, vytie apod.
 • pri precíznom docvičení prakticky každého cviku, kedy ho pes musí vykonať rovnako presne a spoľahlivo, ako by bol na (až stovky metrov dlhom) vodítku, pričom je odstránená nežiadúca závislosť na vodítku, ktoré pes veľmi dobre pozná a prispôsobuje mu svoje chovanie

 

Súvisiace produkty

Dogtrace d-control 402 pro dva psy

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
204.62 €

Porovnať

Dogtrace d-control 1002 pro dva psy

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
271.64 €

Porovnať

Dogtrace d-control 602 pro dva psy

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
263.75 €

Porovnať

Dogtrace d-control 1502 mini
Varianty (2)
pre 1 psa pre 2 psov

Dogtrace d-control 1502 mini

Týždeň, v piatok 8. 3. u vás
295.29 €

Porovnať

Dogtrace d-control 440

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
125.77 €

Porovnať

Dogtrace d-control 610

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
188.85 €

Porovnať

Dogtrace d-control 1000

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
192.79 €

Porovnať

Dogtrace d-control 1510 mini

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
247.98 €

Porovnať

Naposledy navštívené

Dogtrace d-control 400

Skladom, vo štvrtok 29. 2. u vás
125.77 €

Porovnať